Jak zrychlit internet


Jak zrychlit internet

Testovali jsme 8 způsobů, jak zrychlit internet. Před vyzkoušením každé možnosti začněte přemístěním směrovače


Dnes se téměř všechno děje přes síť nebo internet. Pokud tedy chcete používat internet bez problémů, nebo pokud chcete v podnikání obstát, musíte mít vynikající, stabilní a zabezpečenou vysokorychlostní internet (HSI)..

S vysokorychlostním internetem získáte lepší připojení k internetu, což je výhodné při komunikaci s klienty z různých koutů světa. Můžete rychle sdílet dokumenty a spolupracovat v reálném čase pomocí rychlých zpráv a jiných cílených obchodních programů. Umožňuje také lépe využívat vznikající technologie.

Vysokorychlostní internet vám navíc umožní snížit náklady využitím stávajících technologií. S tímto tutoriálem se můžete naučit několik jednoduchých způsobů, jak své zrychlení urychlit, takže bude opět fungovat jako nový!

Změňte server DNS

Když spustíte požadavek na určitou adresu URL, vaše zařízení vyhledá adresy a nasměruje vás na uvedený web. Zvolený server DNS může ovlivnit dobu načítání webové stránky.

Můžete změnit výchozí server DNS, který vám s největší pravděpodobností poskytne váš poskytovatel internetových služeb, na vašem zařízení nebo na přístupovém bodu (router)..

Chcete-li změnit server DNS v systému Windows 10, postupujte takto:

 • Otevřete Ovládací panely
 • Klepněte na Síť a Internet
 • Vyberte Centrum sítí a sdílení
 • Vyberte Změnit nastavení adaptéru
 • Přejděte do okna Vlastnosti sítě, pro kterou chcete změnit server DNS.
 • Vyberte internetový protokol verze 4 (TCP / IPv4)
 • Vyberte Vlastnosti
 • Zadejte IP adresu preferovaného serveru DNS
 • Klikněte na OK

Vyjednávejte se svým ISP

Pokud dochází k pomalému připojení k internetu, nejlepší je udělat test rychlosti. Toto je rychlost, kterou vaše připojení funguje, aniž by došlo k rušení jiným softwarem. Vyzkoušejte a provádějte různé testy rychlosti v různých časech během dne a noci.

Pokud si všimnete vzoru, může to být problém s ISP. Proto budete muset zavolat a mluvit s nimi. Upozorňujeme, že jedním z největších problémů, které způsobují zpomalení rychlosti internetového připojení, je to, že internetové společnosti obvykle neposílají správnou rychlost připojení k vašemu umístění..

ISP

Citlivá trasa

Jakékoli rušení může ovlivnit signál Wi-Fi. Protože rušení zpomaluje rychlost internetu, měli byste snížit dosah vašeho zařízení Wi-Fi. S využitím responzivních směrovačů si budete moci snadno užívat méně využívanou frekvenci 5GHz.

Tato zařízení nevyžadují externí modem pro komunikaci po kabelové lince nebo DSL. S tímto zařízením můžete zvýšit připojení k internetu, když je internet pomalý. Pokud váš směrovač není správně zabezpečen, mohou ostatní uživatelé používat vaši šířku pásma, aniž byste měli ponětí. Proto je nezbytné zabezpečit router, pokud chcete vyšší rychlost internetu.

trasa

Pomocí blokování reklam blokujte reklamy

Není pochyb o tom, že reklamy jsou nepříjemné, ale mohou vám zablokovat vaše prohlížení, zejména pokud je vaše připojení k internetu pomalé. Nezapomeňte, že když se tyto reklamy načtou, načtou více dat z různých serverů, a to vyžaduje delší čekání, než se načte web. Doporučujeme snížit množství dat odeslaných do počítače pomocí blokátorů reklam.

Tímto inteligentním tahem můžete zlepšit rychlost prohlížení, protože reklamy se obvykle načítají před jiným obsahem na webové stránce. Navíc to dělá internetový zážitek snesitelnějším.

Blokovač reklam

Zůstaňte v rámci datových limitů

Několik poskytovatelů služeb Internetu omezuje množství dat, která můžete přenášet online. To bude samozřejmě záviset na tom, co chcete dělat online. Například streamování jedné hodiny televize vyžaduje hodně dat, která by mohla být větší než 2 GB.

Zatímco pokud chcete pouze posílat nebo přijímat e-maily, můžete použít pouze několik megabajtů. Tito poskytovatelé služeb využívají škrtení na vašem internetu, aby odrazovali od zbytečného používání a zdanili jejich šířku pásma. Nejlepším řešením, pokud potřebujete spotřebovávat větší šířku pásma, je použití VPN.

V závislosti na poskytovateli internetových služeb můžete být omezeni nebo ne. Je důležité si uvědomit, že byste měli vždy používat šifrování k obcházení omezení ISP a VPN je to, co vás obejde okolo omezení ISP. Pokud tak neučiníte, bude MPAA žalován.

omezení šířky pásma

Proveďte antivirovou kontrolu

Viry jsou velkým důvodem, proč připojení k internetu běží pomalu. Jedná se o malé softwarové aplikace, které ve vašem počítači provádějí několik nežádoucích věcí. Nejnebezpečnější z nich je, na kolik virů pracuje "poslat" informace zpět hackerovi, který virus vytvořil.

To používá vaše připojení k internetu a může trvat hodně šířky pásma, takže běží pomaleji. Chcete-li se ujistit, že počítač neobsahuje viry nebo spyware, měli byste si stáhnout antivirový nástroj a použít jej ke skenování systému. Existuje spousta užitečných bezplatných nástrojů.

Nestahujte však pouze software, který je k dispozici online, zkuste se spokojit se softwarem s vysokým hodnocením a kladnými recenzemi.

firewall

Používejte bezdrátovou síť LAN

LAN je typ datové komunikační sítě, která je geograficky omezena. Internet je rychlý a umožní vám sdílet počítače se systémem Windows s jakýmkoli zařízením podporujícím Wi-Fi.

S tímto nastavením nemusíte nutně vyžadovat žádné technické dovednosti, protože je uživatelsky přívětivý, což vám umožní sdílet vaše spojení pouhým kliknutím na tlačítko. Navíc nepotřebujete žádné další vybavení ani kabely. S tímto Wi-Fi můžete mít bezpečné a rychlé připojení k internetu v žádném okamžiku.

ethernet

Nakonfigurujte směrovač

Přejdete-li k nastavení routeru, můžete objevit řadu bodů, které lze vylepšit pro optimální rychlost internetu. Protože každý směrovač má jiný řídicí panel, měli byste si před provedením jakýchkoli změn zkontrolovat nastavení routeru.

administrátorská lišta

Závěr

Osobní počítač, pokud je nový, neobsahuje žádné nežádoucí informace ani nechtěné soubory. Systém je čistý a provádí neomezeně, aby splnil všechny počítačové potřeby. Po několika měsících se tato situace zcela změní.

Začnete s problémy, které zpomalují rychlost vašeho počítače; Během práce s počítačem obrazovka počítače pravidelně zamrzá. Pokud tento malý test neovlivní rychlost prohlížení, není viníkem internet a bezdrátový systém ve vaší domácnosti nebo kanceláři..

V tomto okamžiku budete muset požádat poskytovatele internetových služeb, aby vám pomohl. Zkontrolujte nejlepší způsob, jak toho dosáhnout. Živý chat může být někdy s opakováním služeb rychlejší než telefon.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map