GAMING VPN


GAMING VPN

Hledáte dokonalou VPN, která zlepší váš online zápasový zážitek a dostane se přímo do konkurenční oblasti?
PureVPN je jedinou sítí VPN pro hráče od hráčů.




Zůstat doma & Získejte VPN za neomezené hraní za pouhých 0,99 $

Nenechte si ujít nabídku! Bezproblémová 31denní záruka vrácení peněz.

1 – Vyberte svůj plán Změnit měnu: americký dolar

 • americký dolar

1 měsíční plán Žádná sleva Ušetřete 0% 10,95 $ za měsíc za měsíc Získejte 1 měsíční plán 31denní záruka vrácení peněz Úplný přístup. Žadné limity. Nejoblíbenější! 7denní zkušební období + 47% OFF poté Ušetřete 0% 0,99 $ 10,95 $ / měsíc 5,82 $ / měsíc po zkušební době * 10,95 $ / měsíc 5,82 $ / měsíc po vyzkoušení * ZÍSKEJTE 7 DNÍ ZKOUŠKA 31denní záruka vrácení peněz

Po 7 dnech budete automaticky přihlášeni k našemu jednoletému plánu na 10,95 $ / měsíc 5,82 $ / měsíc

Plán 6 měsíců 24% SLEVA Ušetřete 24% 8,33 $ za měsíc za měsíc Získejte 6měsíční plán 31denní záruku vrácení peněz Pozornost prosím!Nenechte si ujít naši sedmidenní zkušební verzi za 0,99 $. 1-roční plán Ušetřete 82% 1,99 $ / mo za měsíc Získejte jednoletý plán 31denní záruka vrácení peněz 2- Vyberte způsob platby Bezpečná a šifrovaná platba ikona mcafee Vyberte způsob platby Kreditní karta PayPal Kliknutím sem zobrazíte všechny možnosti platby Souhrn vašich objednávek 0,99 USD

Rekapitulace vaší objednávky

PureVPN 7denní zkušební verze + 47% OFF poté Addons 0,99 USD

Celkem 0,99 USD MÁ KÓD COUPON? Aplikovat X

Zadejte platné jméno držitele karty.

Zadejte platnou e-mailovou adresu.

Mám kreditní kartu propojenou s mým účtem PayPal Kreditní karta

31denní záruka vrácení peněz

Bezpečné a šifrované platby

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s našimi smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.

Platba byla úspěšná

Děkujeme, že jste vyzkoušeli ukázku košíku PVPN. (Během procesu nebyly účtovány žádné peníze).

Chcete přidat Vyhrazená IP pro 0,99 USD?
Co je to? Vyhrazená IP? Dostat Vyhrazená IP Odebrat doplněk Vyberte zemi

 • Spojené království
 • Spojené státy
 • Singapur
 • Malta
 • Hongkong (SAR)
 • Německo
 • Austrálie
 • Kanada

Dostat Vyhrazená IP Chcete přidat Port Forwarding pro 0,25 USD?
Co je to? Port Forwarding? Dostat Port Forwarding Odebrat doplněk Chcete přidat Ochrana DDos pro 0,99 USD?
Co je to? Ochrana DDos? Dostat Ochrana DDos Odebrat doplněk Vyberte zemi

 • Spojené státy
 • Spojené království
 • Nový Zéland
 • Holandsko
 • Austrálie
 • Kanada
 • Německo
 • Francie

Dostat Ochrana DDos × Vyhrazená IP VPN

S vyhrazenou IP VPN PureVPN můžete dělat mnohem víc, než si dokážete představit. Tento doplněk slouží jako skvělé řešení pro jednotlivce a firmy, které chtějí omezit přístup do svých sítí.

Proč potřebuji vyhrazenou IP VPN?

Servery pro vzdálený přístup s šifrováním

Bez ohledu na to, ke kterému serveru se vzdáleným přístupem se připojujete, můžete to snadno udělat, aniž byste se museli obávat kompromitování, zejména protože jste podporováni šifrováním vojenské úrovně.

Ideální pro firmy

Jednotlivci a firmy se mohou připojit k omezeným sítím a serverům. Spíše než jen o kohokoli, kdo má sdílenou IP přístup k síti, to mohou udělat pouze ti, kteří mají specifickou IP adresu, čímž posilují zabezpečení skoky a mezemi.

Možnosti jsou neomezené

Ať už chcete přistupovat k kamerám CCTV, bankovním účtům nebo si chcete prohlížet důvěrné informace umístěné v zabezpečené nemocniční síti, možnosti jsou neomezené.

× DDoS chráněná VPN

S vyhrazenou IP VPN PureVPN můžete dělat mnohem víc, než si dokážete představit. Tento doplněk slouží jako skvělé řešení pro jednotlivce a firmy, které chtějí omezit přístup do svých sítí.

Proč potřebuji VPN chráněnou DDoS?

Blokuje neoprávněný provoz

Při neoprávněném provozu lze očekávat pokles rychlosti internetu a zpoždění. To však již nebude případ naší VPN chráněné DDoS.

Je vždy ostražitý

Namísto ručního aktivování naší VPN chráněné DDoS pokaždé, bude vždy aktivní. Jakmile je detekován útok, naše VPN chráněná DDoS jej okamžitě neutralizuje.

Ideální i pro hráče

Naše VPN chráněná DDoS slouží jako další vrstva ochrany pro hráče, kteří jsou pravidelně cíleni kybernetickými zločinci a konkurenčními hráči. Buďte ujištěni; budete mít konkurenční a bezpečný herní zážitek.

× Port Forwarding

Funkce Port Forwarding se hodí, když potřebujete přistupovat k zařízení / službě připojené k internetu odkudkoli na světě.

Jaký přínos má Port Forwarding??

Řekněme, že chcete přistupovat k počítači, notebooku nebo serveru odkudkoli na světě. Náš doplněk Port Forwarding vám to umožní.

Pokud chcete sdílet přístup na svůj web / FTP nebo jakoukoli jinou službu, budete potřebovat náš doplněk Port Forwarding.

Pokud si chcete zahrát online hru se svými přáteli, budete potřebovat náš doplněk Port Forwarding, aby se vaši přátelé mohli připojit k vašemu hernímu serveru..

Pokud na svém routeru používáte PureVPN, budete potřebovat doplněk Port Forwarding, který umožní jakýkoli specifický port na PureVPN IP.

× Zabezpečení podnikové třídy & Soukromí

Pokročilé funkce nové generace poskytují spolehlivé zabezpečení & Soukromí. Dříve byla tato technologie dostupná pouze pro firmy & Podniky. Poskytuje vám Anti-Malware / Anti-Virus, blokování reklam, filtrování aplikací, mechanismus prevence narušení a filtrování URL / kategorií. Přemýšlejte o tom jako "Velmoci" pro vaši běžnou VPN.

Poznámka 1:

Od nynějška zabezpečení Enterprise-Grade & Doplněk ochrany soukromí nefunguje současně s naším vyhrazeným doplňkem IP. V našich aplikacích VPN však můžete použít jakýkoli jiný režim k zabezpečení zabezpečení Enterprise-Grade & Doplněk ochrany osobních údajů.

Poznámka 2:

Vezměte prosím na vědomí, že v současné době ruční nastavení PureVPN nepodporuje konfiguraci naší Enterprise Grade Security & Doplněk ochrany osobních údajů. Chcete-li ji povolit, laskavě použijte naše aplikace VPN.

× Ochrana P2P

Doplněk P2P Protection zajišťuje, že ani nejchytřejší nastavení dekódování hackery nebo vládními agenturami nevedou k vašemu zařízení nebo počítači. Naše proaktivní ochrana automaticky blokuje destruktivní soubory, jako jsou viry, malware, ransomware, trojské koně atd., Maskované jako torrenty před stahováním a udržuje vaše zařízení v bezpečí.

Plán PureVPN zahrnuje:

 • Aplikace pro
 • Zabezpečení na úrovni podniku
 • 10-Multi přihlašování, takže můžete používat jeden účet na 10 zařízeních současně.
 • 2000+ zabezpečených serverů ve více než 140 zemích
 • Zákaznická podpora 24/7

nologů a zákaznické podpory Trustpilot

Plaťte kreditní kartou a ZÍSKEJTE 10% SLEVU!

Budu platit kreditní kartou Pokračovat s Alipay ×

Byla zjištěna chyba

Ano ne

Potřebovat pomoc? Promluvte si s naší nepřetržitou živou podporou

Vaše platba byla odmítnuta

Zkuste platit prostřednictvím Bluesnap.

Vyberte způsob platby

Získejte tuto nabídku nyní Pokračujte s

Proč potřebujete VPN pro hraní??

Herní VPN výrazně zlepšuje váš online herní zážitek:

Personalizované utkání

Připojte se k libovolnému umístění podle vašeho výběru a užijte si ohromující časy ve frontě. To vám ušetří čas a okamžitě vás spojí s hrami, jako jsou Dota 2, PUBG, Fortnite, CSGO a další..

Přístup do všech regionů

Pokud žijete mimo USA, můžete čelit mnoha omezením. Díky herní síti VPN získáte okamžitý přístup k regionálním omezeným hrám a obsahu.

Přeposílání portů [Add-on]

Možná nejlepší aspekt herní VPN, Port Forwarding vám pomůže vyhnout se problémům, kdy nemůžete hrát hry pro více hráčů kvůli zablokování portů. Pohodlně otevřené porty s přesměrováním portů.

Kompletní zábava

Nezáleží na tom, kde se nacházíte nebo kam směřujete. S VPN se můžete připojit k americkému serveru a pokračovat ve streamování obsahu dostupného v knihovně USA Netflix nebo v jakékoli jiné zemi podle vašeho výběru.

Ochrana DDoS [doplněk]

Získání DDoS při hraní her může být plné vzteku. Doplněk DDoS PureVPN vás chrání před nejsložitějšími útoky DDoS, protože vaše skutečná IP je maskovaná, takže se nemusíte nikdy bát zatopení při hraní her.

Vyhněte se zkrácení ISP

Streamování spotřebovává většinu vaší šířky pásma a to poskytuje poskytovateli internetových služeb důvod, proč vám účtovat spotřebu další šířky pásma. S VPN nemohou poskytovatelé internetu zjistit, jak velkou šířku pásma jste spotřebovali.

Populární hry
Podporujeme

Od PUBG po Dota 2 s PureVPN můžete pohodlně hrát v kterémkoli regionu odkudkoli na světě.

Další výhody herní VPN

Výhody herní VPN

Včasný přístup k novým hrám

Pokud byla hra vydána s časným přístupem (beta) mimo vaši zemi, stačí vybrat server dané oblasti a dostat se na něj. Užijte si hraní na libovolném požadovaném OS.

Vyberte server podle vašeho výběru

Už vás nebaví hrát přes stejný server? Výběr serveru PureVPN vám umožní hrát v libovolném regionu, jako je EU, NA, SA atd. Stačí změnit výchozí protokol na PPTP a ovládnout všechny.

Neomezené streamování

Funkce PureVPN s vícenásobným přihlášením až pro 10 zařízení najednou pro hraní her a streamování ve stejnou dobu.

Ochrana dat

PureVPN nabízí nejmodernější 256bitové šifrování AES, které zajišťuje vaše online připojení proti zvědavým očím. Můžete pokračovat ve hře, aniž byste se museli obávat, že někdo přepadne vaši relaci.

Herní optimalizované servery ve 140 zemích

Vždy je k dispozici přes 2 000+ serverů a 300 000+ IP, aby byla zajištěna úplná dostupnost.

Severní Amerika

667 serverů

nejlepší služba vpn

Jižní Amerika

84 serverů

img

Střední Amerika

12 serverů

img

Oceánie

93 serverů

img

Evropa

807 serverů

img

Afrika

150 serverů

img

Asie

321 serverů

img Oddělovač

VPN pro hraní

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map