Jednoduchý hack: Jak sledovat NBC na Kodi Revealed!


Contents

Jednoduchý hack: Jak sledovat NBC na Kodi Revealed!

Publikováno: 2. července 2019


Chcete streamovat NBC na Kodi? Pak je tato příručka pro vás. Získejte PureVPN za pouhých 0,99 $ a získáte přístup k nejlepším doplňkům Kodi a sledujte NBC odkudkoli během blokovacích dnů.

Potřeba konzumovat nový a zajímavý obsah existuje již po staletí. V minulosti byli lidé téměř závislí na čtení novin ráno nebo na knihu ve večerních hodinách. Později lidé začali naladit své rozhlasové přijímače a televizory pro své oblíbené programy. Potřeba stále existuje dodnes, ale to, jak lidé dnes konzumují obsah, zcela inovovalo.

Streamování je nový kodex života pro ty, kteří chtějí sledovat svůj oblíbený videoobsah. V současné době existují neomezené možnosti, pokud jde o rozhodování o tom, co streamovat a na jakém zařízení nebo platformě.

Existuje spousta streamovacích služeb, jako jsou Netflix a Hulu, které mají uživatele v milionech po celém světě. Obě tyto streamovací platformy poskytují přístup k některým z největších televizních pořadů a filmů, ale jejich rozsah je omezený. Pokud chcete sledovat zprávy, sportovní sporty nebo jakoukoli jinou formu videoobsahu, který nelze klasifikovat jako zábavu, je obtížné najít jej na těchto streamovacích platformách..

Co je Kodi

Jedním takovým příkladem streamovací služby, která je zcela zdarma, je Kodi. Jedná se o přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem, který vám poskytuje přístup k 0content odkudkoli na celém světě, i když je ve vaší oblasti blokován. Přináší vše, co máte rádi, na jednom místě a nabízí je v elegantním a snadno použitelném uživatelském rozhraní. Samozřejmě je podporován a řízen specializovaným týmem lidí.
Kodi lze nainstalovat v podstatě na jakékoli zařízení, které se připojuje k internetu a má obrazovku. Lze jej použít v systémech Linux, OSX, Windows, iOS a Android, herních konzolách, televizních přijímačích set-top a mnoha dalších zařízeních.

Obsah v Kodi a jeho uživatelské základně

Podle provozních výsledků sdílených samotným společností Kodi bylo od prosince 2017 v Kodi aktivních 12 milionů uživatelů. Společnost také sdílela, že 1 ze 3 uživatelů pravidelně aktualizoval své úložiště doplňků, aby zůstal aktualizován nejnovějším obsahem..
Taková vyhrazená uživatelská základna, navzdory všem zásahům, kterým Kodi čelila v nedávné době, je možná pouze proto, že Kodi poskytuje řešení s nejlepším obsahem na světě. Počet doplňků a množství obsahu v každém doplňku je téměř nekonečné, což vysvětluje, proč uživatelé Kodi zůstávají vůči službě extrémně loajální.
Neexistuje žádné správné opatření pro kategorizaci žánru obsahu, který má Kodi. Řekněme, že má všechno a pak nějaké. Stačí získat správný doplněk a hned začít streamovat. Na Kodi jsou však k dispozici některé kategorie, které lze vidět na domovské stránce. Cílem těchto kategorií je třídit obsah na své domovské stránce tímto způsobem:

 • Hudba
 • Filmy
 • Ukazuje
 • Fotky
 • PVR

Kodi je o doplňcích

Stejně jako aplikace dělají z chytrých telefonů životaschopný produkt, pro Kodi jsou to doplňky. Pro cokoli, co chcete sledovat na Kodi, potřebujete relevantní doplněk. Po instalaci doplňku do přehrávače Kodi se zobrazí jako adresář, který můžete vybrat a prozkoumat a najít obsah, který můžete sledovat.
Pokud například chcete sledovat nejnovější televizní pořady HBO na Kodi, budete potřebovat doplněk pro HBO, nebo pokud chcete zůstat informováni o aktuálních událostech a novinkách, můžete získat něco jako doplněk BBC nebo CNN na. Existují tisíce doplňků dostupných online ke stažení zdarma. Platí se jen několik prémiových, ale obsah, který hostují, lze najít i na dalších doplňcích zdarma pro Kodi.

Co je to NBC

NBC je americká komerční rozhlasová síť, která funguje již více než 40 let. Pracuje s více než 200 přidruženými společnostmi v USA, z nichž některé vysílají v některých částech Kanady a na dalších územích USA.

NBC je blokována mimo USA – Geo-Omezení!

NBC je k dispozici pouze v USA a na některých jeho územích. Mimo USA nemůžete získat přístup k NBC z důvodu geografických omezení zavedených regionálními úřady, producenty obsahu a platformami pro streamování. Je důležité pochopit, že neexistuje žádná právní doložka, která by producentům a moderátorům obsahu umožňovala cenzurovat obsah na základě polohy uživatele. Ve skutečnosti jde o porušení lidských práv.
Podle zprávy zveřejněné OSN v roce 2011 je přístup k internetu prohlášen za základní lidská práva ve všech rozvojových zemích. To zahrnovalo právo na volný přístup k obsahu, což již není možné kvůli neetickým geo-omezením zavedeným regionálními orgány..
Můžete streamovat NBC na jakémkoli zařízení, Naučte se, jak sledovat NBC Live.

Obsah na NBC

NBC je hlavně o sportu a novinkách. Svým divákům nabízí pestrou nabídku všech živých sportovních událostí, jakož i analýzy a diskusní pořady týkající se zpráv a aktuálních událostí. Je to skvělé místo, kde můžete zůstat informováni o nejnovějších událostech po celém světě ve všech odvětvích, jako je tech, finance, sport.

Co je NBC Gold

NBC Gold je speciální průkaz pro sportovní fanoušky, který jim poskytuje exkluzivní průkazy na speciální živé akce, které se jinak těžko streamují. Uživatelé, kteří mají zájem o NBC Gold pass, se mohou přihlásit k odběru měsíčního poplatku 49,99 $ za nejdražší tarif, který umožňuje přístup ke každému zápasu, který je třeba sledovat. Pokud máte zájem sledovat jen několik svých oblíbených, podívejte se na plány NBC Gold Pricing.

Jak aktivovat NBC Sports Gold na vašem zařízení

Aktivace NBC Gold na jakémkoli zařízení je tak jednoduchá, jak se dá. Stačí jen několik kroků a budete připraveni začít streamovat. Nastavení však vyžaduje několik podrobností, například poskytovatele internetu, které si můžete náhodně vybrat, pokud jste mimo USA.
Nastavení bude také vyžadovat zadání šestimístného ověřovacího kódu, který můžete získat ze zařízení, které chcete aktivovat. Stačí otevřít aplikaci a přejít na aktivační obrazovku, kde získáte aktivační kód.
Pokud jste připraveni aktivovat NBC Gold na svém zařízení, klikněte sem.

Sledujte NBC na Kodi s doplňkem NBC

Ano, existuje doplněk pro NBC, který můžete přidat do přehrávače Kodi. Uživatelé žijící v USA mohou nainstalovat doplněk a hned začít streamovat své oblíbené televizní programy. Protože je však NBC blokován přístup mimo USA, lidé v jiných zemích nebudou moci sledovat NBC přímo na Kodi.
Expati, cestovatelé a uživatelé, kteří žijí v jiných zemích, mohou pomocí VPN změnit své umístění, což umožňuje přístup k doplňku NBC a jeho obsah z Kodi. Více o tom později.

Jak nainstalovat doplněk NBC a sledovat NBC na Kodi

Stačí nainstalovat doplněk NBC Sports Live Extra na Kodi podle níže uvedených kroků.

 • Spusťte Kodi a přejděte na „Doplňky“.
 • Klikněte na ikonu Installer Package.
 • Klikněte na „Instalovat z úložiště“ > Úložiště doplňků Kodi.
 • Klikněte na NBC Sports Live Extra > Nainstalujte.
 • Počkejte na oznámení „Add-on Enabled“.
 • Vraťte se na domovskou obrazovku a přejděte na doplňky.
 • Vyberte doplňky videa.
 • Zde se zobrazí všechny nainstalované doplňky videa.

Při prvním spuštění doplňku NBC Sports Live Extra obdržíte aktivační kód, který budete muset zadat na adrese https://activate.nbcsports.com/.
Případně si můžete stáhnout oficiální doplněk NBCSN odtud a poté jej nastavit kliknutím na „Instalovat ze souboru ZIP“ namísto „Instalovat z úložiště“..

Nebezpečí streamování při nezabezpečeném připojení

Podle výzkumu, který provedl analytik kybernetické bezpečnosti, Zubair Rafique, uživatelé, kteří používají bezplatné streamingové platformy ke sledování obsahu, který mají rádi, jako jsou sporty a zprávy, jsou vystaveni nejvyššímu riziku ohrožení svých zařízení a dat. V rozhovoru pro BBC řekl, že bezplatné streamingové platformy jsou obvykle neatraktivní sázkou pro renomované značky, které umísťují své reklamy, a proto se musí obrátit k ne tak známým značkám..
V důsledku toho jsou bezplatné streamingové platformy zaplněny všemi typy reklam, jako jsou vyskakovací okna, překryvy, postranní bannery a všechna ostatní možná místa. Tyto reklamy jsou navrženy tak, aby přitahovaly uživatele, aby na ně klikli. Po kliknutí budou uživatelé nuceni instalovat další pluginy nebo software pro sledování živých přenosů.
Podle stejného průzkumu byly reklamy zobrazené na webových stránkách rozděleny do 3 kategorií, malware, podvod a obsah pro dospělé, podle toho, kam reklamy vedou, když na něj uživatelé kliknou. Výsledky jsou následující:
Jak je vidět z výsledků, uživatelé, kteří používají bezplatné streamingové platformy, mají 54% šanci na infikování svých zařízení malwarem, který může mít dálkovou kontrolu nad jejich zařízeními a daty.
Jakmile zločinný kybernetický zločinec převezme kontrolu nad zařízením, může vzdáleně získat přístup k vašim mikrofonům, kamerám a protokolům činnosti zařízení, které mohou přepisovat vše, co děláte online..

Pro streamování vždy používejte VPN

Pouze VPN vám může zajistit bezpečí před všemi takovými hrozbami, i když budete i nadále používat bezplatné streamingové platformy, aby vyhovovaly vašim potřebám strhávání. Síť VPN vás činí zcela anonymním online a umožňuje vám přístup k obsahu, který je jinak ve vaší oblasti blokován.
Je důležité vědět, že ne všechny VPN jsou stejně dobré, pokud jde o zachování vašeho soukromí. Zatímco většina z nich vám umožní přístup k blokovanému obsahu, jen velmi málo z nich vás ve skutečnosti ochrání před nebezpečím bezplatného obsahu, který přichází. Potřebujete dobrou streamovací VPN, která se stará o vaše soukromí a digitální identitu.

PureVPN – Streamers Top Choice

Naše VPN je nejlepší VPN optimalizovaná pro streamování. Má více než 2000 serverů umístěných po celém světě v různých zemích, což uživatelům umožňuje zažít skutečnou svobodu a anonymitu při streamování všeho online. VPN umožňuje naprosto bezproblémový provoz.
Největší překážkou pro streamery jsou pomalé rychlosti internetu, což může být způsobeno tím, že jejich poskytovatel internetových služeb dostane na černou listinu. S VPN se streamy stávají zcela neviditelnými online, což jim umožňuje vyhýbat se omezením, která poskytovatelé internetových služeb uložili na jejich IP, a na oplátku získat maximální rychlosti streamování.

Jak získat VPN na Kodi

Kodi je multimediální přehrávač s otevřeným zdrojovým kódem, a proto je jeho používání bez přijetí dostatečných bezpečnostních opatření špatným nápadem. Integrace VPN na Kodi je jednoduchá. Přestože pro Kodi není vyhrazen žádný doplněk, můžete na routeru Wi-Fi propojit síť VPN, která poskytuje výchozí zabezpečení všem zařízením, která jsou k routeru připojena okamžitě.
Kliknutím sem získáte podrobného průvodce nastavením Jak získat VPN na Kodi.

Jak získat VPN pro jakékoli jiné zařízení

Získání VPN pro jakékoli zařízení je velmi jednoduché. Postupujte podle níže uvedených kroků a získejte VPN a zabezpečte se online.

 • Registrace pro PureVPN
 • Stáhněte si VPN pro své zařízení
 • Přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla
 • Hit connect! Začněte bezpečně streamovat.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me