Jaki mam adresa IP?


Jaki mam adresa IP?

000.00.000.00 Twoja lokalizacja: Twój usługodawca internetowy: img Adresa IP k unikalna kombinacja liczb przypisanych do twojego urządzenia, która umożliwia mu komunikację z innymi urządzeniami w Internecie.


Narzędzia prywatności PureVPN:

 • Testujte webRTC szczelności
 • Testujte DNS szczelności
 • Test szczelności IPv6
 • Jaki mam adresa IP

Skocz do:

 • Czym jest adresa IP?
 • Adresa IPv4 i IPv6
 • Prywatne a publicznevanie IP
 • Publicznelania IP mogą wiele powiedzieć o tobie!
 • Jak změnit adresu IP i lokalizację za pomocą VPN
 • Uzyskaj prywatny adresa IP dzięki PureVPN

Wyjaśnienie, czym jest adresa IP! (Film):

Czym jest adresa IP?

Adresa protokołu internetowego, bardziej znany jako adresa IP, to unikalny identyfikator przypisywany do każdego urządzenia lub komputera. Adresa IP są dalej klasyfikowane w dwóch wersjach. IPv4 składa się tylko z etykiet z legitzb dziesiętnych, takich jak 204.68.45.80. Adresa IPv6 składa się natomiast z kombinacji liczb szesnastkowych, takich jak 2001: db8: 85a3 :: 8a2e: 370: 7334

Ponadto po nawiązaniu połączenia z siecią przydzielane są dwa różne typy adresów IP: publiczny adresa IP i prywatny adresa IP. Na veřejnou adresu IP pozwala łączyć się z Internetem i przeglądać go.

Adresa IPv4 i IPv6

W Internecie no without powodu stosowane są dwie różne wersje mail IP: IPv4 i IPv6.

IPv4

Jest to najstarsza i najczęściej używana wersja.
Ma rozmiar 32 bitów.
Ma przestrzeń adresową 4 294 967 296 (232) unikatowych kombinacji.
Składa się z cyfr od 0 do 255.
Ma ograniczenie liczbowe i dlatego wkrótce się wyczerpie.
Jest zapisywany w postaci 204.68.45.80

IPv6

Został stworzony prawie trzy dekady po swoim poprzedniku.
Ma rozmiar 128 bitów.
Ma ogromną przestrzeń adresową o 340 sekstylionach unikatowych kombinacji.
Składa się zarówno z cyfr dziesiętnych, jak i szesnastkowych.
Zużycie puli adresów IPv6 zajęłoby miliardy lat.
Ma postać 2001: db8: 85a3 :: 8a2e: 370: 7334

Prywatne a publicznevanie IP

imge

Prywatneitné IP

Prywatnevanie IP są używane przez sieci prywatne do identyfikowania i udostępniania danych między urządzeniami (np. Drukarkami, tabletami itd.), Które znajdują się wiem samej sieci. Kašdy komputer lub dowolne inne urządzenie w sieci ma unikalny prywatny address IP, przypisany mu przez router za pomocą protokołu DHCP. Nic není možné hledat v místě, kde se nedá zjistit, zda je to možné.

Veřejné IP adresy

Veřejné adresy IP są przydzielane przez usługodawcę internetowego (ISP). Adresa publiczny to address IP, który umożliwia połączenie z Internetem i przeglądanie sieci. Każde urządzenie w sieci localni używa tego samego publicznego adresa IP, ączyć się z Internetem, ponieważ deset adres IP ma sam router.

Publicznelania IP mogą wiele powiedzieć o tobie!

Dane to nowy towar (handlowy). Oto, w jaki sposób two public public address IP przyczynia się do rozwoju tego handlu:

Miejsce pobytu

Publiczny adresa IP ujawnia wszystko o twojej lokalizacji, od kraju i województwa po kod pocztowy i ulicę. Ostatecznie zagraża to twojej prywatności, ponieważ są informacje zapewniające cyberprzestępcom łatwy dostęp do twojego urządzenia.

Działania w Internecie

Wyszukiwania przeprowadzane w Internecie, odwiedzone witryny i historia przeglądania zapisywana w przeglądarce – przechowywane i śledzone jest wszystko. W rzeczywistości niektóre rządy wymagają rejestrowania danych od usługodawców internetowych.

Zachowania zakupowe

Nejsou k dispozici demografické reklamy, reklamní monitorovací jednotky, které by měly zachránit kupující, zúčastněné osoby a preferencje. Tylko zagraża to prywatności, ale także pozwala stronom trzecim wpływać on twoje personiste stanovisko i zúčastowania.

Jak změnit adresu IP i lokalizację za pomocą VPN

Łatwo jest sfałszować lub změnitić adresa IP, a tym samym wirtualną lokalizację. Wystarczy do tego wirtualna sieć prywatna (VPN). VPN není tylko zastępuje rzeczywisty adres IP anonimowym adresem IP, ale kieruje także ruch internetowy przez serwer VPN, który szyfruje ruch (dane) i ukrywa wszystko, co robisz online. Oto jak to zrobić:

krok 1 Uruchom VPN krok 2 Połącz się z dowolnym serwerem krok 3 Ciesz się prywatnym przeglądaniem

Uzyskaj prywatny adresa IP dzięki PureVPN

PureVPN oferuje użytkownikom zupełnie inny Internet. Dzięki zastrzeżonym prywatnym adresom IP użytkownicy mogą łączyć się z dowolnym serwerem PureVPN i uzyskiwać natychmiastową łączność, ponieważiemi IP są rezerwowane tylko dla użytkowników PureVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map