Získejte American Netflix na Roku


Získejte American Netflix na Roku

Publikováno: 6. prosince 2019

Roku je populární streamovací zařízení v USA i mimo ni. Poskytuje obsah z populárních online streamovacích služeb, jako je Netflix, svým uživatelům na stříbrném podnose. Pokud vlastníte Roku, ale nemáte na něm spuštěný Netflix, postupujte podle pokynů níže. Jako bonus vám také ukážeme, jak můžete geo-hop sledovat americkou verzi Netflixu a dalších amerických kanálů.

Netflix na Roku

Než se Amazon Firestick a Chromecast připojily k řadám, byl Roku jediným hráčem hlavního proudu v odvětví online mediálních přehrávačů. Roku uvedl na trh v květnu 2008 svůj první přijímač Netflix Internet Video Streaming s podporou Linuxu – Roku DVP.

Od té doby prošlo zařízení generací několika významných vylepšení po generaci. Nyní je předinstalován s tuctem amerických kanálů, jako jsou Amazon Instant, ABC, NBC a Hulu, aby byl váš streamovací zážitek na velkých obrazovkách efektivnější a zábavnější. Roku v současné době nabízí Roku Ultra, Roku Premiere, Roku Premiere +, Roku Express a Express + a můžete si vybrat, co bude vyhovovat vaší kapse a potřebám.

Jak nainstalovat Netflix na Roku

Nechat Netflix běžet na Roku je docela jednoduché, protože s ním je zařízení nativně kompatibilní. Zde je návod, jak nainstalovat Netflix na Roku 1 a všechny ostatní modely Roku.

Pro Roku 1:

 1. Na domovské obrazovce Roku přejděte na domovskou stránku a vyberte „Netflix“. Pokud nevidíte Netflix: Jděte do „Store Store“ Filmy & TV “, vyberte„ Netflix “,„ Přidat kanál “, přejděte na kanál
 2. Zvolte „Ano“ na domovské obrazovce Netflix. Pokud ještě nejste členem, postupujte podle výzev k přihlášení nebo nastavte své členství online..
 3. Objeví se kód. Zadejte tento aktivační kód na netflix.com/activate

Váš Roku nyní běží Netflix

Pro ostatní modely Roku:

 1. Přejděte na domovskou stránku a vyberte „Netflix“, Pokud chybí Netflix: Přejděte na „Streamování kanálů“ „Filmy“ & TV “, zvolte„ Netflix “,„ Přidat kanál “, přejděte na kanál
 2. Na domovské obrazovce Netflix vyberte možnost „Přihlásit se“. Pokud ještě nejste členem, postupujte podle výzev k přihlášení nebo nastavte své členství online..

Váš Roku je nyní připojen k vašemu účtu Netflix. Užívat si!

Jak se dívat na americký Netflix na Roku

Nyní, když máte zařízení Roku, na kterém běží Netflix, nebylo by buzzkill zjistit, že konkrétní titul, který se pokoušíte sledovat, není ve vaší oblasti k dispozici.?

Netflix na Roku otevírá dveře do zcela nového světa video zábavy pro řezačky kabelů. Stále však budete omezeni obsahem dostupným pro přístup ve vaší konkrétní oblasti. Netflix, jak všichni víme, má samostatné mediální knihovny pro každou zemi, z níž je americká knihovna nejlepší. K jeho obsahu však můžete přistupovat i mimo USA pomocí spolehlivé služby Netflix VPN, jako je PureVPN. Pomocí PureVPN můžete snadno přistupovat ke všem kanálům v USA na Roku, které jsou ve vaší oblasti jinak nedostupné.

Vezměte prosím na vědomí, že Roku nemá vestavěného VPN klienta a pro použití pro Roku budete muset na kompatibilním routeru nastavit PureVPN. Tímto bude Roku automaticky mít povoleno funkce VPN při připojení k Wi-Fi.

Sestava se skládala ze tří kroků.

 1. Registrace do PureVPN
 2. Konfigurace routeru pomocí PureVPN
 3. Propojení routeru s Roku

Zaregistrujte se do PureVPN

Navštivte PureVPN a přihlaste se k plánu dle vašeho výběru.

Konfigurace routeru pomocí PureVPN

Jakmile máte aktivní předplatné PureVPN, je čas jej nakonfigurovat pomocí routeru pomocí Wi-Fi. Proces konfigurace se liší od routeru k routeru. Zde je seznam všech směrovačů spolu s jejich průvodci konfigurací.

 1. DDWRT s PPTP
 2. DDWRT s OpenVPN
 3. Asus Router s PPTP
 4. Belkin Router s PPTP
 5. Rajský směrovač s PPTP
 6. TP-Link s PPTP
 7. D-Link s PPTP

Jakmile nakonfigurujete PureVPN na používaném routeru, přejděte k dalšímu kroku.

Propojte router s Roku

Nyní můžete router připojit k Roku podle těchto kroků.

 1. Restartujte router a připojte se k PureVPN US IP adrese
 2. Na počítači Mac nebo PC navštivte stránku https://owner.roku.com
 3. Až budete požádáni o výběr země, vyberte Spojené státy
 4. USA mají 5místné PSČ, takže si musíte vytvořit vlastní PSČ související s vaší kreditní kartou
 5. Nyní na svém Roku proveďte tovární reset. Chcete-li tak učinit, stiskněte tlačítko na zadní straně zařízení Roku po dobu 15 sekund
 6. Nastavte svůj Roku znovu pomocí routeru a znovu jej připojte k síti

Nyní byste měli na svém Roku přístup k American Netflixu a dalším americkým kanálům, jako jsou Hulu, ABC a NBC..

Protože Roku postrádá výchozí kompatibilitu s VPN, je to nejjednodušší způsob, jak nainstalovat a používat VPN na vašem Roku. Na rozdíl od Amazon Fire TV, která běží na upravené verzi Androidu, Roku má svůj vlastní proprietární software, který docela omezuje, jaké aplikace můžete nainstalovat.

Po instalaci PureVPN na Roku si můžete být jisti, že vaše online aktivity jsou šifrovány a skryté před zvědavými očima, jako je váš místní poskytovatel internetových služeb. Obrovská síť serverů 2000+ ve více než 180 lokalitách zaručuje optimální provozuschopnost bez úniků DNS.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me