Je můj WiFi bezpečný? Jak zabezpečit domácí síť WiFi v jednoduchých krocích?


Je můj WiFi bezpečný? Jak zabezpečit domácí síť WiFi v jednoduchých krocích?

Zde je základní kontrolní seznam, který byste měli dodržovat pro zabezpečení vaší bezdrátové sítě:

 • Název své domácí sítě (SSID) vždy měňte pravidelně.
 • Vždy si vytvořte jedinečné a silné heslo a často jej aktualizujte.
 • Vždy používejte a aktivujte nejsilnější síťové šifrování.
 • Filtrujte MAC adresu ve vaší síti.
 • Nikdy nesdílejte vaše síťové přihlašovací údaje se svými hosty.
 • Omezte dosah bezdrátového signálu.
 • Pokud nejste doma, vypněte Wi-Fi.
 • Aktualizujte firmware routeru.
 • Pro maximální zabezpečení použijte produkty zabezpečení sítě, například VPN.

Další informace naleznete v podrobném průvodci níže o tom, jak zabezpečit připojení Wi-Fi.

Wi-Fi připojení zajištěno vojenským šifrováním PureVPN.

Jak funguje zabezpečené Wi-Fi zabezpečení?

WiFi je nejvyhledávanějším vstupním bodem, který počítačoví zločinci používají k infiltraci do vašeho připojení Wi-Fi k získání dat, jako je heslo (pro heslo nepoužívejte žádné osobní informace (např. Jméno domácího mazlíčka)). Je ironií, že hackeři to dokážou, aniž by ve svém domě udělali jediný krok, aby získali heslo a hackli router, aniž by byli fyzicky tam.

S postupující technologií se zvyšuje naše závislost na spolehlivé zabezpečené bezdrátové síti Wi-Fi prostřednictvím směrovače nebo jakéhokoli zařízení. Zabezpečené připojení Wi-Fi funguje tak, že šifruje vaše internetové aktivity pomocí 256bitového šifrování AES. Jakmile se připojíte k síti pomocí sítě VPN nainstalované ve směrovači nebo jiném zařízení, vaše online komunikace, jako je heslo, cestuje sem a tam přes zabezpečený průchod bezdrátové sítě Wi-Fi.

Jak nezabezpečená je veřejná bezdrátová síť WiFi?

Čistá škála pokrytí veřejné bezdrátové sítě Wi-Fi prostřednictvím routeru nebo jakéhokoli zařízení a její pohodlí jsou obě za cenu. Stejné důvody, proč jsou nezabezpečené přístupové body bezdrátové sítě Wi-Fi prostřednictvím směrovače nebo jakéhokoli zařízení žádoucí pro uživatele, je to, co přitahuje hackery, protože veřejná bezdrátová síť Wi-Fi nevyžaduje žádné ověření ani heslo, které hackerovi poskytuje příležitost získat neomezený přístup k vašim zařízením.

Největším rizikem spojeným s veřejným bezdrátovým síťovým provozem Wi-Fi je schopnost hackera umístit se mezi vámi a přístupovým bodem k internetu, jako jsou bezdrátové směrovače. Jakmile je síť ohrožena, namísto přímého rozhovoru s routerem typu hotspot (např.) Odesíláte přístup k informacím o bezdrátové síti, jako je název sítě, mac adresy, heslo wifi, výchozí heslo, nastavení routeru, model routeru, heslo hosta routeru síť a domácí síť, IP adresa, hackerovi, který ji poté předá.

Zjistěte, k čemu se přihlašujete

Je samozřejmé, že musíte znát smluvní podmínky. Obecně platí, že když se připojíte k síti, veřejná síť Wi-Fi zobrazí T&Stránka Cs před tím, než vám udělí přístup k internetovým bezdrátovým sítím, a je vaší zodpovědností zajistit si, abyste si přečetli vlastní bezpečnost a jaký druh dat budou shromažďovat, pokud jde o vaše osobní informace z vaší relace internetové sítě, než k nim přistoupíte, a co s tím dělají.

I když není jasné, zda může být souhlas zvyklý na zlo ohledně smluvních podmínek – pomáhají chránit i poskytovatele sítě Wi-Fi – ale nejen slepě proklikají na kterékoli vyskakovací obrazovky, se kterými se nacházíte, když jste na . Vždy hledejte název sítě bez ohledu na to, k jakému wi-fi připojení přistupujete pomocí protokolu s názvem WPA2 nebo Wireless Chráněný přístup2, WPA2 je právě teď nejsilnější pro bezdrátový router. A pokud vás požádají o instalaci jakéhokoli dalšího softwaru nebo rozšíření prohlížeče nebo vyžadují přístup k vašemu telefonu, ujistěte se, že se rychle vzdálíte kvůli své vlastní bezpečnosti a přistupujete k jakékoli jiné zabezpečené síti, která poskytuje ochranu Wi-Fi.

Pokud nepoužíváte VPN

Síť Wi-Fi má křehkou povahu. Jejich účelem není pouze přenos internetové sítě do rádiových signálů, ale usnadnění komunikace mezi zařízeními routeru připojenými k síti wifi. Díky obrovskému toku dat (adresy MAC, síť WiFi, nastavení routeru, IP adresa, domácí síť, síť hosta, uživatelské jméno a heslo) z nich činí horký cíl, pokud nepoužíváte VPN ve svých bezdrátových směrovačích, domácí síti, routeru atd. ujistěte se, že poskytujete ochranu mac adresám, wi-fi sítím, domácí síti, IP adrese, nastavení routeru, MAC adresu zařízení, zabezpečení sítě routeru, abyste se ujistili o zvýšení zabezpečení wifi ve vašich sítích wifi nebo wifi.

WiFi VPN

Síť VPN, která je nakonfigurována na směrovači, zajistí zabezpečení připojení wi-fi všech zařízení (směrovač a adresa makra zařízení atd.) Připojených ke směrovači. Pokud je na zařízení nakonfigurována síť VPN, zvládne zabezpečit pouze zabezpečení zařízení a ne ostatní, kteří k přístupu k internetové síti používají Wi-Fi. Aplikaci můžete použít místo rozhraní webového prohlížeče ke konfiguraci výchozího hesla také pro vaše wifi sítě nebo wifi síť.

Zabezpečené Wi-Fi PureVPN je pro každého

PureVPN je vybaven moderními zabezpečovacími protokoly, které udržují vaše připojení Wi-Fi zabezpečené před všemi vnějšími hrozbami a zabezpečují tak vaši bezdrátovou síť. PureVPN poskytuje 256bitové zabezpečení šifrování na vojenské úrovni, které může zabezpečit vaši bezdrátovou síť routerů před všemi druhy hackerů, počítačovými zločinci a dokonce i hlavními dozorovými agenturami, které chrání vaše uživatelské jméno a heslo, mac adresu, zabezpečení sítě routeru atd..

PureVPN může také udržovat vaši aktuální polohu v anonymitě na webu, takže je nemožné, aby vás kdokoli sledoval pomocí vašeho routeru. PureVPN je také lepší alternativou pro přístup k funkcím vzdálené správy routeru, které odhalují jeho webové rozhraní založené na prohlížeči.

Jak vám může PureVPN těžit?

Chtěli byste se zeptat: Je wifi bezpečné? Odpověď je ano. Mezi desítky výhod spojených s připojením k internetu pomocí VPN poskytuje PureVPN výjimečnou online bezpečnost, takže vaše skutečná identita a vaše data jsou zajištěna proti sledovatelům, marketingovým agenturám, počítačovým zločincům a sledovacím skupinám.

• 256bitové šifrování AES– Ačkoli je desetiletý šifrovací standard nejslavnější mezi VPN komunitou, protože nabízí nejvyšší důvěrnost vašich dat.

• Split Tunneling– Rozdělte své požadavky týkající se internetu mezi serverem VPN a internetem pomocí funkce Split Tunneling a buďte si jisti svým online soukromí.

• Zabezpečený vzdálený přístup – K zařízení můžete vzdáleně přistupovat připojením k síti Wi-Fi z jakéhokoli koutu světa, pokud jste bezpečně připojeni k síti VPN..

• Ochrana před čicháním paketů – Hackeři zasazují malware, aby mohli číst vaši internetovou komunikaci. Zabezpečené Wi-Fi PureVPN vás vždy chrání před malwarem a spywarem.

• Přepínač internetového zabíjení– Přepínač internetového zabíjení PureVPN je tlačítko pro zabezpečení před selháním, které zajistí, že vaše soukromí online zůstane vždy nedotčeno v případě výpadku připojení VPN..

PureVPN Exkluzivní funkce

ikona

Zabezpečené WiFi

Uživatelé Androidu se mohou připojit k jakémukoli Wi-Fi s naprostou důvěrou a klidem mysli

ikona

Split Tunneling

Získejte svobodu při distribuci vašeho internetového provozu podle potřeby mezi PureVPN a vaším ISP

ikona

VPN hotspot

Chcete-li zabezpečit všechna připojená zařízení, transformujte své zařízení Windows na aktivní bod

ikona

Konfigurace směrovače

PureVPN je kompatibilní s celou řadou směrovačů pro zabezpečení vaší domácí nebo kancelářské sítě

ikona

Přepínač zabíjení Internetu

Pomocí naší funkce IKS zabezpečené proti selhání zajistíte, že vaše skutečná online identita zůstane tajemstvím

ikona

256bitové šifrování

PureVPN používá k zabezpečení vašeho síťového provozu Wi-Fi vojenské šifrování AES 256bitové šifrování

ikona

Ochrana proti netěsnosti

Použijte naši službu, abyste byli neustále chráněni proti únikům IPv6, WebRTC a DNS

ikona

Anonymní prohlížení

Skrýt svou skutečnou IP adresu pomocí PureVPN a užít si anonymní prohlížení webu

Další informace o funkcích PureVPN

 • Split Tunneling
 • Šifrování AES
 • Přepínač zabíjení Internetu
 • Bezpečné sdílení souborů P2P
 • Ochrana proti netěsnosti IPv6
 • iOS on Demand
 • Ochrana před únikem DNS
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me