Sledujte UEFA Super Cup – Liverpool vs. Chelsea


Sledujte UEFA Super Cup – Liverpool vs. Chelsea

Zveřejněno: 26. července 2019

Super pohár UEFA mezi Liverpoolem a Chelsea je zahájen 14. srpna. Takto je můžete sledovat naživo a online:

1. Přihlaste se k odběru PureVPN golf-right-image

UEFA Super Cup je každoroční fotbalová soutěž, kterou pořádá UEFA a která v nadcházející sezóně funguje jako zvedák záclon. Představuje jediný zápas, který je zpochybněn současnými vládnoucími šampiony dvou hlavních evropských klubových soutěží, UEFA Europa League a UEFA Champions League. Díky tomu je perfektním začátkem nové sezóny.

Díky tomuto zajímavému zápasu se fotbaloví fanoušci z celého světa naladí a sledují UEFA Super Cup. Ale vzhledem k tomu, že internet byl zaplaven nestabilními, nekvalitními toky, rozhodli jsme se vzít na sebe pomoc fotbalovým fanouškům tím, že jim nasměrujeme správný způsob, jak sledovat nadcházející UEFA Super Cup.

Kde se dívat na Super Cup UEFA

Jednoduchým řešením pro streamování UEFA SUPER je získání Sports VPN na trhu. Stačí jen postupovat podle těchto jednoduchých kroků, abyste si mohli užívat live streamování Bundesligy online na jakémkoli kanálu.!

1.Přihlaste se k PureVPN

2. Stáhnout PureVPN

Po přihlášení k odběru PureVPN si stáhněte jeho aplikaci nebo ji nastavte na svém zařízení, na kterém chcete sledovat Bundesliga Live Online. PureVPN podporuje více než 20 zařízení, která zahrnují mobilní telefony, PC, tablety, KODI, směrovače, PS / Xbox, chytré televizory, ROKU atd. V Centru podpory máme všechny průvodce nastavením a materiál nápovědy.

3.Watch SUPER CUP na Sony LIV (Jižní Asie)

Můžete streamovat UEFA SUPER CUP s anglickým komentářem na SonyLIV. Chcete-li sledovat Super Cup na SonyLIV, otevřete v zařízení aplikaci PureVPN a připojte se k jakémukoli jihoasijskému serveru (Indie, Pákistán, Bangladéš, Srí Lanka).
Kromě toho existuje mnoho dalších kanálů, které vysílají živé UEFA Super. Tyto kanály jsou geograficky omezené a dostupné v určitých regionech. Proto můžete podle výše uvedených kroků provést jejich příslušnou dostupnost

Country Streaming
RakouskoSky Sports
BrazílieEsporte Interativo
KanadaDAZN
FrancieRMC Sport
NěmeckoSky Sport
HongkongBýt ve sportu
IzraelSport 5
ItálieSky Sport
Latinská AmerikaFox Sports
NÁSTurner Sports

Jak se dívat na UEFA Super Cup

Chcete-li sledovat Super Cup UEFA, můžete se přihlásit k některému z kanálů uvedených v seznamu výše. Mějte však na paměti, že většina těchto kanálů je k dispozici pouze v několika omezených zemích. Například, pokud se musíte nacházet ve Velké Británii, abyste získali online přístup ke BT Sport.

Pro ty z vás, kteří žijí na místech, která nejsou uvedena ve výše uvedeném seznamu, se nebojte. Stále můžete sledovat nadcházející UEFA Super Cup a to i na kterémkoli kanálu, který chcete, i když není k dispozici pro vás nebo vaši zemi. Jak je to možné, můžete se zeptat? Pokud máte VPN, samozřejmě.

Jediné, co musíte udělat, je dostat se na PureVPN, připojit se k požadované zemi a to je o tom. Můžete sledovat cokoli, odkudkoli na světě, pouhým kliknutím na tlačítko.

Sledujte Bundesligu mimo Německo

Neztrácejte srdce, pokud žijete v oblasti, kde není Bundesliga k dispozici ke sledování online. Existuje způsob, jak jej snadno sledovat ze svého gauče. Musíte jen dostat ruku na prémiový plán PureVPN a jste připraveni přistupovat ke všem kanálům, které ve vaší oblasti nejsou k dispozici. Takže pro ty, kteří žijí někde jinde a chtějí sledovat zápasy Bundesligy, tady je návod, jak to udělat.

Super pohár UEFA – Liverpool vs. Chelsea

V loňském roce jsme viděli UEFA Super Cup proměnit v Madrid Derby, protože zápas byl mezi Atletico Madrid a Real Madrid. Jednalo se o jednu z nejvíce medializovaných událostí roku 2018. Nicméně scéna se v roce 2019 bude velmi podobat, protože poprvé v historii uvidíme UEFA Super Cup mezi dvěma anglickými týmy.

Poté, co porazil Tottenham Hotspur v Lize mistrů, bude Liverpool čelit současným šampionům evropské ligy, Chelsea ve Vodafone Parku v Istanbulu. Zápas bude zahájen 14. srpna 2019 v přibližně 19:00 GMT.

Sportovní návody

Níže se vám mohou líbit i další sportovní akce

 • Moto GP
 • Premier League
 • LA LIGA
 • Formule 1
 • NFL
 • Serie A
 • WRC
 • MLB
 • Liga mistrů UEFA
 • Bundesliga
 • LIGUE 1
 • UFC
 • Tenis
 • NBA
 • IPL
 • NHL
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me