Sledujte SonyLIV mimo Indii


Sledujte SonyLIV mimo Indii

Publikováno: 2. září 2019

Potřebujete přístup do SonyLIV mimo Indii? Poté na svých streamovacích zařízeních použijte VPN. Získejte PureVPN za pouhých 0,99 $ a objevte vše na SonyLIV bez potíží. Začněte sledovat SonyLIV odkudkoli a zabraňte nudě uzamčení.

img

Přiznejme, že život je opravdu nudný, pokud nemáte časy na to, abyste vás zaměstnávali. Možná jste měli těžký den a chtěli byste se trochu uvolnit v pohodlí svého pokoje, ale nechcete spát. Tak co děláš? Můžete zapnout svůj oblíbený streamovací kanál a trávit čas sledováním úžasného obsahu.

Pokud jste fanouškem indické televize nebo chcete streamovat své oblíbené sportovní zápasy online, můžete tak snadno propojit se společností SonyLIV!

Pokud hledáte nějaký druh sportu, ať už jde o kriket, fotbal, tenis, zápas nebo cokoli jiného, ​​SonyLIV vás udrží.

A nejlepší na SonyLIV je to, že je zcela zdarma! Nemusíte platit ani penny ani si na kanálu vytvořit účet, abyste mohli službu sledovat naživo. Jediné, co musíte udělat, je navštívit web, kliknout na to, co chcete sledovat, a to je vše!

Skočit do…

Můžete však přistupovat k SonyLIV živě odkudkoli?

Zda se k SonyLIV dostanete odkudkoli, záleží na vaší poloze. Služba je dostupná pouze v jižní Asii a jinde je omezena.

Pokud tedy žijete v zahraničí, je pravděpodobné, že ke službě nebudete mít přístup. Místo toho se na obrazovce zobrazí následující chybová zpráva.

Sledujte společnost Sonyliv mimo Indii

Ale naštěstí existuje způsob, jak získat přístup k společnosti SonyLIV mimo Indii. Další informace naleznete v průvodci níže!

Jak sledovat SonyLIV mimo Indii?

Miliony Indiánů žijí mimo domovskou zemi z různých důvodů. Někteří se přestěhovali za prací do zahraničí. Ostatní cestují do zahraničí na dovolenou. Létání do zahraničí na služební cestu je také běžné, pokud jste z Indie.

Ve všech těchto scénářích pravděpodobně nebudete mít přístup k SonyLIV ze zahraničí. I když jste indián, který z nějakého důvodu cestuje nebo žije v zahraničí, nebudete mít přístup ke službě online.

Jak již bylo uvedeno výše, může se stát, že nebudete mít přístup k SonyLIV, pokud žijete mimo jižní Asii. Je přirozené cítit se zklamaný v takovém scénáři, ale nemusíte se obávat, protože máte snadný přístup ke svým oblíbeným kanálům odkudkoli, pokud máte VPN.

Pokud se vám zobrazí výše uvedená chybová zpráva, můžete ji snadno změnit na jinou obrazovku, která vás vítá v úžasné službě SonyLIV..

Ať už žijete v USA, Velké Británii, Spojených arabských emirátech, Austrálii nebo Kanadě, můžete si i nadále užívat úžasného streamovacího obsahu dodávaného s technologií SonyLIV.!

Chcete-li sledovat SonyLIV odkudkoli, postupujte podle následujících pokynů:

  • Získejte PureVPN
  • Stáhněte si aplikaci PureVPN do jakéhokoli zařízení
  • Klepněte na režim Streamování a přejděte na kartu „Oblíbené webové stránky“
  • Klepněte na SonyLIV
  • Užijte si streamování!

Výzva online omezení

On-line svět byl v průběhu let sužován všemi druhy omezení. Je běžné najít weby, které jsou ve vaší zemi cenzurované. Velký čínský firewall je velkým příkladem toho, jak hrozná cenzura může být.

A pokud už online cenzurování nebylo dost otravné, streamování kanálů začalo sledovat podobný vzorec. Ne že by to byla jejich chyba. Jsou určeny k omezení svého obsahu v jiných zemích filmovými ateliéry.

Každá společnost by chtěla ze svého obsahu vydělat co nejvíce peněz. Snadným způsobem, jak toho dosáhnout, je poskytnout samostatné licence různým streamovacím službám. Obvykle se jedná o geo licence, které umožňují streamovací službě streamovat obsah pouze v některých regionech. Aby byly tyto licence v souladu s těmito licencemi, musí streamovací služby omezit přístup k jejich obsahu mimo své příslušné země.

Proto je většina streamovacích kanálů, mezi které patří SonyLIV, HBO Now, Amazon Prime a další, ve většině zemí světa omezena.

Jak VPN pomáhá?

VPN nebo virtuální privátní síť je úžasný nástroj, který vám umožní co nejlépe využít internet. V zásadě vám VPN umožňuje změnit vaši IP adresu z vaší polohy na jakoukoli jinou dle vašeho výběru. To vám pomůže v mnoha případech, zejména pokud chcete přistupovat k omezenému obsahu odkudkoli. Když se připojíte k síti VPN, máte možnost se připojit k některému z dostupných serverů VPN. Po připojení se vaše IP adresa automaticky změní z vašeho zařízení na VPN server. Nyní, v závislosti na umístění serveru, ke kterému jste připojeni, budete mít přístup ke spoustě webů a kanálů, které nejsou dostupné ve vašem místě.

Většina webů tam venku závisí na vaší IP adrese, aby zjistila vaši IP adresu. Každé místo má jinou IP adresu a web to využívá ve svůj prospěch, když se snaží sledovat, kde návštěvníci žijí. Tato metoda se potom používá k omezení přístupu k nechtěným uživatelům.

Tento problém však můžete obejít, když se připojíte ke dobré streamovací službě. Když změníte svou IP adresu, můžete přimět web nebo kanál k tomu, aby si mysleli, že žijete někde jinde, což vám dává přístup k tomuto konkrétnímu kanálu.

To je přesně důvod, proč můžete přistupovat k sítím SonyLIV, Hotstar, Hulu a dalším podobným kanálům snadno pomocí VPN.

Obsah dostupný na SonyLIV?

Na SonyLIV můžete streamovat spoustu obsahu na libovolném zařízení, které chcete. Veškerý obsah, který přichází živě, můžete streamovat na televizorech Sony TV, SAB TV, Sony MIX, Sony Max, Sony MAX 2, SET PIX, AXN a Animax..

Nejenže můžete streamovat své oblíbené filmy a obsah Bollywood, ale také můžete sledovat své oblíbené anglické televizní pořady a filmy. Kromě toho můžete na SonyLIV streamovat Animax HD, Sony BBC Earth, Food Food a další.

Na SonyLIV můžete také online streamovat své oblíbené sportovní zápasy online. Můžete streamovat Ligu mistrů UEFA, kriketové zápasy a další živě na SonyLIV.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me