Netflix nefunguje v Apple TV? Zde je návod, jak to opravit.


Netflix nefunguje v Apple TV? Zde je návod, jak to opravit.

Publikováno: 3. března 2020


Uživatelé Apple TV se potýkají s různými problémy souvisejícími se streamováním, když používají aplikaci Netflix na svých 2. a vyšších zařízeních. V některých případech jsou uživatelé přivítáni chybovým pozdravem „Netflix je momentálně nedostupný“, v jiných Netflix stále havaruje; zatímco někteří uživatelé mohou zjistit, že Netflix nemá žádný zvuk v Apple TV. Pokud také čelíte některému z těchto nepříjemných problémů, přečtěte si níže jejich průvodce řešením problémů.

Netflix nefunguje v Apple TV

Netflix je nyní oficiálně k dispozici pro Apple TV 2 a vyšší. Uživatelé Apple TV se konečně přestali věnovat vyzkoušení různých řešení pro kutily, které sotva fungovaly. Apple TV hostí téměř všechny hlavní streamingové služby, jako jsou Amazon Prime a Hulu, ale s Netflix přidáním do seznamu, Apple TV se stala horkou volbou v streamovací komunitě.

Netflix na Apple TV nabízí jedinečný způsob streamování, ale stejně jako všechna zařízení podporovaná Netflixem existují specifické překážky, kterým uživatelé často čelí. Pokud také čelíte některému z problémů, které jsme zmínili na začátku, vyhledejte jejich konkrétní řešení dolů.

„Netflix je momentálně nedostupný“

Pokud se zobrazuje chybová zpráva „Netflix je momentálně nedostupný“, níže uvádíme několik rychlých oprav, které můžete vyzkoušet.

Zkontrolujte Netflix na jiném zařízení

Zkuste použít Netflix na jiném zařízení, jako je chytrý telefon nebo počítač, abyste zjistili, zda je problém se síťovým připojením. Pokud Netflix na jiném zařízení funguje dobře, je problém na Apple TV.

Přeinstalujte Netflix na Apple TV

Aplikaci Netflix můžete v Apple TV smazat a znovu nainstalovat, abyste zjistili, zda může problém vyřešit. Zde je návod:

 • Stiskněte a podržte prostřední tlačítko na touchpadu a uvidíte, jak se Netflix třese
 • Nyní stiskněte tlačítko přehrávání
 • Zvolte „Smazat“
 • Nyní přejděte do App Store, vyhledejte Netflix a znovu jej nainstalujte

Restartujte zařízení Apple TV

Zařízení Apple TV můžete na několik minut odpojit a poté jej znovu zapnout a restartovat. Nebo to můžete udělat z „nastavení“.

 • Přejděte na „nastavení“, „systém“ pro 4K / 4. genové zařízení nebo „Obecné; pro 3. gen a nižší
 • Nyní vyberte možnost Restartovat.

Zkontrolujte aktualizaci Apple tvOS

Podle následujících kroků můžete zkontrolovat čekající aktualizaci Apple tvOS. Vyberte „Nastavení“ > „Systém“ nebo „Obecně“ > „Aktualizace softwaru“. Pokud je k dispozici aktualizace, zvolte „Aktualizovat software“ nebo „Aktualizovat automaticky“ a poté „Stáhnout a nainstalovat“.

Obnovte nastavení Apple TV

Obnovení všech nastavení v Apple TV může problém vyřešit dobře. Přejděte na „Nastavení“, „Obecné“, „Obnovit“, „Obnovit všechna nastavení“

Zkontrolujte připojení k internetu

Otevřete „Nastavení“ > ‘Síť’ > „Vyzkoušejte síť“ > ‘Ano’ > Nyní vyberte očekávanou rychlost stahování z vašeho internetového připojení.

Zkontrolujte aktualizaci síťových nastavení

Takto můžete aktualizovat nastavení sítě:

 • Otevřete „Nastavení“, poté „Obecné“, „Síť“, „Wi-Fi“ nebo „Ethernet“.
 • Pro uživatele ethernetu: Zvolte „Ethernet“ > „Konfigurovat IP“ > „Automaticky.“ Nyní vyberte „Konfigurovat DNS“. > ‘Automatický.’
 • Pro uživatele Wi-Fi: Vyberte síť Wi-Fi > „Konfigurovat IP“ > „Automaticky.“ Nyní vyberte „Konfigurovat DNS“. > ‘Automatický.’

Zde jsou některé rychlé opravy nejčastějších chyb uživatelů Netflix Apple TV. Pojďme rychle přejít k dalšímu problému a jeho průvodce řešením problémů.

Na Netflixu není žádný zvuk

Lidé si také stěžují, že Netflix nemá žádný zvukový výstup na Apple TV. Pokud máte i tento problém, zkontrolujte níže uvedená řešení.

Zkuste přehrát jiný film nebo show

Někdy Netflix nemusí mít žádný zvuk kvůli zlomenému nebo poškozenému titulu v knihovně. Pokud je problém s konkrétním názvem nebo s aplikací Netflix samotnou, můžete přehrát další film nebo televizní pořad.

Upravte nastavení zvuku na zařízení

Můžete zkusit změnit nastavení zvuku na Apple TV a zjistit, zda to problém vyřeší. Zde je návod:

Uživatelé Gen TV 2. a 3. Apple TV: Přejděte na „Nastavení“ > „Video a audio“ > „Audio formát“ > „Dolby“ > Vyberte „Auto“ a zaškrtněte Netflix.

Pro uživatele Apple TV 4. a 4K: Otevřete „Nastavení“, „Video a zvuk“, „Formát zvuku“, „Změnit formát“, „Použít nejlepší dostupný“.

Zkontrolujte problémy s hardwarovým připojením

Netflix může také ztratit zvuk, pokud má zařízení problémy s hardwarovým připojením. Zde je návod, jak tyto problémy zkontrolovat a vyřešit.

Použijte kabel HDMI ↦ Připojte jej přímo k televizoru ↦ Otočte konce kabelu HDMI ↦ Vyzkoušejte jiný kabel HDMI ↦ Vyzkoušejte nový port HDMI

Výše uvedená řešení mohou vaši aplikaci Netflix dostat zpět do dokonalého audiovizuálního zdraví v žádném okamžiku. Nyní, bez dalšího povyku, přejdeme k dalšímu problému.

V aplikaci Apple TV dochází k selhání aplikace Netflix

Pokud zjistíte, že se aplikace Netflix ve vašem zařízení Apple TV začala zhroutit, můžete znovu a znovu vyzkoušet níže uvedená řešení. Řešení jsou téměř stejná jako řešení, která jsme nastínili pro problém č. 1, takže bychom většinu z nich vynechali.

 • Aktualizujte svůj Apple TVOS
 • Vyzkoušejte síťové připojení
 • Restartujte směrovač >>Obnovte výchozí nastavení Apple
 • Restartujte zařízení Apple TV
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me