Nejlepší Viber VPN: Získejte přístup odkudkoli v roce 2020


Nejlepší Viber VPN: Získejte přístup odkudkoli v roce 2020

Viber není dostupný v Číně, zatímco některé země na Blízkém východě omezily funkci hlasových hovorů. PureVPN vám umožní získat IP adresu ze země přátelské s VoIP, což vám umožní získat přístup k Viber odkudkoli.


. Logo Viber VPN

S více než 260 miliony aktivních uživatelů ve více než 190 zemích je Viber po WhatsApp jednou z nejpopulárnějších aplikací pro VoIP a instant messaging. Mnoho lidí používá své funkce ke komunikaci s přáteli a rodinou z celého světa.

Viber však není přístupný odkudkoli. Vezměte si například Čínu, kde byla služba přímo zablokována. Navíc existují další země, například země na Středním východě, které omezují funkčnost VoIP.

Existuje však jednoduché řešení, jak k němu přistupovat odkudkoli. S technologií Viber VPN můžete okamžitě překonat tyto překážky a přitom chránit svá data před kybernetickými zločinci a jinými zvědavými očima. Čtěte dále a dozvíte se více:

Důvody, proč potřebujete Viber VPN

Zde je několik dobrých důvodů, proč byste měli zvážit použití VPN pro Viber:

1. Přístup k němu z nedostupných oblastí

Viber je v některých zemích zakázán, protože jejich vlády chtějí kontrolovat údaje, které jeho občané odesílají a přijímají. Naléhají na poskytovatele internetových služeb, aby zablokovali přístup k službám po celé zemi, takže místní obyvatelé a cizinci nemohou použít, aby zůstali v kontaktu se svými blízkými. Následuje seznam zemí, které Viber částečně nebo úplně omezily:

 • Jemen
 • Katar
 • Čína
 • Omán
 • Severní Korea
 • Saudská arábie
 • Jordán
 • Spojené arabské emiráty
 • Írán
 • Katar

Je důležité si uvědomit, že někteří z nich aplikaci blokují dodnes, zatímco jiní to udělali jen dočasně. Pokud však používáte VPN, nemusíte se těmto zátarasům vyrovnat. Musíte změnit své virtuální místo na zemi, kde je Viber k dispozici, a budete mít přístup k němu okamžitě..

2. Zabezpečení internetového provozu

Viber poskytuje dobrou bezpečnost, protože šifrování typu end-to-end chrání vaši konverzaci před tím, aby ji někdo viděl nebo slyšel. Možná se tedy ptáte: „Proč pro zabezpečení svých dat potřebuji dokonce VPN?“ To záleží především na tom, kde a kdy službu používáte. Například odesílání zpráv Viber prostřednictvím veřejné sítě Wi-Fi může ohrozit vaše soukromí.

I když aplikace používá šifrování, je velmi pravděpodobné, že hotspot Wi-Fi, ke kterému jste připojeni, není – to usnadňuje počítačovým zločincům sledování vašeho provozu! Pokud to dokáží nějak zachytit, vaše osobní údaje by mohly být zranitelné proti krádeži. VPN nabídne další vrstvu šifrování vašeho provozu, takže můžete používat Viber s naprostým klidem.

3. Chcete-li obejít omezení šířky pásma

Většina poskytovatelů internetových služeb se uchyluje k praktikám omezování šířky pásma, když se účastníte určitých činností, jako je používání služeb VoIP, streamování videa, hraní online her a stahování souborů. I když zpomalují vaše internetové rychlosti při správě přetížení sítě, mohlo by to také nutit uživatele, aby kupovali dražší předplatné za stabilní rychlosti.

Pokud se připojíte ke službě VPN před použitím aplikace Viber, váš poskytovatel internetových služeb nebude schopen říct, co děláte online. Jediné, co uvidí, je blbý kód, svolení procesu tunelování a šifrování, které probíhá. Výsledkem je, že při volání VoIP do jakéhokoli koutu světa můžete zažít rychlosti bez škrticí klapky.

PureVPN – nejlepší VPN pro Viber!

Pokud hledáte spolehlivou síť Viber VPN, už nehledejte. PureVPN přichází se vším, co v VPN potřebujete pro přístup k Viber, včetně:

 • Testované zásady bez protokolů: Vaše soukromí má pro nás nejvyšší prioritu, a proto neukládáme protokoly žádného druhu. Neber si za to slovo – nedávný nezávislý audit dokazuje, že naše tvrzení nejsou jen kouř a zrcadla!
 • Jurisdikce šetrná k soukromí: Sídlíme v Hongkongu, kde neexistují žádné zákony o uchovávání údajů jakéhokoli druhu. PureVPN je také daleko od dohledu 5, 9 a 14 očí, což znamená, že se při používání naší služby nemusíte obávat..
 • Globální síť serverů: Díky rozsáhlé síti více než 2 000 serverů VPN na více než 180 místech máte na výběr zemí, které nezakazují používání Viber.
 • Rychlé rychlosti: Připojení k VPN obvykle zpomalí rychlost vašeho internetu do určité míry. Budete však rádi, že naše servery neustále optimalizujeme na rychlost, abyste měli rychlé a stabilní připojení bez ohledu na denní dobu..
 • Neomezená šířka pásma: PureVPN si uvědomuje, že omezení šířky pásma nejen snižuje kvalitu vašeho připojení Viber, ale také to, jak dlouho můžete zůstat připojeni. Proto neomezujeme využití šířky pásma.
 • Mobilní kompatibilita: Přestože Viber pracuje na stolních i mobilních platformách, je na něm nejčastěji používán. Naštěstí PureVPN nabízí snadno použitelné a intuitivní aplikace pro iOS i Android.
 • Bezpečnostní & Funkce ochrany osobních údajů: Nabízíme 256bitové šifrování AES, ochranu proti úniku DNS a přepínač zabíjení pro ochranu vašich Viber konverzací. Kromě toho máte také rozdělený tunel pro bezpečný přístup k síti Viber a současně využívání místních služeb.

Jak přistupovat k Viber pomocí VPN?

Postup je stejně snadný jako 1, 2 a 3. Postupujte podle níže uvedených kroků a budete mít přístup k Viberu odkudkoli během několika minut:

 1. Přejděte na naši stránku objednávky a zakupte si předplatné PureVPN, které je pro vás to pravé.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci pro své zařízení.
 3. Po dokončení se přihlaste pomocí svého uživatelského jména a hesla.
 4. Připojte se k umístění serveru, kde na používání Viber, jako jsou USA, nejsou uvalena žádná omezení.
 5. Počkejte, až se naváže připojení VPN.
 6. Nyní spusťte aplikaci Viber a chatujte dál!

Často kladené otázky

Následuje několik nejčastějších dotazů ohledně Viber a VPN:

Mohu použít Viber v Dubaji?

Ne, pokud nepoužíváte technologii Viber VPN, protože je aplikace zablokována v SAE. Jednoduše získejte IP adresu z jiné země, ve které je Viber přístupný, a budete rádi!

Mohu použít Viber v Číně?

Bez VPN pro Viber, jako je PureVPN, nemůžete! Jsme jedním z mála poskytovatelů VPN, kteří stále dokážou obejít Velký čínský firewall.

Zabalení věcí

Tady to máš. Nyní víte, jak přistupovat k Viber pomocí VPN, můžete začít a chatovat se svými přáteli a rodinou bez jakýchkoli potíží. Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, můžete použít níže uvedenou sekci komentářů a my se vám ozveme co nejdříve!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me