Jak smazat svou historii Google Voice


Jak smazat svou historii Google Voice

Společnost Google je známá výrobou inovativních aplikací, které uživateli poskytují maximální pohodlí. Takové aplikace jsou integrovány s výkonným AI, díky kterému je mnoho našich každodenních úkolů snazší a pohodlnější. Vedoucí jméno mezi těmito aplikacemi je výkonný Asistent Google, který naslouchal a plnil naše příkazy, aniž bychom se museli dotýkat našich smartphonů.


I když tyto funkce mohou být skvělé, jejich používání je obrovské. Zdá se, že se může zdát, že tyto aplikace a služby jsou zdarma, ale za našimi zády Google používá data, která shromažďuje prostřednictvím těchto aplikací, pro své vlastní výhody.

Jak odstranit ikonu banneru hlasové historie Google

Co Google může udělat s vaší Hlasovou historií?

“Pokud si nekoupíte produkt, pak jste produkt.”

V moderním digitálním věku se toto tvrzení vztahuje na každého, kdo službu využívá zdarma. Bez ohledu na to, jakou službu používáte, pokud s ní nejsou spojené žádné náklady, znamená to, že společnost může používat jiný model, aby z vás vydělala peníze. A Google má určitě další možnosti, jak vydělat peníze z vašich soukromých dat.

Google je společnost vyhledávající reklamu. Musíte si všimnout reklam Google ve bezplatných verzích aplikací, které používáte v zařízení Android. Reklamy se také objevují, kdykoli na Googlu něco hledáte. Aby společnost Google prostřednictvím těchto reklam vydělala více, záleží na veškerých údajích, které poskytnete, a používá je k vytváření přizpůsobených reklam, které vás přimějí k nákupu inzerovaného produktu..

Pokud projdete smluvní podmínky společnosti Google, které se vztahují na všechny její bezplatné služby, jasně se uvádí, že technický gigant bude mít právo „hostit, ukládat, reprodukovat, upravovat, vytvářet odvozená díla, komunikovat, publikovat, veřejně vystupovat, veřejně zobrazovat a distribuovat “všechna data uložená v jeho aplikacích. To zahrnuje data, která přidáte do aplikace Historie hlasu Google.

Proč chcete smazat historii hlasu Google?

Google Voice Search, nebo jen Google Voice, jak je nejčastěji označováno, je úžasná aplikace, která poslouchá vaše příkazy a plní je, aniž byste se museli dotknout svého zařízení. Funguje to přes Google Assistant a další aplikace. Funkce Google Voice najdete také v aplikaci Google Translate, což vám umožní překládat jazyky mluvené ústně na cestách.

Stejně jako všechna vaše data však Google ukládá a používá vaši hlasovou historii také pro reklamní účely. Představte si, že každý váš příkaz je zpracováván obrovskými stroji, které se snaží učit a napodobovat lidské chování. Vaše každodenní návyky jsou analyzovány prostřednictvím těchto hlasových zpráv a přidávají se do vašeho vlastního profilu vytvořeného a spravovaného společností Google.

Nejhorší na historii hlasu Google je to, že může nahrávat naše hlasy, aniž bychom o tom věděli. Příkaz „Ok Google“ obvykle otevře aplikaci Google Assistant. Google může mnohokrát nerozumět všemu, co jste řekli jako příkaz „Ok Google“, a poté bude poslouchat vaši konverzaci alespoň dalších 10 sekund. Tyto konverzace mohou zahrnovat cokoli a určitě byste nechtěli, aby si někdo poslechl a přidal shromážděná data do vašeho profilu..

Pokud si přejete, aby váš osobní život zůstal osobním, bylo by lepší, kdybyste ze svého zařízení smazali historii Google Voice úplně!

Jak odstranit hlasovou historii z panelu aktivity Google

Historii Google Voice lze z účtu odstranit různými způsoby. Závisí to na zařízení, které používáte k jeho odstranění. Následující metody vám pomohou odstranit historii Google Voice z vašeho zařízení:

Krok 1: Vyhledejte panel Aktivita Google pro své položky hlasového vyhledávání kliknutím na tento odkaz, když jste přihlášeni do svého účtu Google.

Krok 2: Klepnutím na tři tečky na pravém konci vyhledávací lišty otevřete rozbalovací nabídku.

Krok 3: Klikněte na Odstranit záznamy a potvrďte svůj výběr.

Tyto kroky nejsou dostatečné k tomu, aby zaručily konkurenceschopnost vašich hlasových vyhledávání. I po smazání vašich předchozích nahrávek bude Google ukládat nové, dokud neřeknete, aby se zastavil. Následující kroky zaručí úplné soukromí vaší hlasové historie:

Krok 1: Vraťte se na panel Aktivita Google a klikněte na tři tečky na pravém konci vyhledávací lišty.

Krok 2: Klikněte na „Ovládací prvky aktivity“"

Krok 3: Stiskněte spínač vedle položky „Hlas & Zvuková aktivita “, aby Google nemohl shromažďovat vaše nahrávky.

Soukromí je důležité pro nás všechny. Nezapomeňte zůstat na webu zabezpečeni podle následujících pokynů uvedených níže.

Chcete získat zpět své soukromí online? Možná budete chtít zkontrolovat níže uvedené průvodce:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map