Přístup na stránky s omezeným přístupem pomocí VPN: Tajné hacky odhaleny!


Přístup na stránky s omezeným přístupem pomocí VPN: Odhalení tajných hacků!

PureVPN vám poskytuje okamžitý přístup k vašim oblíbeným streamovacím platformám. Vyzkoušejte to za pouhých 0,99 $ a získejte přístup ke všemu, co chcete, odkudkoli na světě.


Získejte PureVPN nyní 31denní záruku vrácení peněz

Proč potřebujete VPN pro přístup k blokovaným webům?

Mnoho webů omezuje přístup k obsahu v závislosti na vaší poloze. Některé země mají také omezení ohledně toho, na které stránky lze přistupovat online. Síť VPN skryje vaši skutečnou polohu a umožňuje vám přístup k internetu, jako byste byli někde jinde.

To znamená, že se můžete vyhnout blokování a získat přístup ke svým oblíbeným webům a obsahu odkudkoli a kdykoli.

Netflix

Netflix je jednou z nejpopulárnějších streamovacích služeb na světě, ale ne každý dostane rovný přístup k jejímu obsahu. Pomocí sítě Netflix VPN, jako je PureVPN, můžete přistupovat k síti Netflix, jako byste byli v USA, abyste odemkli jejich rozsáhlou knihovnu.

Pro více informací se podívejte na našeho průvodce přístupem k USA Netflix.

Vstupte do USA Netflix

 • Netflix

  Netflix je jednou z nejpopulárnějších streamovacích služeb na světě, ale ne každý dostane rovný přístup k jejímu obsahu. Pomocí sítě Netflix VPN, jako je PureVPN, můžete přistupovat k síti Netflix, jako byste byli v USA, abyste odemkli jejich rozsáhlou knihovnu.

  Pro více informací se podívejte na našeho průvodce přístupem k USA Netflix.

  Vstupte do USA Netflix

 • BBC iPlayer

  Všechny televizní pořady a dokumenty, které BBC vysílá na svých televizních kanálech, jsou umístěny na BBC iPlayer hodiny po prvním vyslání v televizi. Obsah zůstane na webu několik týdnů, takže pokud někdo unikl epizodě, může jej dohnat prostřednictvím webu BBC iPlayer. Bez sítě VPN funguje BBC iPlayer pouze ve Velké Británii.

  Klikněte zde pro více informací Získejte přístup k iPlayeru BBC

 • Amazon Prime

  Amazon Prime je skvělá streamingová služba, která hostí exkluzivní obsah i další populární televizní pořady a filmy. Je to levné, funkční a poskytuje vysoce kvalitní služby. Přestože je jeho přístup omezen pouze v USA, můžete k němu přistupovat odkudkoli z celého světa pomocí PureVPN.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete Amazon Prime

 • Hulu

  Hulu je jednou z nejoblíbenějších streamovacích video služeb pro televizní pořady a filmy. Stejně jako mnoho jiných streamovacích služeb, na které se vztahují polohové bloky, se Hulu neliší. Hulu není k dispozici v mnoha zemích / regionech po celém světě. Chcete-li získat okamžitý přístup k Hulu, připojte se ke službě VPN s americkou IP adresou, protože je snadno dostupná v dané zemi.

  Klikněte zde pro více informací Vstupte do Hulu

 • HBO Jdi

  HBO Go je populární streamovací kanál plný úžasného originálního obsahu, včetně hry o trůny a pravého detektiva. Služba je však dostupná pouze v některých zemích a je přístupná odkudkoli. Chcete-li získat přístup k HBO Go a streamovat jeho úžasný obsah odkudkoli přes anonymní IP adresu, stačí se spojit s PureVPN a změnit svou IP adresu na USA.

  Klikněte zde pro více informací Přístup Hbo Go Now

 • Facebook

  Je to nejoblíbenější stránka sociálních sítí na světě. S uživatelskou základnou miliard lidí existují lidé, kteří stále nemají přístup na stránky sociálních médií. Přístup na Facebook je snadný, protože je nepřístupný pouze v několika zemích, konkrétně v Číně, Íránu a někdy v Bangladéši. Chcete-li získat přístup na Facebook s anonymní IP adresou, připojte se k jakémukoli serveru VPN mimo výše uvedené země a bez obav naplňte svou chuť k sociální síti.

  Klikněte zde pro více informací Vstupte na Facebook

 • Youtube

  Přítomnost videí na webu vděčí YouTube za její popularitu. YouTube je ve vlastnictví společnosti Google, a proto je nepřístupný v oblastech, kde jsou služby Google omezené nebo zakázané. Pokud je obtížné si představit online zážitek bez YouTube, jedním z nejpopulárnějších způsobů přístupu na blokovaný web je získat PureVPN a připojit se k němu, abyste okamžitě přistupovali na YouTube s IP adresou VPN, čímž získáte přístup k blokovanému webu..

  Klikněte zde pro více informací Vstupte na YouTube

 • Google

  Google je všude, dobře téměř. Mnoho zemí, jako je Čína, Krym, Kuba, Írán, Severní Korea, Súdán, Sýrie a téměř všechny arabské země, omezují přístup k některým obchodním službám společnosti Google (jako jsou YouTube, Gmail, Blogger, Mapy). Někde je YouTube zakázána a někde Gmail a v některých regionech je Google úplně zakázán. Síť VPN vás však může dostat přes regionální omezení pomocí anonymní adresy IP a získat okamžitý přístup k Googlu v zemích, kde je blokována.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete Google

 • Cvrlikání

  Webové stránky sociálního vysílání změnily způsob, jakým lidé získávají nejnovější zprávy a aktualizace. V mnoha případech, kdy došlo k občanským nepokojům a protestům, však vlády omezily přístup svých občanů k sociální síti. Pokud chcete získat přístup na Twitter, když je zakázán, můžete tak učinit pomocí PureVPN.

  Klikněte zde pro více informací Vstupte na Twitter

 • WhatsApp

  WhatsApp je velmi snadno nastavitelný a bez reklam, díky kterému je WhatsApp nejpoužívanějšími aplikacemi pro rychlé zasílání zpráv. V mnoha zemích, jako je Čína a na Středním východě, je však zakázán nebo omezen. Pokud se však připojíte k VPN, můžete se snadno vyhnout blokádě a snadno používat WhatsApp.

  Klikněte zde pro více informací Přístup k Whatsapp

 • BT Sport

  Nejpopulárnější streamingová platforma v Evropě je vysoká poptávka i mimo kontinent. Přestože je používání mimo Evropu omezeno, tisíce uživatelů se připojují k VPN, aby získaly přístup ke společnosti BT Sports. Pokud chcete získat přístup k přímým přenosům na BT Sports, získejte PureVPN.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete BT Sport

 • Sky Sports

  Sky Sports je oblíbený sportovní streamovací kanál, kde můžete sledovat své oblíbené zápasy Premier League a další sportovní hry. Služba Sky Sports je však k dispozici pouze v některých zemích. Chcete-li sledovat Sky Sports odkudkoli, stačí se připojit k serveru PureVPN z Velké Británie a získáte přístup ke svým oblíbeným sportovním zápasům odkudkoli.

  Klikněte zde pro více informací Získejte přístup ke Sky Sports

 • NBC

  Národní vysílací společnost má své franšízy téměř ve všech zemích světa. Kanál má skvělé seznamy programů podle každé oblasti, ve které působí. Pokud však chcete sledovat programy vysílané na NBC v jiných regionech, nemůžete tak učinit přímo bez VPN.

  Klikněte zde pro více informací Přístup k NBC

 • ESPN3

  Pokud jste sportovně milující osoba, již víte, jak dobrý je ESPN3, pokud jde o streamování nejlepších sportů v nejvyšší kvalitě. ESPN3 je k dispozici pouze pro online streamování v USA, Velké Británii, Kanadě a některých částech Evropy. Pro přístup k ESPN3 k vašim oblíbeným zápasům mimo regiony, kde je k dispozici, potřebujete dobrou VPN pro sportovní přenosy.

  Klikněte zde pro více informací Přístup k ESPN

 • Instagram

  Instagram je nejoblíbenější stránka sociálních sítí, kde můžete sdílet své oblíbené autoportréty a obrázky se svými následovníky. Přes jeho popularitu, služba je zakázána v množství zemí, jmenovitě Čína, Severní Korea, Írán, a někdy Bangladéš. Chcete-li získat přístup k Instagramu odkudkoli, stačí připojit VPN k libovolnému místu mimo tyto země a užít si neomezené sdílení Insta.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete Instagram

 • LinkedIn

  Všimli jste si, že dostanete pouze návrhy pracovních míst, které vycházejí z vaší polohy? Pokud máte zájem o práci v jiném městě nebo zemi, funkce vyhledávání na LinkedIn neodhalí přesné příležitosti, pokud nezměníte své virtuální místo pomocí PureVPN..

  Klikněte zde pro více informací Přístup propojen

 • Gmail

  Každý používá gmail. Nejen, že se jedná o skvělou e-mailovou službu, ale také o centrální adresu, která pomáhá udržovat synchronizaci všech vašich účtů. V oblastech, kde jsou služby Google zakázány, nebude Gmail fungovat, pokud se nepřipojíte k VPN.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete Gmail

 • Sling TV

  Sling TV funguje pouze v USA a Portoriku. Jedná se o oblíbené internetové služby pro streamování přes internet, které nabízejí velké množství nejsledovanějších kabelových kanálů, obsah na vyžádání, filmy a další. Sling TV také vyžaduje VPN pro přístup ze zahraničí.

  Klikněte zde pro více informací Vstupte do televize Sling

 • Spotify

  Chcete poslouchat nejžhavější písničky na svém notebooku, smartphonu nebo tabletu? Spotify je způsob, jak jít pro mnoho lidí, protože poskytuje přístup k milionům písní a podcastů. Platforma pro streamování hudby však není v některých zemích, zejména v Asii, k dispozici, takže k jejímu přístupu budete potřebovat VPN.

  Klikněte zde pro více informací Přístup k Spotify

 • Skype

  Četné země omezily nebo zakázaly přístup k telekomunikačnímu aplikačnímu softwaru Skype, včetně Bangladéše, Spojených arabských emirátů, Maroka a Číny. Použití webu bylo také omezeno jinými způsoby. Chcete-li získat přístup k této službě VoIP, použijte renomovanou službu VPN, díky které získáte okamžité připojení ke službě Skype, abyste mohli pokračovat ve své komunikaci..

  Klikněte zde pro více informací Otevřete Skype

 • WikiLeaks

  Politici se toho bojí, vlády to nenávidí a milionáři se toho bojí. Není divu, že všichni vlivní lidé na celém světě vyvíjejí veškeré úsilí, aby mohli omezit přístup na web ve své oblasti. Pokud jste mezi těmi, kteří si chtějí být vědomi pozemních realit, musíte získat PureVPN, abyste měli přístup k WikiLeaks a všem úžasným příběhům, které pokrývá..

  Klikněte zde pro více informací Přístup k WikiLeaks

 • PlayStation Vue

  PS Vue je špičková internetová televizní služba postavená tak, aby uspokojovala trh řezaček kabelů. Nabízí obsah na vyžádání, živou televizi (od oficiálních poskytovatelů kabelů), filmy a dokonce i živé sportovní události. Protože služba streamingu byla vyvinuta tak, aby sloužila pouze uživatelům v USA, budete k připojení ze zahraničí potřebovat připojení VPN.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete PlayStation

 • Imgur

  Imgur, jeden z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších webových stránek na internetu, obsahuje spoustu uživatelsky generovaných memů a dalšího mediálního obsahu. Web obsahuje různé kategorie, které zahrnují různá témata. V důsledku nadměrného množství kontroverzních memů se však web v některých zemích často zablokuje. Uživatelé by vyžadovali VPN pro přístup k obsahu Imgur, pokud web není v jejich regionu k dispozici.

  Klikněte zde pro více informací Vstupte do Imguru

 • Snapchat

  Nejoblíbenější mezi tisíciletí a Gen-Z netizens, Snapchat má uživatelskou základnu v milionech. Vzhledem ke své kontroverzní funkci, která automaticky vymaže jakýkoli snímek, jakmile ho uživatel uvidí, byl v zemích omezen přísnými zákony o počítačích. Pokud se nacházíte v zemi, kde je Snapchat zakázán, máte přístup ke službě přes PureVPN.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete Snapchat

 • Kindle Fire

  Pokud používáte Kindle Fire jako zařízení pro streamování, možná jste již narazili na případy, kdy byste nemohli získat přístup k několika streamovacím službám, jako jsou Spotify, Zattoo nebo BT Sports. S PureVPN máte přístup ke všem omezeným streamovacím službám v Amazon Kindle Fire.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete Kindle Fire

 • Yahoo

  Yahoo! Je druhým nejlepším vyhledávacím nástrojem po Googlu a následuje v čele vyhledávacího gigantu tím, že zobrazuje pouze výsledky vyhledávání podle regionu. Pokud chcete přistupovat ke všem informacím najednou, vždy při vyhledávání informací na Yahoo používejte PureVPN!.

  Klikněte zde pro více informací Přístup k Yahoo

 • Tinder

  Země s konzervativní kulturou a náboženským extremismem Tinder ze zřejmých důvodů zakázaly. To však nic nemění na skutečnosti, že je to jedna z nejlepších sociálních sítí pro jednotlivce, kteří hledají vztah. Také se můžete vyhnout těmto omezením a získat přístup k datovací síti pomocí PureVPN.

  Klikněte zde pro více informací Přístup Tinder

 • Tumblr

  Když Facebook nebyl tak populární, byl tam Tumblr. Dokonce i dnes existují miliony uživatelů Tumblr, kteří používají síť k publikování fotografií a blogů. Pokud ji chcete použít také, možná budete potřebovat PureVPN, protože síť již není funkční ve všech zemích kvůli překážkám v zemi..

  Klikněte zde pro více informací Přístup k Tumblr

 • Hotstar

  Nejsou to jen Indové, kteří milují Bollywood pro všechny masaly, které přidává do filmového průmyslu. Lidé na celém světě milují indické filmy, ale kvůli regionálním omezením je většina obsahu nedostupná pro přístup z jiných zemí.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete HotStar

 • Dailymotion

  Dailymotion je skvělá alternativa k YouTube. Knihovna obsahu nemusí být tak rozsáhlá jako YouTube, ale určitě obsahuje všechna oblíbená videa a písničky. Bohužel je Dailymotion blokován v mnoha zemích, jako je Indie, Čína, Severní Korea a Sýrie. Pokud je ve vaší oblasti blokován program Dailymotion, získejte PureVPN a okamžitě k němu přistupte.

  Klikněte zde pro více informací Přístup k Dailymotion

 • Zobrazit čas

  Web Showtime je mimo USA geograficky blokován. Chcete-li se vyhnout těmto geografickým omezením, musíte svou polohu před Showtime skrýt. To lze provést pomocí služby VPN. Síť VPN umožňuje změnit vaši fyzickou polohu a vybrat umístění v jakékoli jiné zemi, kde je služba Showtime k dispozici.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete Showtime

 • Wikipedia

  Web nepotřebuje úvod. Wikipedia je svatý grál uživatelsky generovaného a kurátorského obsahu. Je držitelem pokladů informací o téměř každém představitelném tématu. Zápisy jsou předkládány a upravovány dobrovolníky, kteří to dělají pro lásku zpřístupňovat informace všem. Protože web hostí uživatelsky generovaný, nezaujatý obsah, v některých regionech světa čelí omezením.

  Klikněte zde pro více informací Vstupte na Wikipedii

 • Sony Crackle

  Crackle je americká streamingová služba populární Sony Pictures Entertainment. Na rozdíl od mnoha jiných streamovacích služeb, jako jsou Netflix nebo Hulu, je však Sony Crackle 100% zdarma. I když nemůžete získat tak bohatý katalog obsahu jako Netflix, stále si můžete zdarma užít desítky oblíbených pořadů a filmů. Vzhledem k tomu, že se jedná o americkou službu, je pro přístup k síti VPN vyžadována síť VPN.

  Klikněte zde pro více informací Získejte přístup k trhlinám Sony

 • Vkontakte

  Vkontakte je ruský Facebook. Je to primární sociální síť, která udržuje Rusy ve vzájemném spojení z celého světa. Protože je Vkontakte zaměřen na lidi v Rusku, ve většině případů nepracuje mimo zemi. S PureVPN si můžete snadno vybrat server v Rusku a získat přístup ke veškerému obsahu, který je omezen pro přístup v Rusku.

  Klikněte zde pro více informací Přístup VK

 • Škubnutí

  Hráči milují Twitch.tv. Je to jejich platforma go-to, aby viděli nejúspěšnější hráče, kteří žijí v akci. Hráči však mají přístup pouze k proudům, které jsou povoleny v jejich oblasti. Pro přístup ke streamům z jiné oblasti potřebujete dobrou herní VPN, například PureVPN.

  Klikněte zde pro více informací Přístup Twitch

 • Chat aplikace

  Díky aplikacím jako Skype, WhatsApp a Telegram bylo pro nás velmi snadné zůstat v kontaktu se svými blízkými z celého světa. Když ale cestujete, většina aplikací, které fungovaly skvěle doma, bude v některých zemích zablokována. Pokud nemáte řešení PureVPN, které by vám mohlo poskytnout řešení, může to být noční můra.

  Přístup k aplikacím chatu

 • VoIP

  Země jako země na Středním východě jsou známé tím, že omezují přístup k aplikacím a službám VOIP. VIOP je zkratka pro Voice over internet protocol, službu, která nám umožňuje volat přes internet. S PureVPN se však můžete vyhnout omezením podle regionu a snadno přistupovat ke všem aplikacím VOIP.

  Klikněte zde pro více informací Přístup k VOIP

 • Pokemon GO

  Hra je celosvětovou senzací a nutila uživatele zakořenit nebo útěknout z jejich zařízení a nainstalovat je. Vzhledem k některým incidentům způsobeným několika hráči byla hra v mnoha regionech zakázána. Pokud se považujete za odpovědného hráče a přesto chcete hrát Pokemon Go, budete potřebovat PureVPN.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete Pokemon GO

 • Ahoj

  Síť sociálních médií, která je velmi oblíbená v Portugalsku, Rumunsku, Mexiku, Kypru, Kuvajtu a některých dalších zemích. Pokud jste uživatelem Hi5 a chcete cestovat do regionů, kde Hi5 není tak populární, je pravděpodobné, že budete čelit výpadkům služeb a pokud se nepřipojíte k PureVPN.

  Přístup Hi5

 • Flickr

  Flickr je skvělá služba pro sociální sdílení, kde lidé sdílejí fotografie a videa se světem. V mnoha regionech je však Flickr zakázán, protože v minulosti hostoval obsah, který porušuje předpisy zavedené několika zeměmi. Pokud je vaše země jednou z nich, získejte PureVPN.

  Klikněte zde pro více informací Otevřete Flickr

 • ASKfm

  Na rozdíl od Quory, která je vysoce moderovaná a většinou unesená marketingovými agenty, je Ask.fm slušná platforma, kde se může kdokoli ptát na cokoli. Vzhledem k nedávným sporům o kyberšikaně proti Ask.fm byla platforma v mnoha zemích omezená. Pokud chcete přistupovat na platformu, ale ve vaší zemi máte omezení regionu, použijte PureVPN.

  Otevřete Askfm

 • DAZN

  Skvělá služba streamování, kterou milují sportovní fanoušci v Evropě, je dobře známá i mezi streamery, kteří žijí mimo Evropu. Pokud máte rádi zůstat naladěni se sportovními zprávami a událostmi a nemůžete získat přístup k DAZN kvůli geoblokům, získejte PureVPN a získejte přístup k DAZN odkudkoli na světě.

  Přístup k Dazn

 • Zattoo

  V současné době jsou k dispozici pouze v Německu a Švýcarsku, streamery po celém světě používají PureVPN pro přístup k Zattoo. Je to platforma zaměřená na zábavu, která hostí desítky kanálů pro sportovní filmy a televizní pořady, které můžete sledovat zdarma.

  Klikněte zde pro více informací Přístup k Zattoo

 • Disney Plus

  Disney + nabízí úžasné filmy Marvel, Star Wars, televizní pořady a tituly Pixar, které můžete streamovat na jakémkoli zařízení. Disney + má více než 50 milionů předplatitelů, kteří si užívají skvělý obsah v pohodlí svých gaučů. Disney + je placená webová stránka pro streamování videa, ale je k dispozici pouze v USA, Austrálii, Kanadě, Nizozemsku a Portoriku. Pokud potřebujete přístup k Disney +, potřebujete VPN, pokud žijete mimo tyto země.

  Klikněte zde pro více informací Získejte přístup k Disney Plus

Získejte PureVPN 31denní záruku vrácení peněz

K přístupu k blokovaným webům použijte PureVPN

Naše aplikace VPN jsou nejlepší v oblasti přístupu k blokovaným webům a obsahu, ale také k ochraně vašeho soukromí.

Vysoká rychlost

Vysoce sofistikované servery optimalizované pro streamování. Můžete přistupovat k jakémukoli videostreamu nebo webové stránce nejvyšší možnou rychlostí.

140+ míst

Více než 2000 lokalizovaných po celém světě umožňuje uživatelům PureVPN přístup k neomezenému obsahu odkudkoli a kdykoli.

10 více přihlášení

S až 10 multi-přihlašovacími údaji můžete streamovat svůj oblíbený obsah kdykoli na všech chytrých zařízeních a streamovacích konzolách, které máte.

Podpora 24/7

PureVPN, jediný poskytovatel VPN nabízející nepřetržitou zákaznickou podporu v živém chatu, udržuje svoji uživatelskou spokojenost nepřetržitě a nepřetržitě řeší dotazy..

Aplikace pro všechna vaše zařízení

Vyhrazené aplikace pro iOS, Android, Windows a Mac, rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox a opravy pro většinu směrovačů; PureVPN prakticky podporuje vše.

Jak přistupovat k blokovaným webům: FAQ

ještě nejste členem?

Staňte se jedním a zažijte streamování jako nikdy předtím!

Získejte PureVPN 31denní záruku vrácení peněz

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map