Pokračujte v procházení a streamování webu pomocí neomezené šířky pásma VPN


Pokračujte v procházení a streamování webu pomocí neomezené šířky pásma VPN

Rychle hořící neomezená rychlost připojení k internetu a porazit omezování ISP pomocí elitní služby VPN PureVPN, která nabízí neomezenou možnost připojení VPN.


 • Všechny servery v naší síti podporují rychlost připojení 10Gbit pro ultrarychlé připojení.
 • Každý účet PureVPN podporuje 10 více přihlašovacích údajů, aby byla zajištěna ochrana celé vaší rodiny.

Neomezená služba VPN

Procházejte a streamujte vše, co chcete, bez jakýchkoli omezení. Neomezená šířka pásma je nutností pro služby VPN, a proto naše služba VPN, která je známá jako jedna z nejrychlejších služeb VPN v oboru, která nabízí neomezené připojení k šířce pásma VPN, znamená, že nemáte žádné omezení šířky pásma.

Vyhněte se zkrácení ISP

Pokud si všimne neobvyklého používání internetu, váš poskytovatel připojení k internetu zrychlí připojení k internetu. S 256bitovým šifrováním AES pokrývajícím vaši digitální existenci je vaše připojení k internetu zabezpečeno od poskytovatele internetových služeb a zvědavých očí pomocí naší služby VPN.

Pokud váš poskytovatel internetových služeb nevidí vaše online aktivity, můžete se vydat ke stažení služeb, aniž byste se museli obávat, že by někdo připojil k vašemu připojení k internetu..

Neomezená šířka pásma na více zařízeních

Díky možnosti PureVPN Ten multi-login můžete maximalizovat neomezenou funkčnost šířky pásma na všech zařízeních připojených k síťovým serverům VPN. Od smartphonu k Android TV, iOS, Android atd. PureVPN má klienta VPN pro všechny operační systémy, vaše zařízení, rozšíření prohlížeče a pokročilé funkce zabezpečení. Na kterém můžete snadno vyhladit zážitek při streamování služeb, sociálních sítí, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, a BBC iPlayer, se snadným uživatelským rozhraním, nastaveným a fantastickým rychlost připojení s ne omezení šířky pásma.

V boji proti provozu na neomezených serverech PureVPN, pokročilý systém vylepšených sítí pro doručování obsahu a serverů, které samy iniciují algoritmy AI a nabízejí uživatelům internetový zážitek na rozdíl od jiných.

Stáhněte si vše, co chcete

Vzhledem k tomu, že datové omezení šířky pásma je vyloučeno, můžete si z webu stáhnout cokoli a vše, co chcete.

Protože poskytovatel internetových služeb je vaší bránou k internetu, je si plně vědom vašich online aktivit. Aby vám poskytl jasný rozsah, váš poskytovatel internetových služeb může prohlížet webové stránky, které navštěvujete, vyhledávání na internetu, přenos stahování a mnoho dalšího.

Důvěřovat poskytovateli internetových služeb je riskantní, protože nikdy nevíte, zda sdílí vaše online aktivity s marketingovými agenturami, nebo, horšími, vládními subjekty.

PureVPN se těší být špičkovou prémiovou službou VPN s osvědčenou záznam poskytování vysoce kvalitních služeb a má vysoce optimalizované neomezené servery s šířkou pásma. Při připojení k neomezeným serverům s neomezenou šířkou pásma PureVPN je vaše online připojení zajištěno nejmodernějším šifrováním vojenské úrovně 256bitové šifrování a robustní Protokoly VPN které zajišťují vaše maximální soukromí a zabezpečení online. Můžete se prakticky připojit k více než 2000+ neomezenému umístění v síti serveru se sídlem v 180 Umístění VPN kolem světa.

Fyzická přítomnost v konkrétní zemi s neomezeným přepínáním serverů může být vaše virtuální přítomnost v jakékoli zemi po celém světě. Využijte nabídky, získejte přístup k jejich místnímu obsahu, získejte nativní informace a ještě mnohem více s neomezenými servery VPN PureVPN.

V odvětví VPN je PureVPN jedním z mála poskytovatelů VPN, kteří dodržují přísné zásady bez protokolování, což znamená vaši internetová aktivita nebo procházení nebo protokoly činnosti a soukromé informace nejsou zaznamenávány na jejich VPN serveru. S vysoce optimalizovanými servery PureVPN můžete získat zpět svou internetovou svobodu s maximální důvěrou bez datových limitů. Například pokud má společnost sídlo ve Spojených státech, bude podléhat příkazům k vyhledávání. Ale protože PureVPN sídlí v Hongkongu, není povinno dodržovat jakékoli příkazy k vyhledávání, jaké musí udělat jiný poskytovatel VPN. Soukromí je základním právem každého jednotlivce a mělo by být respektováno. Po připojení k PureVPN je vaše soukromí online zaručeno.

Více o neomezené šířce pásma

 1. Bez streamování
 2. Sbohem nabídněte limity stahování
 3. Žádné omezení šířky pásma ISP (Internet Service Provider)
 4. Extrémně hladké streamování HD. Všechny servery v naší síti podporují rychlost připojení 10Gbit pro ultrarychlé připojení.
 5. Split Tunneling
 6. Sdílení souborů P2P s politikou no-logs
 7. Ochrana před únikem IP
 8. Port Forwarding
 9. Podpora 24/7 VPN prostřednictvím e-mailu, chatu a prostřednictvím všech běžných sociálních platforem
 10. Přepínač VPN Kill chrání vaši IP adresu nebo IP adresy, pokud používáte více zařízení (iOS, Android, Windows atd.) V případě náhlého odpojení na serveru VPN, takže vaše osobní informace nebudou odhaleny..
 11. Většina služeb VPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, což je nejlepší VPN, kterou budeme využívat, poskytováním 31denní záruky vrácení peněz.

Další informace o funkcích PureVPN

 • Split Tunneling
 • Šifrování AES
 • Zabezpečené WiFi
 • Bezpečné sdílení souborů P2P
 • Přepínač zabíjení Internetu
 • iOS on Demand
 • Ochrana před únikem DNS
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me