Kde najdu bezplatné Wi-Fi v Los Angeles?


Kde najdu bezplatné Wi-Fi v Los Angeles?

Los Angeles, Kalifornie, je krásné město s mnoha fascinujícími a klidnými místy. Město je také bohaté na tech a bezplatné Wi-Fi hotspoty. Pokud si však myslíte, že každý kout hostuje bezplatný Wi-Fi hotspot, pak byste se podle vašeho názoru mýlili. Vytvořili jsme tuto příručku o tom, jak a kde najdete bezplatné Wi-Fi v Los Angeles. Navíc se také naučíte, jak můžete bezpečně provádět svou práci na těchto otevřených sítích bez upoutání pozornosti kybernetických hráčů.


img

Skočit do…

Veřejným hotspotům Wi-Fi není vůbec třeba věřit. Jedná se o otevřené sítě, do nichž se může připojit kdokoli, včetně hackerů a snooperů. V důsledku toho budou ohroženy nejen vaše profily sociálních médií nebo e-mailové adresy, ale také podrobnosti o vašem bankovním účtu a další citlivé informace..

Stále rostoucí rizika veřejné sítě Wi-Fi

Chcete-li bojovat s nepřítelem, musíte se nejprve dozvědět více o nepříteli a jeho taktice. Když pochopíte více o nepříteli, budete se moci chránit a přijímat účinná protiopatření. V našem případě je nepřítel neviditelný a může být přítomen na všech veřejných Wi-Fi. Podívejme se na některé běžné hrozby spojené s veřejnými Wi-Fis.

Citlivé na útoky:

Pokud se domníváte, že bezpečnostní protokoly Wi-Fi, jako jsou WPA, WPA 2 a WPA 3, postačují k zabezpečení vašich aktivit v síti, neměli byste se mýlit. Minulé incidenty prokázaly, že tyto bezpečnostní protokoly nejsou zdaleka tak solidní, jak byly kdysi zvažovány. Pokud o tom máte pochybnosti, přečtěte si více o zranitelnosti KRACK Wi-Fi.

Dostupné sady hackerů:

Prolomení slabé bezpečnosti sítě Wi-Fi není raketovou vědou. Koneckonců máme nyní v digitálním prostoru k dispozici bezplatné a placené nástroje, které mohou i netechnickému uživateli Wi-Fi umožnit kompromitovat síť a získat k ní úplný přístup..

Útoky mezi muži jsou Záludní:

Pokud jste netechnická osoba, nikdy byste nebyli schopni odhalit jakýkoli pokus o hackování, natož narušení bezpečnosti. Dokonce i technicky zdatní uživatelé obtížně identifikují záludný útok, jako je MITM, známý jako útok Men-in-the-Middle. Při tomto typu útoku útočník získá přístup k síti a sedí mezi dvěma komunikátory, tj. Vy a Wi-Fi, aby sledoval váš internetový provoz a v některých případech jej upravoval.

Ne všechny aktivní body jsou skutečné:

Hackeři a snoopers znají cestu kolem zranitelností a síťových exploitů. Pro ně není těžké přijít na způsob, jak narušit jakoukoli síť. Jedním z nejčastějších, ale přesto účinných postupů, které používají, je vytváření falešných hotspotů. Hackeři mohou vytvářet škodlivé hotspoty, které mohou sledovat a zaznamenávat data uživatelů.

Používejte bezplatné Wi-Fi v Las Angeles s tímto kontrolním seznamem zabezpečení

Nyní, když pochopíte nebezpečí veřejnosti nebo bezplatných internetových hotspotů, je důležité, abyste přijali přísná opatření, abyste jim zabránili:

Vždy se připojte ke originálnímu Wi-Fis

Sítě Wi-Fi přicházejí na tucet, jakmile narazíte na potravinovou ulici, park a rekreační nebo jiné veřejné místo. A protože hackeři vědí, jak zoufalí uživatelé jsou pro připojení k internetu zdarma, považují za skvělou příležitost nalákat takové uživatele vytvořením falešného nebo škodlivého hotspotu. V takových škodlivých sítích může hacker nejen špehovat soukromé aktivity každého uživatele připojeného k síti, ale také měnit požadavky a poškození mnoha dalšími způsoby..

Proto se vždy doporučuje připojit pouze k autentickým sítím. Za škodlivou nebo falešnou sítí je mnoho záchytných bodů, například název podobné zvukové síti, ale s překlepem nebo jakýmkoli jiným písmenem chybí nebo se přidá. Navíc byste měli vždy požádat zaměstnance o pravost hotspotu Wi-Fi.

Vždy zkontrolujte síťové sdílení

Mějte na paměti, že pokud hackerům poskytnete i nejmenší příležitost proniknout do zařízení, budou. Automatické sdílení sítě je jednou z takových příležitostí, které mohou vést k narušení vašeho soukromí. Pokud si nejste vědomi sdílení, které mohlo být nastaveno na automatické otevírání při připojení k nové síti, může to způsobit ještě větší poškození. Proto je nutné zkontrolovat, zda je funkce sdílení sítě zakázána nebo ne.

Nikdy neprovádějte důvěrné činnosti na veřejném Wi-Fi

Veřejné internetové hotspoty jsou nejméně ideální sítě pro platby faktur, bankovní transakce nebo online nakupování. Koneckonců, jsme diskutovali výše o mnoha nebezpečích, která přicházejí s takovými sítěmi. Proto se vždy vyhýbejte jakékoli práci na veřejném hotspotu, která je citlivá na soukromí.

Díky Wi-Fi v Los Angeles můžete obohatit svou internetovou bezpečnost

Protože se nemůžete přestat připojovat k Wi-Fi zdarma a samozřejmě, kdo to může, můžete alespoň snížit riziko na nulu nastavením virtuální privátní sítě, tzv. VPN na vašem zařízení.

PureVPN vám nabízí řešení zaměřené na soukromí a zabezpečení všech vašich problémů, ať už je to nezabezpečené Wi-Fi nebo jiné online hrozby. Zvyšujeme ochranu a anonymitu vašich dat pomocí našeho šifrování na vojenské úrovni, tj. 256bitového šifrovacího algoritmu AES. Ať už se tedy připojujete k internetu z domácí sítě, kancelářské sítě nebo veřejného hotspotu, ujišťujeme vás o integritě vašich dat a soukromí vašich internetových aktivit..

Abychom zdvojnásobili naši záruku nejvyšší úrovně zabezpečení, nabízíme dokonce funkci vyhrazenou pro Wi-Fi, zabezpečené Wi-Fi. Musíte pouze přepínat tuto funkci a chodit o svých online aktivitách v jakékoli síti s naprostým klidem mysli.

Kromě ochrany dat a důvěrnosti můžete využít naši službu VPN také k několika dalším účelům. Můžete například zkazit svou polohu a získat přístup k obsahu nebo službě specifické pro danou zemi. Můžete získat přístup k vašim oblíbeným online hrám brzy. Navíc si můžete dokonce rezervovat lety za relativně levnější cenu.

Najděte WiFi zdarma v

  • Spojené státy
  • New York
  • Phoenix
  • San Diego
  • Philadelphie
  • Chicago
  • Houston
  • Florida
  • McDonalds
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me