Získejte American Netflix na zařízeních Apple


Získejte American Netflix na zařízeních Apple

Publikováno: 3. března 2020

Sledování Netflixu na přenosném zařízení, jako je váš iPhone nebo iPad, je docela pohodlnou volbou, když jste na cestách. Pokud jste vášnivým návazcem a nechcete si nechat ujít svou oblíbenou televizní show v předpokládaném případě, jako je cestování, tento průvodce vám ukáže, jak získat aplikaci Netflix na vašem iPhone nebo iPadu. Kromě toho má také elegantní trik do rukávu pro přístup k mocné americké knihovně Netflix mimo USA.

Získejte American Netflix na zařízeních Apple

Přestože je Netflix nejlépe konzumován na velké obrazovce, jako je Apple TV, sledování toho na kompaktním zařízení Apple, jako je iPhone nebo iPad, není tak špatné. Je přenosný, Netflix má vyhrazenou aplikaci pro iPhone a iPad, která poskytuje přístup ke veškerému obsahu jedním kliknutím a oči docela dobře upravují obrazovku. Při příštím cestování tedy vezměte svůj vlastní zábavní uzel do kapsy instalací aplikace Netflix do svého iPhonu nebo iPadu. Zde je návod, jak to udělat.

 1. Klikněte na ikonu App Store
 2. Vyberte Hledat a do vyhledávacího pole zadejte „Netflix“
 3. Ve výsledcích vyhledávání klepněte na „Netflix, Inc.“
 4. Vyberte možnost „Získat“ nebo klepněte na ikonu „Cloud“
 5. Aplikace Netflix bude nyní k dispozici na vaší domovské obrazovce
 6. Spusťte Netflix >> Zadejte přihlašovací údaje
 7. Užijte si Netflix na iPhone nebo iPad

V případě, že v obchodě App Store nenajdete aplikaci Netflix, zkontrolujte, kterou verzi systému iOS používáte na svém iPhonu nebo iPadu. Aby bylo možné stáhnout nejnovější verzi aplikace Netflix, musí být vaše zařízení spuštěno na iOS 12.0 nebo novějším. Uživatelé, kteří používají starší verze systému iOS (5.0 a vyšší), si ji mohou stáhnout pouze v případě, že aplikace již byla dříve stažena. Zkontrolujte svoji verzi pro iOS podle níže uvedených kroků.

 1. Jdi do nastavení > ‘Všeobecné > ‘O’
 2. Vaše číslo verze pro iOS bude uvedeno vedle položky „Verze“

Pokud používáte iOS verze 5.0 nebo 11.4.1 a v minulosti jste si do svého iPhonu nebo iPadu stáhli aplikaci Netflix, můžete si znovu stáhnout starší verzi Netflix, která je kompatibilní s vaší aktuální verzí pro iOS..

Jak sledovat American Netflix na iPhone, iPad nebo IOS

Nyní, když máte na svém zařízení spuštěnou aplikaci Netflix, pojďme se pustit do drsného drzosti tohoto průvodce.

Pokud sídlíte v USA a cestujete mimo tento region, budete mít přístup pouze k knihovně obsahu, která je k dispozici v zemi, kam jdete. To znamená, že se musíte rozloučit se stovkami titulů, které jsou k dispozici pouze v mocné americké knihovně, dokud se nevrátíte domů.

Překonávání Netflixu není tak snadné, jak bývalo tak základní, jako je změna nastavení DNS nebo použití proxy jednoduše nefunguje. Potřebujete neustále trik, který vám pomůže překonat minulé lokalizační bariéry spojené s knihovnami obsahu Netflix. Na záchranu přichází spolehlivá síť Netflix VPN, jako je PureVPN.

VPN šifruje váš internetový provoz a směruje jej přes VPN server umístěný na vzdáleném místě, kterým je v tomto případě USA. Tím se odstraní všechny stopy vaší skutečné IP adresy a triky Netflixu v přesvědčení, že služba je přístupná odkudkoli. Populární služba VPN, jako je PureVPN, se může pochlubit až 2000 servery na celém světě se stovkami tisíc IP adres, které jsou pro Netflix téměř nemožné detekovat bez ohledu na to, jak inteligentní a efektivní jsou jejich techniky hloubkové kontroly paketů.

Proveďte práci všech sítí VPN?

Rozhodně ne. Bezplatná nebo základní VPN, která má omezenou síť serverů, je povinna získat Netflix detekcí a blacklistem kvůli opakovaně používaným IP adresám. Pokud chcete sledovat US Netflix důsledně bez jakýchkoli nepříjemných chyb proxy, vyberte seriózní VPN službu, jako je PureVPN.

Co dělá PureVPN nejlepší VPN pro USA Netflix?

PureVPN umožňuje přístup až k sedmi populárním knihovnám médií Netflix včetně US Netflix. Mezi další významné funkce patří:

Vyhrazená aplikace pro iOS

PureVPN má vyhrazenou aplikaci pro iOS, kterou můžete nainstalovat z App Store během několika sekund. Toto bude váš portál do neomezeného světa streamování Netflixu.

No-Log Certified

PureVPN přísně dodržuje svou politiku nulového záznamu. Je jedním z mála poskytovatelů VPN, kteří prošli nezávislým bezpečnostním auditem svých zásad a systémů ochrany osobních údajů, aby to dokázali.

Velká síť serverů

PureVPN se může pochlubit obrovskou sítí serverů nad 2 000 strategicky rozmístěných ve více než 180 lokalitách. Vzhledem k tomu, že máte k dispozici neuvěřitelných 300 000+ IP adres, je šance, že bude Netflix detekován pomocí opakující se IP adresy, téměř nulová. Kromě toho se můžete také rozhodnout pro vyhrazenou adresu IP pro konkrétní oblast, abyste se ujistili, že vaše adresa IP není nikdy sdílena s nikým jiným

Jak se dívat na americký Netflix s PureVPN

Co musíte udělat:

 1. Přihlaste se k PureVPN (pokud jste tak již neučinili)
 2. Přejděte do „App Store“ a ve vyhledávacím řádku vyhledejte výraz „PureVPN“
 3. Vyberte „Získat“ nebo klepněte na ikonu Cloud a stáhněte a nainstalujte aplikaci PureVPN iOS z App Store
 4. Spusťte aplikaci PureVPN a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 5. V seznamu „Oblíbené webové stránky“ klepněte na „US Netflix“
 6. Nyní můžete sledovat svůj US Netflix na svém iPhonu nebo iPadu odkudkoli na světě

Pokud máte Apple TV 4 nebo Apple TV 4K, postupujte podle níže uvedených kroků a získejte aplikaci Netflix do svého zařízení.

 1. Přejděte na domovskou obrazovku a otevřete App Store
 2. Vyhledejte „Netflix“ v obchodě s aplikacemi a kliknutím na „Získat“ aplikaci nainstalujte
 3. Po dokončení instalace najdete aplikaci přímo na domovské obrazovce

Jak získat American Netflix v Apple TV

Pokud jste novým odběratelem Netflix a chcete si jej prohlédnout na svém Apple TV, pak jste na nepříjemné překvapení. Regionální omezení použitá společností Netflix vám nedovolí streamovat žádný jiný obsah, než jaký je k dispozici v místní knihovně médií.

Netflix má vyhrazené knihovny obsahu pro různé regiony a dostupnost obsahu velmi závisí na tom, kde se nacházíte. Například americký Netflix, který je zdaleka nejoblíbenější a nejrozsáhlejší, je omezen pouze na USA.

Streamování Netflixu v Apple TV je skvělý zážitek, ale můžete si ho zahrát do zákulisí tím, že budete mít ruce v nejžádanější americké knihovně Netflix. Řešení je tak jednoduché jako 123. Jednoduše se připojíte k serveru PureVPN v USA, bude vám zpřístupněn veškerý obsah americké knihovny. PureVPN má rozsáhlou síť serverů, dobře optimalizovanou pro streamování a neukládá žádné záznamy o vašich online aktivitách.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me