Jak získat WiFi bez poskytovatele internetových služeb (ISP)


Jak získat WiFi bez poskytovatele internetových služeb (ISP)

Instalace internetového připojení pro domácí síť může být drahá, pro většinu průměrných uživatelů je také placení měsíčního nájemného ve výši minimálně 60 USD ve Spojených státech. Mnoho lidí tedy přemýšlí o tom, jak doma zdarma WiFi získat, nebo o něm najít.

Jak získat doma WiFi zdarma?

Mobilní hotspoty

Nejlepší způsob, jak se vyhnout veřejné síti a zajistit, aby připojení k internetu bylo aktivní na jakémkoli zařízení s co nejnižšími náklady, je získat mobilní hotspot. Zařízení bude mít režijní náklady, takže si budete muset zařízení koupit a zvolit si internetový mobilní tarif od vašeho poskytovatele internetových služeb pro vaši dostupnost..

Mnoho firem nabízí své mobilní hotspoty, ale cena se může lišit v závislosti na technologii WiFi, kterou budete používat. Například zařízení podporující 4G náklady by byly značně nízké, zatímco zařízení nabízející 5G technologii by byla vysoká. Doporučujeme, abyste si zakoupili 3 renomované mobilní hotspoty.

 • Verizon Jetpack MiFi 8800L
  Toto zařízení je pravděpodobně nejlepší na trhu právě teď. Zařízení podporuje připojení 4G a jako jediné používá modem X20 QUALCOMM, což znamená, že může sloučit 5 dopravců a podporuje také 11 pásem LTE. Hotspot Verizon Jetpack poskytuje díky chytrým telefonům a tabletům mnohem lepší příjem díky dvěma portům TS9. Pokud se tedy chcete připojit k síti WiFi bez připojení kabelem, je tato přenosná mobilní hotspotová síť velmi doporučována. Zařízení si můžete zakoupit pouze za 99 USD a uzavřít s nimi dvouletou smlouvu. Pokud nechcete být uzamčeni ve smlouvě, cena zařízení je přijatelných 199 USD.
 • Nighthawk LTE mobilní hotspot router
  Mobilní směrovač Nighthawk je ve vlastnictví společnosti AT&T. pokud potřebujete vědět, jak získat WiFi kdekoli? Toto je nejlepší volba pro nákup jakéhokoli přenosného zařízení. Jeho specifikace uvádějí, že pod ním najdete modem X16 QUALCOMM, který podporuje čtyři spektrální kanály. Zařízení se také dostane do centra pozornosti tím, že povolí vyladění nastavení routeru tam, kde to některé směrovače neumožní. Zařízení podporuje předávání portů a kompatibilní podporu 802.11 a.c. Tento mobilní hotspot pro vás nemusí být vhodný kvůli jeho velikosti; existují i ​​další významné možnosti, které zajišťují přenositelnost. Zařízení je dodáváno pouze s cenou 89,99 USD, uzamčeno na základě smlouvy nebo zařízení bez smlouvy by stálo 189,99 USD předem.
 • Roaming Man U2 globální 4G WiFi hotspot
  Častí cestovatelé budou vždy hledat spolehlivý hotspot, který bude použit kdekoli. Proto potřebujete mobilní hotspot, který vám bude sloužit na místní i mezinárodní úrovni. Díky tomu je mobilní hotspot roamingového muže nejlepší volbou, která funguje ve 100 zemích a stojí 9,99 $ za den, ať jste kdekoli. Nepochybně se nejedná o domácí možnost, ale ti, kteří cestují a chtějí zůstat v kontaktu se svou rodinou nebo přáteli, si mohou toto zařízení zvolit, protože je to mnohem levnější než mít cestovní plán pro váš smartphone.

mobilní hotspoty

Připojte svůj chytrý telefon nebo připojení k internetu

Pokud mobilní data pravidelně nevyžadujete a místo toho potřebujete příležitostný přístup k tomu, jak získat internet bez kabelu, nejrychlejším a nejjednodušším způsobem, jak se připojit k internetu, je připojení zařízení k připojení. Tethering vašich smartphonů má však dvě hlavní nevýhody; zaprvé se stanete zcela závislí na vašem smartphonu, což znamená, že pokud budete někdy potřebovat vědět, jak získat připojení k internetu bez vašeho operátora, může vás to po celý den uvíznout. To je naprosto v pořádku, pokud se touláte po svém městě, ale méně v zahraničí, když jste od něj. Za druhé, notebooky využívají nadměrné šířky pásma, takže je lze docela zatěžovat v kapsách.

tethering

Najděte veřejné WiFi

V závislosti na tom, kde se nacházíte a pokoušíte se najít internet bez poskytovatele internetových služeb, byste mohli najít veřejnou WiFi ve vaší blízkosti, například v kavárnách, restauracích, knihovně, parcích a na mnoha dalších místech. Veřejné sítě vás však mohou učinit zranitelnými vůči kybernetickým hrozbám. Při používání veřejných WiFi v hotspotech, jako jsou kavárny, postupujte podle těchto pokynů.

 • NEZadávejte žádné citlivé informace
 • Zapomeňte na síť po dokončení používání internetu.
 • Umožnit dvoufaktorové ověřování, které hackerům s černým kloboukem ztěžuje oslovení
 • Pomocí VPN označte sebe jako anonymní

veřejné wifi

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me