Jak to opravit Je problém s připojením k chybě Netflix


Jak to opravit Je problém s připojením k chybě Netflix

Publikováno: 5. září 2019

Netflix není nic neobvyklého technického zátarasu, kterému uživatelé často čelí při streamování. Zatímco streamující gigant stále vydává řešení nebo opravy ohlášených chyb, stále více se přidává do seznamu. Víme, jak to může být frustrující, když se vrátíte domů z dlouhého únavného dne, kdy jsou všechny nastaveny tak, aby sledovaly vaše oblíbené televizní pořady, jen abychom zjistili, že je známá chyba, která zničí váš streamovací zážitek. Pokud jste také obětí nechvalně známé chyby Netflixu „Existuje problém s připojením k chybě Netflixu“, sada řešení níže uvedená vám může udělat trik.

Co způsobuje Netflix ‘Došlo k problému s připojením k chybě Netflix

Protože chybová zpráva sama o sobě naznačuje, že tento problém souvisí většinou s internetovým připojením mezi zařízením a aplikací Netflix. Může se však objevit také kvůli:

 • Problémy s připojením k internetu se zařízením
 • Poškozená nebo neaktuální data v aplikaci Netflix

Jak opravit ‘Došlo k problému s připojením k chybě Netflix

I když pro chybu neexistuje jediná oprava, ale spíše řada řešení, která musíte vyzkoušet a zjistit, které řešení pro vás funguje. Pokračujte v procházení návodů krok za krokem a ujistěte se, že je vyzkoušíte vzestupně.

Řešení 1: Zkontrolujte připojení k Internetu

Protože k této nepříjemné chybě dochází, když se aplikace Netflix nepodaří připojit k síti, je každých 8 časů způsobeno chybným nebo špatným internetovým připojením. Špatný se netýká pouze pomalé nebo zaostávající rychlosti připojení, ale mohou také způsobit další faktory uvedené níže.

 • Pro přístup k Netflix používáte buď proxy službu, nebo VPN. Netflix opovrhuje jakoukoli technologií, která zakrývá IP adresu uživatele, takže je nejlepší používat Netflix bez nich. Pokud však chcete sledovat Netflix na cestách pomocí veřejných sítí Wi-Fi a máte obavy o vaše soukromí a zabezpečení online, vyberte spolehlivou síť Netflix VPN, která skutečně funguje.
 • Máte všechny vestavěné brány firewall pro domácí síť, které zabraňují přístupu na určité webové stránky, včetně Netflix
 • Používáte veřejnou síť Wi-Fi, jako je škola nebo nemocnice, k přístupu k síti Netflix, která omezuje směrování určitých typů internetového provozu

Zkuste přejít na jinou síť, například mobilní data. Pokud se tím problém vyřeší, problém spočívá ve vaší aktuální síti. Pokud chyba přetrvává, můžete také vypnout smartphone a internetový router a zjistit, zda to funguje nyní. I když to chybu neopraví, můžete vyzkoušet níže uvedené řešení.

Řešení 2: Resetujte aplikaci Netflix

K této chybě může někdy dojít také kvůli poškozeným datům nebo modulům nastaveným ve špatné konfiguraci v aplikaci Netflix. Toto běžné chování se většinou děje u chytrých telefonů, které byly nedávno zakořeněny. Pokud je to váš případ, pak můžete tuto nepříjemnou chybu napravit resetováním aplikace Netflix pomocí následujících kroků.

Poznámka: Níže uvedené kroky platí pro Android. Uživatelé iOS je mohou replikovat podle svých zařízení iOS.

 • Jděte do smartphonu „Nastavení“ a pak jdi na „Aplikace“
 • Hledat “Netflix” v seznamu aplikací a klikněte na ‘Otevřeno’ jít do “Vlastnosti” Poté klikněte na ‘Úložný prostor’
 • Po zadání úložiště klepněte na ‘Vyčistit data’ nebo ‘Vyčistit mezipaměť’ a tím se resetuje Netflix zpět na výchozí konfiguraci
 • Spusťte znovu Netflix, zadejte své přihlašovací údaje a zjistěte, zda došlo k chybě. Pokud ano, neváhejte opustit tuto stránku, ale pokud tomu tak není, zkuste níže uvedené řešení.

Řešení 3: Přeinstalujte aplikaci Netflix

Pokud výše uvedené dvě metody chybu nevyřeší, můžete zkusit přeinstalovat aplikaci Netflix do zařízení Android. Přeinstalace by ze zařízení odstranila všechny stávající moduly aplikace, které mohou chybu opravit. Postupujte takto:

 • Otevřete domovskou obrazovku zařízení, kde se nacházejí aplikace, a přejděte na ni “Netflix”. Držte ikonu Netflix klepnutou, dokud neuvidíte okno s ikonou „Odinstalovat“ a poté na ni klikněte
 • Jakmile bude Netflix odebrán ze zařízení, spěchejte na Google Play obchod nebo Obchod s aplikacemi, hledat Netflix a klikněte na ‘Nainstalujte’
 • Po instalaci aplikace se přihlaste pomocí svých přihlašovacích údajů a budete rádi, když se Netflix rozběhne a bude fungovat
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me