Jak změnit region Netflix z kterékoli země


Jak změnit region Netflix z kterékoli země

Zveřejněno: 24. března 2020

Nejlepší způsob, jak změnit oblasti Netflix a získat přístup k více knihovnám, je použít VPN. Pomocí PureVPN se můžete snadno připojit k serveru v jakékoli zemi a sledovat své oblíbené televizní pořady. PureVPN nabízí 7denní zkušební verzi za pouhých 0,99 USD, která vám pomůže odemknout oblasti Netflix a zabránit stresu během blokování.

Jak změnit oblast Netflix

Netflix vkládá záda do výroby fantastických originálů a filmů více než kdy jindy. Koneckonců, nyní má větší konkurenci, proti které stojí, a zároveň udržuje diváky loajální ke své službě.

Frustrace se však objeví, když v knihovně nenajdete šmrnc, který vám doporučil jeden z vašich přátel v USA. Prohledáváte kompletní katalog a přesto nevidíte nic jiného než obsah, který jste tucetkrát sledovali.

Cítíte se zlomeně? Nemusíte!

Existuje rychlý způsob, jak změnit svůj region Netflix a zobrazit tisíce dalších filmů, televizních pořadů, seriálů doku a dalšího obsahu..

Potřebujete pouze VPN.

Jak změnit region Netflix na jakoukoli zemi odkudkoli

Virtuální soukromá síť je právě to, co potřebujete změnit svůj aktuální region Netflix a sledovat obsah z jiných regionů, jako je USA.

Netflix spoléhá na své investory a producenty, pokud jde o rozhodování, jaký obsah nebo knihovnu ukáže, které regionální publikum. Protože musí dodržovat vysílací licence a zásady, nemůže pouze vysílat žádný obsah do žádné země.

Proto Netflix sleduje každou příchozí IP různými způsoby a omezuje regionální omezení.

Protože je váš problém zdrojem vaší IP adresy, můžete tento problém okamžitě vyřešit pomocí VPN. Jakmile se ocitnete za připojením VPN, můžete spoofovat nebo změnit svou IP do kterékoli oblasti, kterou chcete.

Nakonec můžete přistupovat a sledovat obsah požadované oblasti odkudkoli. Zde je návod, jak můžete změnit svůj region Netflix na jakoukoli zemi s PureVPN:

 • Vyberte si požadovaný plán PureVPN a přihlaste se k odběru
 • Stáhněte si požadovanou aplikaci a nainstalujte ji
 • Spusťte aplikaci pomocí přihlašovacích údajů
 • Přejděte na kartu Populární webové stránky
 • Přejděte a vyhledejte Netflix USA
 • Připojte se a změňte oblast Netflixu na USA v okamžiku

Je Netflix k dispozici v jiných zemích?

Ano, služba streamování je k dispozici v mnoha zemích. Ve skutečnosti je k dispozici ve více než 180 regionech po celém světě. Je to možná jedna z mála mála streamovacích služeb, která má tak obrovské pokrytí.

Pokud však cestujete na jiné místo nebo se přestěhujete, můžete narazit na nějaké nepříjemnosti. Například při cestách do zahraničí možná nebudete mít přístup k funkci MŮJ LIST v Netflixu.

Budete také muset znovu upravit nastavení rodičovského poradenství.

V případě, že se přestěhujete a plánujete si předplatit službu streamování z vašeho nového umístění, budete muset snášet cenovou diskriminaci kvůli rozdílům v měně.

Streamující gigant navíc rozdělil obsah podle vysílacích licencí těchto regionů. Například kanadská oblast má přístup k přibližně 55% původní knihovny Netflixu.

Stejně tak, pokud cestujete do Austrálie nebo se stěhujete do Austrálie, získáte přístup pouze k 35% televizních pořadů a filmů. Podobně má každá oblast poněkud omezený přístup k úplnému katalogu Netflixu, s výjimkou USA.

Proto budete možná muset změnit svůj region Netflix, pokud si přejete získat přístup k tisícům dalšího obsahu pomocí aktuálního předplatného.

Proč většina uživatelů mění oblast Netflix na USA

Jak již bylo zmíněno, americká knihovna má kompletní katalog obsahu, který v současné době Netflix vlastní. Je to proto, že téměř každý prohlížeč Netflix v jiných zemích chce získat přístup k americké knihovně Netflix.

Kromě toho americká knihovna připravuje obrovský seznam úžasných televizních pořadů a filmů, které jsou exkluzivní pouze pro tento region. Například v dalších regionálních knihovnách Netflixu nenaleznete následující názvy, například Tremors 5, The Secret Life of Pets 2, Bird Brain, Killer Hurricanes, Sin City a The Rounders..

Máte-li zájem prozkoumat obsah ze zahraničních studií, můžete to udělat také přihlášením se k síti VPN, která nabízí přístup do více oblastí Netflixu. (Více o tom dopředu)

Jak změnit regiony Netflix na lidově používaných zařízeních

Pokud je to váš Android, Windows, iOS nebo Mac, je nastavení VPN a změna oblasti Netflix snadné. Jak již bylo zmíněno, stačí pouze nastavit aplikaci PureVPN a podívat se na kartu Populární web, abyste mohli změnit svou zemi Netflix..

Totéž však nelze očekávat u zařízení, která nejsou kompatibilní s VPN. Ale neboj se. Existuje snadné řešení, pomocí kterého můžete změnit oblast Netflix na preferovaných zařízeních.

Následující kroky je třeba provést, abyste mohli změnit svůj region Netflix na PS4, Xbox One, Samsung Smart TV a LG Smart TV:

 • Nainstalujte PureVPN na váš preferovaný router
 • Připojte svou herní konzoli nebo Smart TV k routeru s podporou VPN
 • K některému z našich vyhrazených serverů Netflix v USA použijte některý z následujících serverů:
 • abc1.ptoserver.com nebo abcgo.pointtoserver.com nebo netflix-us.pointtoserver.com
 • Získejte přístup a sledujte Netflix na požadovaných zařízeních

Často kladené otázky

Jsou bezplatné VPN dobré pro změnu vašeho regionu Netflix na jakoukoli zemi?

Bezplatné služby VPN jsou často první volbou uživatelů VPN. Koneckonců, kdo nechce freebie? Bez ohledu na svou popularitu nejsou bezplatné služby ve srovnání s placenými službami vůbec spolehlivé.

Pro začátečníky vám bezplatná služba může pomoci změnit region Netflix dnes, ale zítra si nemůžete být jisti. Netflix je velmi přísný, pokud jde o monitorování služeb VPN a zákaz IP fondu.

Protože bezplatné služby nemají dobrou infrastrukturu a obrovský fond IP, nemohou se ze zákazů nikdy zotavit. Navíc jsou bezplatné služby také náchylné k problémům s chybami proxy serveru Netflix, které lze snadno opravit placenými VPN.

Existuje i další důvod, proč si možná nebudete chtít zvolit bezplatné služby VPN, a to jsou problémy s protokolováním dat. Bezplatné služby ukládají data uživatelů a prodávají je třetím stranám, například inzerentům.

Logickou volbou pro kohokoli je vybrat si prémiovou službu VPN, jako je PureVPN, a získat bezproblémový přístup k Netflix USA a dalším knihovnám po celý rok.

Verze Netflixu, které země jsou k dispozici na PureVPN?

PureVPN nabízí přístup až k sedmi knihovnám Netflix, ke kterým mají diváci přístup odkudkoli na světě. Naše aplikace vám umožní přístup k Netflixu v USA, Velké Británii, Austrálii, Kanadě, Japonsku, Francii a Německu.

Prostřednictvím našich aplikací můžete snadno přistupovat k regionálním knihovnám Netflix ve vašem zařízení. A pokud používáte jakékoli zařízení, jako je například herní konzole, kde musíte nejprve nainstalovat VPN do routeru, můžete změnit oblast Netflix pomocí serverů zemí uvedených zde:

Pro Netflix USA:

abc1.ptoserver.com

abcgo.pointtoserver.com

netflix-us.pointtoserver.com

Pro Netflix Australia:

streaming-au-tcp2.ptoserver.com

streaming-au-udp2.ptoserver.com

Pro Netflix Kanada:

ca2-ovpn-tcp.pointtoserver.com

ca2-ovpn-udp.pointtoserver.com

Pro společnost Netflix Německo:

streaming-de-tcp2.ptoserver.com

streaming-de-udp2.ptoserver.com

Pro Netflix Japonsko:

jp2-ovpn.pointtoserver.com

Pro společnost Netflix France:

streaming-fr-tcp2.ptoserver.com

streaming-fr-udp2.ptoserver.com

Proč je Netflix lepší v jiných zemích?

USA nejsou jedinou knihovnou, kde můžete sledovat úžasné televizní pořady a filmy. Zahraniční studia jsou ve skutečnosti také v centru pozornosti a nabízejí skvělý obsah.

Můžete přidat další do svého seznamu sledování binge přístupem k cizímu obsahu Netflixu, který není ve vaší oblasti k dispozici..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me