Jak získat VPN


Jak získat VPN

10. dubna 2020


Pokud jde o to, jak získat VPN, máte tři možnosti
1. VPN zdarma
2. Placené VPN
3. Hostitelské VPN
Čtěte dále a zjistěte, který z nich je pro vás ten pravý.

Jak získat VPN

Pravděpodobně víte o virtuálních soukromých sítích (VPN) a o tom, jak mohou zlepšit vaše zabezpečení a soukromí při procházení Internetu.

O čem by vás však mohlo zmást, je to, jak můžete na ně položit ruce. Ale nedělejte si starosti – jak jsme vás dostali!

Níže se dozvíte o základech VPN a různých dostupných možnostech, jak získat a provozovat VPN ve vašem zařízení. Začněme:

Co je to VPN a proč potřebujete?

Zjednodušeně řečeno, VPN je nástroj, který přidává další vrstvu ochrany vašim online aktivitám skrýváním vaší IP adresy a zabezpečením veškerého provozu.

Schopnosti šifrování a maskování IP sítí VPN umožňují uživatelům provádět různé věci, mezi něž patří mimo jiné:

Zůstaňte v bezpečí na veřejných Wi-Fi

Veřejné Wi-Fi je dnes téměř všude, od knihoven a kaváren až po letiště a nákupní centra. Věděli jste však, že tyto sítě jsou ze své podstaty nebezpečné? Vzhledem k tomu, že jim chybí odpovídající zabezpečení, mohou hackeři v okolí zachytit nechráněný provoz a ukrást vaše informace. Pokud používáte VPN, všechna vaše data procházejí šifrovaným tunelem – takže je téměř nemožné zachytit.

Procházení soukromě

Vše, co děláte online, sledují zúčastněné třetí strany, například poskytovatelé internetových služeb (ISP) a inzerenti. Pokud nechcete, aby někdo věděl, co děláte na internetu, VPN je vaše nejlepší sázka. Skryje vaši skutečnou identitu a polohu, takže vaše procházení nemůže být spojeno zpět s vámi.

Volný přístup na web

Jsou některé webové stránky a služby ve vaší zemi cenzurované? Nemůžete streamovat preferovaný obsah z důvodu geografických omezení? VPN je skvělý způsob, jak používat internet bez omezení! Díky globální síti serverů, které máte k dispozici, můžete změnit své virtuální umístění do kterékoli země a snadno přistupovat ke všemu, co chcete.

Jak získat VPN?

Nyní k otázce „Jak získat VPN?“ Máte na výběr ze tří základních možností. Zatímco dva z nich jsou relativně jednoduché, druhý je komplikovaný a vhodný pro ty, kteří jsou poněkud technicky zdatní:

1. Hostitelské VPN

Nastavení vlastní VPN doma nebo v kanceláři je technicky nejnáročnější možností. To znamená, že pokud máte nějaké technické know-how pod pásem a jste ochotni postupovat podle průvodců, můžete jej s největší pravděpodobností stáhnout..

self hosted vpn

Ne vždy vám ušetří spoustu peněz, ale umožňuje vám mít určitou kontrolu nad určitými částmi nastavení VPN. Musíte však také vzít v úvahu, že pokud server VPN vytvoříte nesprávně, můžete vystavit více svých informací riziku.

Nejen to, ale také nebudete moci dosáhnout výhod VPN, jako je například obcházení cenzury. Z těchto důvodů byste měli stavět VPN pouze tehdy, pokud máte k tomu nástroje a dovednosti.

Klady

Máte na starosti proces VPN a data
Cenově dostupné řešení pro vzdálený přístup pro malé firmy

Nevýhody

Neschopnost odemknout obsah z celého světa
Žádné sdílené IP adresy
Více potíží při konfiguraci VPN na nových zařízeních

2. VPN zdarma

Na trhu existuje spousta bezplatných služeb VPN a lidé se k nim často lákají a říkají si: „Proč platit za VPN, když je můžete použít zdarma?“ Bezdrátové sítě VPN nemusí stát nic z hlediska peněz – ale stále musíte platit z hlediska ochrany soukromí a zabezpečení.

zdarma vpn

Provozování sítě VPN vyžaduje značné investice a že peníze pocházejí buď ze zobrazování reklam, krádeže šířky pásma, nebo z prodeje dat. Musíte také zvážit omezení, která přicházejí s jejich používáním – nedostatek nutných funkcí, hrstka umístění serveru a slabé šifrování atd..

Ve skutečnosti se u některých dokonce zjistilo, že jsou infikováni malwarem! Používání bezplatné sítě VPN je v pořádku, pokud chcete získat přístup k blokovaným webům. Měli byste se však vyhnout těmto službám pro cokoli jiného.

Klady

Zdarma k použití

Nevýhody

Protokolování a prodej dat
Příliš mnoho reklam
Servery třetích stran
Nízká rychlost a bezpečnost
Náchylné k DNS, WebRTC a dalším únikům

3. Placené VPN

Pokud si chcete užít všech výhod, které VPN přináší ke stolu, raději se budete držet plně rozvinutých placených služeb VPN. Opravdu vás to bude stát několik dolarů každý měsíc, ale alespoň dostanete, za co zaplatíte!

Nejlépe hodnocené možnosti prokázaly zásady bez protokolování, což znamená, že vaše online aktivity zůstávají soukromé, jak by měly být. K ochraně vašich osobních údajů před zvědavýma očima se používá 256bitové šifrování AES a nepřetržitě je k dispozici zákaznická podpora.

Zaplaceno vpn

Základní funkce, jako je přepínač kill, split tunneling a ochrana proti únikům DNS a WebRTC, zvyšují vaši online ochranu na další úroveň. Většina prémiových sítí VPN je dokonce schopna pracovat v Číně a odemykat streamingové služby, jako je Netflix.

Neexistují žádné limity pro využití šířky pásma, tisíce umístění serverů po celém světě, snadno použitelné aplikace pro všechny hlavní platformy a vyhrazené servery pro streamování a sdílení souborů. Máte také záruku vrácení peněz v případě, že nejste se službou spokojeni.

Klady

Žádné záznamy se neuchovávají
Zkušenosti bez reklam
Vlastní servery
Vynikající rychlost a bezpečnost
Netěsnost
Zákaznická podpora

Nevýhody

Ne všechny jsou vytvořeny stejně

Zabalení věcí

Pokud pro vás není cesta kutilství kutilská a pro VPN není bezplatná práce hotová, měli byste se podívat na placenou službu VPN, jako je PureVPN.

Nejen, že je nastavení a používání naší služby snadné na jakémkoli zařízení, ale také máme všechny funkce, které potřebujete pro vylepšené zabezpečení online, soukromí a svobodu..

Vyzkoušejte dnes naši službu VPN bez rizika a přesvědčte se sami!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map