Nejlepší VPN pro WeChat k přístupu odkudkoli


Nejlepší VPN pro WeChat k přístupu odkudkoli

WeChat je all-in-one aplikace, která poskytuje uživatelům širokou škálu služeb. Zjistíte však, že je zakázán v některých zemích, jako je Rusko. S PureVPN ve vašem zařízení můžete přepínat svou virtuální polohu do Číny nebo USA a přistupovat k bezproblémovým WeChat.


. Logo VPN pro WeChat

WeChat také v Číně označován jako Weixin, který začal v roce 2011 jako aplikace pro zasílání rychlých zpráv. Rychle vpřed se dnes proměnilo v to, co mnozí nyní nazývají „super aplikací“, která uživatelům v zásadě poskytuje širokou škálu služeb pod jednou střechou. Od mobilních plateb a jízd po krupobití po dodávky potravin a sociálních médií je WeChat one-stop-shop pro více než 1 miliardu lidí!

Ale aplikace má spravedlivý podíl na nevýhodách stejně. Pro začátek nemůžete k němu získat přístup odkudkoli. Pak se také věří, že čínská vláda monitoruje WeChat. Pokud chcete bezpečně a bezpečně přistupovat k aplikaci all-in-one-app, nejlepší volbou je použít pro WeChat špičkovou VPN. Čtěte dále a dozvíte se více:

Důvody, proč potřebujete VPN pro WeChat

Zde je několik závažných důvodů, proč byste měli zvážit použití VPN pro WeChat:

1.Přístup k němu z jakéhokoli místa

Některé země zablokovaly WeChat. Například v Rusku byla aplikace zakázána, protože se nepodařilo řádně zaregistrovat u úřadů. Zatímco to bylo zpřístupněno znovu brzy poté, uživatelé neměli krytí během tohoto období.

Pokud WeChat není ve vaší oblasti k dispozici, můžete snadno získat přístup k používání VPN. Po připojení k jednomu z nich můžete svůj internetový provoz zobrazit tak, jako by přicházel z vhodného místa pro neomezený přístup k WeChat odkudkoli.

2.Kódování konverzací

Technický gigant Tencent vlastní WeChat, ale má úzké vazby na čínskou vládu. V květnu 2018 úřady odhalily, že shromáždily smazané zprávy od WeChat. Myšlenka, že vaše konverzace jsou obnoveny a použity proti vám, může být opravdu znepokojující.

Nejjednodušší způsob, jak tomu zabránit, je použít VPN. Veškerá vaše komunikace WeChat bude zabezpečena šifrováním vojenské úrovně, což znamená, že ji nebude číst kdokoli kromě vás a zamýšleného příjemce.

PureVPN – nejlepší VPN pro WeChat!

Pro nejlepší WeChat VPN nemusíte hledat nic víc než PureVPN. Jsme ověřenou službou VPN bez protokolu a neshromažďujeme, neukládáme ani nesdílejíme žádné protokoly!

Díky rozsáhlé síti 2 000 + VPN serverů ve více než 180 lokalitách získáte okamžitý přístup k WeChat z jakéhokoli koutu světa pouhými několika kliknutími.

Kromě toho nemusíte dělat kompromisy, pokud jde o výkon, protože nabízíme neomezenou šířku pásma a přepínání serverů.

Ochrana proti úniku IPv6, 256bitové šifrování AES, přepínač zabíjení na internetu a ochrana proti úniku DNS se používá k ochraně vaší komunikace WeChat před zvědavýma očima.

Pro iOS i Android jsou k dispozici snadno instalovatelné a uživatelsky přívětivé aplikace, takže WeChat můžete používat s minimálním úsilím.

Navíc jeden účet PureVPN lze použít současně na pěti různých zařízeních – není třeba kupovat samostatné účty pro stolní počítač, chytrou televizi atd..

Stále si nejste jisti, zda je pro vás PureVPN tou pravou volbou? Všechny naše plány jsou kryty 31denní zárukou vrácení peněz, což vám umožní vyzkoušet si bez rizika služby..

Jak odblokovat WeChat pomocí VPN?

Proces je tak jednoduchý, jak se dá. Nemusíte být technický expert, abyste k přístupu na WeChat používali VPN. Postupujte podle níže uvedených kroků a je dobré jít:

 1. Navštivte stránku objednávky a přihlaste se k odběru jakéhokoli plánu PureVPN.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci PureVPN do svého mobilního zařízení.
 3. Nyní se přihlaste pomocí svých přihlašovacích údajů.
 4. 4.Připojte se k umístění serveru v zemi, kde je přístupný server WeChat, například ve Spojených státech nebo Číně.
 5. Počkejte, až se naváže připojení VPN.
 6. Pokračujte a spusťte aplikaci WeChat – budete ji moci používat bez překážek!

Často kladené otázky

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek o WeChat a VPN:

Proč na webu WeChat cenzuruji?

Pro-demokratičtí kandidáti si zajistili obrovské vítězství ve volbách do Hongkongu. Mnoho čínských amerických uživatelů WeChat však není schopno vyjádřit svůj souhlas online. Tato aplikace v podstatě cenzuruje politický projev a zakazuje lidem podporu hnutí – přestože se nacházejí mimo Čínu!

Pokud se zaregistrujete na pevninském mobilním čísle v Číně, budete používat čínskou verzi WeChat, známou jako Weixin. Jelikož její servery sídlí v Číně, musí dodržovat čínské předpisy – proto čelíte cenzuře. Chcete-li používat mezinárodní verzi WeChat, musíte se ponořit do nastavení a propojit své zahraniční mobilní číslo.

Postupujte podle těchto kroků:

 1. Otevřete WeChat.
 2. Klepněte na Mě.
 3. Klepněte na Nastavení.
 4. Klepněte na Zabezpečení účtu.
 5. Klepněte na Telefon.
 6. Klepněte na Změnit mobil.
 7. Zadejte telefonní číslo, které chcete použít.
 8. Klepněte na další.
 9. Obdržíte ověřovací kód, zadejte jej.
 10. Po dokončení klepněte na další, a to jsou všichni lidé!

Měl bych používat server Proxy nebo VPN zdarma pro weChat?

Nemůžete se spolehnout na bezplatné poskytovatele VPN. Koneckonců nabízejí slabé šifrování, mají méně umístění na serveru a vynucují omezení využití šířky pásma. Nejen to, ale také většina těchto služeb shromažďuje vaše citlivá data a prodává je třetím stranám, které nabízejí nejvyšší nabídku.

Pokud jde o servery proxy, pouze zakrývají vaši původní adresu IP – přenos je přesměrován v nešifrovaném formátu. Nelze tedy očekávat, že vám poskytnou jakýkoli stupeň soukromí nebo zabezpečení. Z těchto důvodů je lepší používat prémiové VPN, jako je PureVPN!

Zabalení věcí

Vybavením zařízení sítí VPN můžete WeChat používat bezpečně as klidem zevnitř i mimo Čínu. Už se nebudete muset starat o blokování nebo zainteresované třetí strany, které slídí na vašich soukromých konverzacích.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map