Sledujte ceny Brit Brit Awards Live


Sledujte ceny Brit Brit Awards Live

Čas: Úterý, 28. ledna 2020 | 6:30 odpoledne. BST | ITV

Místo konání: O2 Arena, Londýn

Podívejte se na ceny Brit Brit 2020 Live from Germany z PureVPN.

Sledujte Brit Awards

Ocenění Brit Brit 2020

Rok 2019 byl rokem nezapomenutelných představení britských herců. Je to už docela dlouho, co se předaly ceny 2019 Brit Awards, a vítězové se stále třpytí v našich očích. George Ezra, Sam Smith, velmi zasluhující Dua Lipa, a Calvin Harris byli nejvýznamnějšími vítězi cen 2019 Brit Awards.
V letošním roce se v tomto oboru objevují jména některých čerstvých britských talentů a připravuje půdu pro jedno z nejvíce očekávaných britských cen v historii britského filmu a televize. Toto jsou podrobnosti události.

Jak sledovat britské ceny 2020 od kdekoli na světě?

Díky PureVPN je velmi snadné sledovat vaše oblíbené pořady z celého světa. Ceny Britů za rok 2020 budou vysílány naživo na ITV, populární britské síti, která je dostupná z celého Spojeného království. Pokud však žijete mimo Spojené království, nebudete moci živě streamovat událost – konec konců není k dispozici pro přístup mimo Spojené království.!
Chcete-li sledovat ceny 2020 Brit Awards, musíte se vybavit prémiovou službou VPN, jako je PureVPN, která vám umožní změnit vaši polohu na oblast podle vašeho výběru. Takto můžete aktivovat PureVPN ve svém streamovacím zařízení a sledovat, jak se Brit Awards 2020 živě online online odkudkoli na světě.

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN

 2. Registrace do PureVPN je jednoduchá a snadná. Přejděte na stránku objednávky a dokončete proces registrace poskytnutím svých údajů, jako je e-mailová adresa. Po úspěšném dokončení procesu registrace vám bude zaslán e-mail s vaším uživatelským jménem a heslem PureVPN.

 3. Stáhnout PureVPN

 4. PureVPN nabízí specializované aplikace a klienty pro více než 20 různých zařízení a platforem, jako jsou iOS, Android, Mac, Windows, FireTV, Roku, Kodi a mnoho dalších. Stačí stáhnout příslušnou aplikaci pro streamovací zařízení a nainstalovat ji.

 5. Připojte PureVPN a Watch 2020 Brit Awards

 6. Spusťte aplikaci po instalaci a přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla, které vám poskytneme e-mailem. Poté postupujte podle těchto pokynů.

  • Spusťte aplikaci PureVPN na streamovacím zařízení.
  • Jako režim vyberte Streamování.
  • Přejděte na kartu Populární webové stránky a vyberte položku ITV
  • Navštivte ITV a začněte streamovat ceny 2020 Brit Awards odkudkoli na světě!

Kam se dívat na ceny Brit Brit 2020?

Stejně jako každý rok se ceny Britů za rok 2020 budou vysílat živě na ITV, známé komerční britské síti, která působí ve Velké Británii a Irsku. Pokud žijete v některé z těchto zemí, máte krytí, protože váš poskytovatel kabelové televize musí nabízet kanál ITV.
Pokud však žijete mimo Spojené království nebo Irsko, neexistuje snadný způsob přístupu k ITV a sledování cen Brit Brit 2020, pokud nemáte PureVPN. Díky tomu můžete okamžitě změnit svou polohu na Spojené království a získat přístup ke veškerému obsahu, který je k dispozici pouze ve Velké Británii, ale v jiných zemích je nepřístupný..
Po stažení, instalaci a připojení k PureVPN přejděte na kartu Populární webové stránky a vyberte ITV ze seznamu. Poté navštivte webovou stránku ITV a začněte sledovat ceny Brit Brit 2020. Zde stojí za zmínku, že ITV vyžaduje, abyste se zaregistrovali a vytvořili si bezplatný účet, než začnete sledovat živou televizi. Chcete-li si vytvořit účet, musíte být přítomni ve Velké Británii nebo použít PureVPN a dokončit proces registrace, pokud jste v jiné zemi.

Host Brit Awards 2020

Do roku 2020 Brit Awards zbývá ještě dost času. Pouze v případě, že se přibližujeme k datu události, můžeme očekávat, že budou zveřejněny podrobnosti týkající se hostitele cen Brit Brit 2020. Jsme si jisti, že organizátoři Brit Awards mají na mysli několik jmen, ale budou to nějakou dobu držet pod zábalem.
Pokud chcete být první, kdo ví, kdo je hostitelem ceny Brit Brit 2020, přihlaste se k odběru našeho zpravodaje. Do doručené pošty dostanete všechny aktualizace související s rokem 2020 Brit Awards.

2020 Brit Awards Seznam výkonů a nominací

V loňském roce byly nominace na cenu 2019 Brit Awards vyhlášeny těsně přes týden před datem hlavní události, takže očekáváme, že se tento rok nebude lišit. S cenou Brit Brit 2020, která je naplánována na 28. ledna, můžeme očekávat, že nominace budou vyhlášeny někde kolem poloviny ledna 2020.
Pokud chcete zůstat informováni o nejnovějších událostech Brit Awards, přihlaste se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a získejte všechny čerstvé zprávy doručené do vaší doručené pošty.

Závěrečné slovo

PureVPN je nejlepší streamovací VPN, která vám umožní streamovat ceny 2020 Brit nebo cokoli jiného, ​​co není ve vaší oblasti dostupné, několika kliknutími. U serverů speciálně určených pro tento účel navíc buďte ujištěni, že budete vždy mít možnost prohlížení bez zpoždění.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me