Sledujte iQiyi mimo Čínu a Tchaj-wan pomocí VPN


Sledujte iQiyi mimo Čínu a Tchaj-wan pomocí VPN

Vyzkoušejte PureVPN za pouhých 0,99 a užijte si všechny západní a východní televizní pořady a filmy na iQiyi mimo Čínu a Tchaj-wan.

Získejte PureVPN 31denní záruku vrácení peněz

Vysílejte veškerý místní i globální obsah na iQiyi mimo Čínu a Tchaj-wan

Streamujte veškerý místní a globální obsah na iQiyi mimo Čínu a Tchaj-wan v několika jednoduchých krocích:

iQiyi s purevpn

Stažení

A nainstalujte PureVPN

Server iQiyi vpn

Připojit

Na náš čínský VPN server

získejte iQiyi

Vše připraveno

Získejte přístup k iQiyi odkudkoli

Potřebujete VPN pro streamování iQiyi?

IQiyi, známá také jako „Netflix Číny“, nabízí jednu z nejbohatších knihoven na internetu. Je však k dispozici pouze v Číně a na Tchaj-wanu, což znamená, že jakmile opustíte čínské hranice, nebudete mít přístup k obsahu iQiyi odkudkoli.

HBO VPN

Proč byste měli sledovat iQiyi mimo Čínu a Tchaj-wan s PureVPN?

Výhody používání PureVPN pro iQiyi je mnoho. Zde jsou následující hlavní výhody, které můžete využít s naší sítí VPN:

  • Cestování

  • Přístupnost

  • Rychlost

  • Zařízení

  • Multi-přihlášení

Čína má jednu z největších populací na světě. Rovněž její expat se šíří po všech kontinentech, včetně Evropy, Ameriky, Afriky, Asie, Austrálie a dalších.

Pokud jde o život, Číňané si užívají svůj čas v zahraničí. Pokud však jde o přístup k online obsahu z jejich země, věci se stávají trochu nežádoucí. Stejně jako nemůžete přistupovat k některé části internetu, když jste v Číně, kvůli velké bráně firewall, nemůžete také přistupovat k nějakému čínskému obsahu, když jste mimo oblast. Dokonce ani prémiové předplatné služby iQiyi vám nepomůže, pokud žijete v zahraničí.

PureVPN má servery v různých regionech, včetně Číny. Navíc máme na každém serveru stovky IP adres, což znamená, že čínskou IP adresu můžete získat několika kliknutími. Po připojení k čínskému serveru VPN získáte přístup k iQiyi mimo Čínu a Tchaj-wan z jakéhokoli kontinentu.

iQiyi není jedinou čínskou streamingovou službou, která ovládla srdce mnoha netizénů po celé zemi i mimo ni. Ve skutečnosti existuje také mnoho dalších slavných jmen, které si užívají miliony uživatelů měsíčně, jako jsou například Baidu Video, Youku, QQVideo a PPTV..

Podobně jako iQiyi jsou všechny tyto služby omezeny pouze na lidi žijící v Číně. To znamená, že jakmile vstoupíte na cizí půdu, ztratíte právo přístupu k těmto službám.

PureVPN je váš rytíř v zářící zbroji, protože vám může pomoci získat přístup ke všem těmto kanálům pomocí několika kliknutí. Připojením k umístění serveru podle vašeho výběru a získáním požadované IP získáte přístup nejen k čínským streamovacím kanálům a službám ze zahraničí, ale také naopak..

Šířka pásma může být často problémem s pomalým nebo vyrovnávacím poplachem. Pokud čelíte problémům s šířkou pásma, nebudete schopni dosáhnout dobré rychlosti stahování.

Někdy je pomalá rychlost příčinou omezené šířky pásma otevřené poskytovatelem služeb Internetu. Za tímto účelem musíte požádat poskytovatele internetových služeb o vyšší rychlosti, které je možné s upgradovaným předplatným. Pokud se nejedná o omezenou šířku pásma, může se stát, že se potýkáte s omezováním rychlosti ISP.

Omezování rychlosti je mezi ISP docela stará praxe a snaží se omezit některé uživatele, kteří jsou důvtipnými streamery. PureVPN vám pomůže tento problém vyřešit rychle.

K překonání škrcení nemusíte aktivovat žádnou funkci ani provádět další vylepšení. Jednoduše spusťte PureVPN a získejte přístup ke své oblíbené službě pro streamování bez jakékoli vyrovnávací paměti.

Streamování je nejlepší na mobilních zařízeních. Jak byste přece jen naléhal na streamování obsahu na iQiyi při dojíždění do metra? Samozřejmě byste otevřeli svůj chytrý telefon nebo tablet a začali streamovat čínský obsah na cestách.

Chcete-li na svém zařízení přistupovat k iQiyi mimo Čínu, musíte mít v zařízení nainstalovanou síť VPN. Ne každá VPN však podporuje všechna zařízení se systémem Windows, iOS, Mac nebo Android.

Jedním z nejlepších aspektů PureVPN je to, že VPN lze nainstalovat do mnoha zařízení. PureVPN můžete spustit na svém Android TV, Linuxu, iOS, Windows, konzolách a dokonce i routeru. Kromě toho se snadno řídíme průvodci, kteří vám pomohou nastavit VPN během několika minut.

Kromě použití PureVPN na požadovaném zařízení pro sledování iQiyi mimo Čínu, můžete také chtít použít VPN na jiných připojených zařízeních. Důvodů by mohlo být mnoho. Například chcete zabezpečit všechna zařízení ve vaší domácnosti. Možná budete chtít přidat do svého života pohodlí tím, že budete PureVPN udržovat na každém zařízení, které pravidelně používáte.

Nebo můžete chtít zabezpečit zařízení svého sourozence nebo rodičů, aby si mohli užívat bezpečného surfování nebo snadného přístupu k obsahu odkudkoli.

Pokud máte PureVPN, nemusíte kupovat více účtů, abyste mohli VPN používat současně na různých zařízeních. Stejná přihlašovací údaje můžete použít až na 5 zařízeních, a proto můžete na každém zařízení používat VPN současně.

Proč je placená VPN lepší než proxy a bezplatné VPN služby?

Znát rozdíl placené VPN Proxy VPN zdarma
Šifrování datAnoNeAno
Kompatibilita s více zařízenímiAnoNeNe
HD & Přístupnost streamování 4 kBAnoNeNe
Prevence škrticí klapky ISPAnoNeNe
DNS & Ochrana proti netěsnosti IPv6AnoNeNe
Dedikované serveryAnoNeNe

Recenze zákazníků PureVPN

Trustpilot

Často kladené otázky

Možná budete mít nějaké otázky trápící vaši mysl ohledně dostupnosti iQiyi atd. Čtěte dál a získejte odpovědi na všechny své otázky.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me