Jak streamovat vysokoškolský fotbal


Jak streamovat vysokoškolský fotbal

Publikováno: 7. srpna 2019


Nyní můžete sledovat svou oblíbenou vysokoškolskou fotbalovou konferenci v těchto třech jednoduchých krocích:

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN
 2. Stáhněte si do svého zařízení PureVPN a otevřete jej
 3. Připojte se k ESPN US ze seznamu Populárních webových stránek
 4. Přihlaste se do ESPN a začněte sledovat své oblíbené hry

img

Ve Spojených státech je sport na vysoké škole následovat. Ne proto, že obsahuje některé z nejlepších připravovaných talentů, které země nabízí, ale také způsobuje, že je to docela konkurenceschopné a vzrušující.

Nicméně, když NFL zabere hodně času, značná část komunity se zajímá, kde mohou oživit svou oblíbenou vysokoškolskou fotbalovou konferenci..

Tady jsme přišli. Sestavili jsme průvodce, který vám ukáže, jak snadné je živě sledovat a sledovat svůj vysokoškolský fotbal, a to jak v televizi, tak online. Takže, bez dalšího povyku, pojďme na to.

Vysokoškolský fotbal

Většina hráčů z NFL nastartovala svou kariéru hraním v College Football. V důsledku toho někteří považují toto za tréninkové místo pro další hvězdy NFL. A s více než 11 různými konferencemi, skládajícími se z více než 130 týmů rozložených po celém kraji, je College Football docela velký problém, zvláště pokud skončíte v divizi I.

Chcete-li se dozvědět více o NCAA Division I FBS, a je to mnoho konferencí a týmů, podívejte se na náš podrobný příspěvek pro více podrobností.

Kde mohu sledovat vysokoškolský fotbal?

Vzhledem k masivnímu nárůstu popularity, kterou College Football v průběhu let zažil, existuje nyní řada různých kanálů, které tento sport denně vysílají. Nicméně s více než 130 týmy hrajícími FBS není možné vysílat všechny fotbalové zápasy na jednom kanálu.

Výsledkem je, že některé konference FBS vytvořily své vlastní sítě, které vysílají fotbalové zápasy z jejich příslušné konference. Kromě toho se na konferencích, které nemají vlastní sítě, spoléhají obvykle na kanály jako ABC a ESPN, aby předvedly své zápasy.

Kompletní seznam univerzitních fotbalových kanálů naleznete v níže uvedeném seznamu:

 • ABC
 • CBS
 • LIŠKA
 • ESPN
 • NBC
 • Síť SEC
 • Síť ACC
 • Síť Big Ten (BTN)
 • Síť Pac-12

Jak se dívat na vysokoškolský fotbalový život?

Nyní, pokud žijete v USA, máte přístup k některým z výše uvedených kanálů, včetně kanálů vlastněných konferencí. Jediné, co musíte udělat, je vyhledat kanál, který chcete sledovat na vaší kabelové televizi, a to je o tom.

Pro lidi, kteří žijí kdekoli jinde, je sledování univerzitních fotbalových her úplně jiný příběh, protože většina kanálů uvedených v seznamu je k dispozici pouze ve Spojených státech. Pokud budete mít štěstí, můžete získat přístup k jednomu nebo dvěma kanálům v seznamu, ale šance, že k tomu dojde, jsou poměrně nízké. Jak již bylo řečeno, stále není možné sledovat vysokoškolský fotbal mimo USA.

Naštěstí pro vás existuje způsob, jak můžete sledovat a streamovat své oblíbené hry z College Football, i když žijete mimo USA. K tomu však budete potřebovat službu VPN, která pomůže maskovat vaši polohu kdekoli na světě. Pokud tedy nežijete v USA a chcete streamovat vysokoškolský fotbal, postupujte takto:

 1. Zamiřte na PureVPN
 2. Přihlaste se k odběru jednoho z plánů
 3. Stahujte a instalujte na preferované streamovací zařízení
 4. Přihlaste se pomocí údajů o svém účtu
 5. Vyberte USA jako svůj region / server
 6. Jeďte do ESPN
 7. Hledejte živé vysílání
 8. Sledujte

Jak se dívat na vysokoškolský fotbal na vysokoškolských sportovních přenosech?

College Sports Live je online streamingová služba, která umožňuje svým předplatitelům sledovat a streamovat všechny vysokoškolské sporty, včetně fotbalu. Existuje však háček. College Sports Live vysílá pouze nemedicizované události. To znamená, že pokud hra, kterou chcete sledovat, vysílá, řekněme, ESPN, nebude u této služby k dispozici.

Chcete-li sledovat vysokoškolský fotbal na College Sports Live, postupujte podle níže uvedených kroků:

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN
 2. Stáhněte a nainstalujte
 3. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 4. Připojte se k USA
 5. Vydejte se na College Sports Live
 6. Získejte streamování

Jak sledovat vysokoškolský fotbal na FuboTV?

FuboTV je služba streamování třetích stran určená pro lidi, kteří dávají přednost sledování svých oblíbených sportů živě i online. Tato služba je k dispozici za 45 dolarů měsíčně a přichází plná mnoha různých kanálů, z nichž většina vysílá vysokoškolský fotbal. Protože je však k dispozici pouze ve Spojených státech, budete potřebovat pomoc PureVPN.

Chcete-li použít FuboTV, postupujte takto:

 1. Přihlaste se k odběru FuboTV a PureVPN
 2. Stáhněte si oba do svého mobilního telefonu
 3. Otevřete PureVPN a připojte se k USA
 4. Spusťte FuboTV a začněte streamovat

Jak sledovat vysokoškolský fotbal na YouTube TV?

YouTube TV je služba živého televizního vysílání YouTube. V současné době existuje pouze jeden plán předplatného, ​​který stojí 49,99 $ měsíčně a přichází s více než 70 různými sítěmi a kanály, z nichž některé pokrývají vysokoškolský fotbal. YouTube TV je nyní k dispozici a lze ji použít na většině streamovacích zařízení.

Chcete-li sledovat vysokoškolský fotbal v televizi YouTube, postupujte takto:

 1. Stáhnout PureVPN
 2. Přihlaste se pomocí údajů o svém účtu
 3. Přihlaste se k odběru YouTube TV
 4. Hledejte stream pro vysokoškolský fotbal
 5. Sledujte

Jak sledovat vysokoškolský fotbal na PlayStation Vue?

PlayStation Vue je streamingová služba Sony, která uživatelům umožňuje přístup k mnoha kanálům a sítím online. V současné době má služba tři různé plány, od 45 do 60 USD. Existuje další prémiový plán, ale protože přidává pouze HBO a Showtime, nebudeme se na to zaměřovat. Pro vysokoškolský fotbal jsou nejlepší plány Access, Core a Elite.

Chcete-li sledovat vysokoškolský fotbal na PlayStation Vue, podívejte se na níže uvedené kroky:

 1. Přihlaste se a stáhněte si PureVPN
 2. Získejte přístup k PlayStation Vue
 3. Přihlaste se do sítě VPN a jako server vyberte USA
 4. Připojte se k PlayStation Vue a získejte streamování

Jak sledovat vysokoškolský fotbal na Hulu Live?

Hulu je jednou z nejlepších online streamovacích služeb. Co však většina z vás neví, je to, že Hulu nabízí za vyšší cenu také Live TV. Hulu Live TV je k dispozici na většině streamovacích zařízení a nabízí některé z nejlepších kanálů pro streamování College Football. Takže, pokud máte zájem o jednu službu pro všechny vaše streamingové potřeby, Hulu by pro vás mohla být tou nejlepší volbou.

Chcete-li sledovat vysokoškolský fotbal v televizi Hulu Live, postupujte takto:

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN a Hulu Live TV
 2. Otevřete PureVPN a připojte se k USA
 3. Přihlaste se k Hulu Live TV a začněte streamovat
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map