Oprava: Žádný zvuk na Netflixu – Snadný průvodce pro PC, Smartphone a Smart TV


Oprava: Žádný zvuk na Netflixu – Snadný průvodce pro PC, Smartphone a Smart TV

Publikováno: 3. března 2020


  1. Oprava 1: Restartujte Smart TV
  2. Oprava 2: Připojení zařízení k řešení problémů

V tomto článku naleznete další kroky, jak vyřešit chybu No Sound Netflix

Opravte na Netflixu žádný zvuk

V posledním desetiletí se v odvětví video zábavy zdálo fenomenální růst. Dříve oblíbené provozovatelé kabelové televize a půjčovny DVD se nyní stali prakticky zastaralými, to vše díky novému názvu ve městě – Netflix. Díky pohodlí a nominálnímu poplatku, který požaduje, Netflix přidal miliony zákazníků na svou již tak obrovskou zákaznickou základnu a jejich počet neustále roste..

Vysokorychlostní růst lze také připsat novému obsahu, který Netflix každý měsíc přidává do své knihovny obsahu. Netflix je hrdý na originální televizní pořady a filmy, které hostuje na své platformě. Přestože je služba většinou bezchybná a většinou zázraky, můžete narazit na některé problémy při streamování, každý jednou za modrý měsíc.

Tento článek pojednává o problému nezaznamenávání zvuku při přehrávání videa a Netflixu a nabízí průvodce řešením, pomocí kterého můžete problém vyřešit..

Jak opravit problém „No Sound on Netflix“ na Smart TV

Apple CEO, Tim Cook, řekl, že budoucnost televize jsou aplikace, a uživatelé Netflixu se s ním zcela neshodují. Jednou z takových aplikací na chytré televizi je Netflix, která každý den baví miliony uživatelů po celém světě. Podle některých statistik odhalených Netflixem je počet uživatelů, kteří sledují Netflix na chytré televizi, nejvyšší, následuje PC.

Pokud jste uživatelem chytré televize a při přehrávání videa na Netflixu čelíte problémům se zvukem, postupujte podle pokynů níže. Jedna z oprav vyřeší váš problém.

Oprava 1: Restartujte Smart TV

Váš chytrý televizor nebo streamovací set-top box se mohly setkat s některými chybami zpracování, kvůli kterým může být zvukový výstup blokován. Restartování zařízení vám pomůže tento problém vyřešit, protože to vymaže dočasnou mezipaměť a vyřeší chyby.

Pokud výše uvedená oprava nevyřeší váš problém, přejděte k dalšímu řešení.

Oprava 2:: Řešení problémů s připojením zařízení

Jste si jisti, že jsou všechny kabely správně připojeny? Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je odpojit všechny kabely a znovu je vložit do příslušných portů.

Jak opravit problém „No Sound on Netflix“ v počítači?

PC je po Smart TV druhým nejběžnějším zařízením mezi uživateli Netflix na celém světě. Vzhledem k tomu, že moderní generace je velmi zvyklá používat počítače pro své každodenní úkoly, mnoho lidí se rozhodne sledovat Netflix na svém PC nebo notebooku.

Pokud při přehrávání videa čelíte problémům se zvukem na svém notebooku nebo PC, vyzkoušejte níže uvedené opravy.

Oprava 1: Změna nastavení zvuku Netflix

Klikněte na ikonu dialogu v pravém dolním rohu přehrávače Netflix a ujistěte se, že je vybrána možnost jiná než 5.1. Pokud je vybrána jiná možnost, změňte ji na jinou než 5.1. Pokud to váš problém nevyřeší, přejděte k dalšímu poskytnutému řešení.

Oprava 2:: Aktualizace zvukového ovladače

Přejděte na ovládací panel počítače a zkontrolujte, zda je nainstalovaný zvukový ovladač aktualizován. Můžete to udělat tak, že zkontrolujete číslo verze ovladače a potvrdíte jej online prostřednictvím vyhledávání Google, abyste zjistili, zda se jedná o nejnovější aktualizaci. Pokud je pro váš ovladač k dispozici nová aktualizace, nainstalujte ji. To by mělo vyřešit váš problém. Pokud problém nevyřeší, přejděte k dalšímu řešení.

Oprava 3:: Úprava nastavení zvuku PC

Stisknutím klávesy Win + R otevřete v počítači okno Spustit a do vyhledávacího pole zadejte „mmsys.cpl“. Otevře se okno nastavení nativního zvukového hardwaru. Na kartě Přehrávání vyberte reproduktory a stiskněte tlačítko Nastavit výchozí. Klikněte na Vlastnosti a přejděte na kartu Upřesnit. Ujistěte se, že je vybrána možnost „24 bit, 192000 Hz (Studio Quality)“. Pokud tomu tak není, změňte svůj výchozí formát na 24 bitů, 192000 Hz (kvalita studia). Stiskněte OK. To by mělo vyřešit vaše problémy se zvukem na Netflixu.

Jak opravit problém „No Sound on Netflix“ na jiných streamovacích zařízeních?

Oprava 1: Zkuste hrát něco jiného

Problém může být způsoben chybou v knihovně obsahu Netflix. Chcete-li se ujistit, že problém není ve vašem streamovacím hardwaru, zkuste hrát na Netflix jiný titul. Pokud při přehrávání jiného titulu získáváte na Netflixu správný zvukový výstup, je problém v knihovně obsahu Netflix a ne v nastavení streamování. Můžete kontaktovat Netflix a požádat ho o vyřešení problému.

Pokud přehrávání jiného videa neposkytuje žádný zvukový výstup, přejděte k dalšímu řešení.

Oprava 2: Zkontrolujte připojení

Jste si jisti, že jsou všechny kabely správně připojeny? Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je odpojit všechny kabely a znovu je vložit do příslušných portů.

Oprava 3: Restartujte zařízení

Vaše streamovací zařízení může narazit na některé chyby zpracování, kvůli kterým může být zvukový výstup blokován. Restartování zařízení vám pomůže tento problém vyřešit, protože to vymaže dočasnou mezipaměť a vyřeší chyby.

Užijte si US Netflix s PureVPN z jakékoli země

Netflix je skvělá streamingová služba v USA. Mimo USA to funguje stejně skvěle, ale nenabízí stejné tituly. Existuje mnoho skvělých televizních pořadů a filmů, které jsou k dispozici pouze v USA. Pro uživatele Netflixu, kteří žijí mimo USA, je to trochu nespravedlivé, protože za své předplatné platí stejnou cenu, ale za své peníze nedostávají stejnou hodnotu ve srovnání s uživateli Netflix v USA..

Pokud vás nebaví sledovat stejné nudné tituly na Netflixu, můžete do Netflix USA přistupovat z kterékoli země prostřednictvím Netflix VPN. Když se připojíte k PureVPN a vyberete US Netflix z oblíbených webů, vaše virtuální umístění se změní na USA, což umožňuje přístup ke všem titulům, které jsou k dispozici pouze v USA.

PureVPN vám může poskytnout ten nejlepší zážitek z streamování, který si zasloužíte. To vám umožní vychutnat si zcela nepřetržitý zážitek z streamování bez stálého ukládání do vyrovnávací paměti nebo zpoždění.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me