Jak sledovat Syfy mimo USA pomocí VPN?


Jak sledovat Syfy mimo USA pomocí VPN?

Publikováno: 28. července 2019


V této příručce se naučíte, jak sledovat Syfy mimo USA pomocí VPN. Získejte PureVPN za pouhých 0,99 $ a získáte přístup k Syfy kdekoli a během uzamčení si můžete užívat sci-fi show.

img

Skočit do…

Výhody streamování Syfy

Syfy je streamingová služba, kterou vlastní a provozuje NBC Universal. Je známo, že poskytuje obsah související s více žánry, které zahrnují science fiction, fantasy, horor, paranormální, dramatické a realistické programování..

Úžasný seznam pořadů, které jsou k dispozici na Syfy, zahrnuje:.

Můžete sledovat Syfy mimo USA?

Bohužel ne. Přestože kanál není v jiných zemích omezen, stále je třeba, abyste byli v USA, abyste získali přístup. Důvodem je, že k kanálu musíte přistupovat pomocí předplatného kabelové televize.

Abyste získali předplatné kabelové televize, musíte se nacházet v USA. Z tohoto důvodu nebudete moci přistupovat k SYFY ze zemí mimo USA, přestože je tato služba dostupná v jiných zemích.

Nejen, že je to trochu nespravedlivé vůči lidem žijícím v jiných zemích, ale je to také velmi tvrdé na Američany, kteří cestují mimo zemi i na krátkou dobu.

Naštěstí existuje jednoduchý a účinný způsob, jak sledovat Syfy mimo USA – vše, co potřebujete, je prémiová služba VPN.

Pomocí jedné z nich můžete změnit svou IP adresu ze svého vlastního umístění na libovolné jiné podle svého výběru. Syfy se zobrazí, pokud procházíte z vhodné oblasti (USA), což vám umožní získat přístup k obsahu, který je v ní k dispozici. Můžete se snadno naučit, jak streamovat Syfy mimo USA, pomocí následujících kroků:

 • Přihlaste se k odběru PureVPN
 • Nainstalujte do zařízení aplikaci VPN
 • Připojte se k americkému serveru
 • Získejte přístup k PBS a užívejte si!

Proč potřebujete VPN pro Syfy?

Byl čas, kdy byl online svět opravdu volný. Na internetu neexistovaly žádné světské hranice. Existovala nulová omezení a vy jste mohli snadno přistupovat ke všem a všem.

Tato svoboda na internetu však netrvala příliš dlouho. Po celém webu byly brzy zakresleny geografické hranice. Vlády zasahovaly do naší svobody online a začaly cenzurovat více webových stránek na internetu.

Abychom pochopili, jak je současná situace na internetu ještě horší, doporučujeme přečíst si o velkém čínském Firewallu. Tisíce webových stránek, včetně některých z nejpopulárnějších sociálních sítí, jsou v Číně zakázány, aby šly spolu s vládní politikou umožňující lidem omezenou svobodu.

Podobně je v mnoha různých zemích zakázáno více sítí a služeb. Například SAE blokuje služby VoIP, aby její místní telekomunikační společnosti mohly i nadále dosahovat zisků na úkor lidí.

WhatsApp byl v Brazílii zakázán, protože společnost odmítla sdílet soukromé konverzace jednotlivce. Podobně byl v Turecku zakázán Twitter, protože vláda jej obviňovala za sdílení protinacionální propagandy.

Jako by tyto blokády nestačily, streamingové služby také přišly s geo-zámky. Aby se řídily jejich licenčními smlouvami o obsahu, omezují obsah dostupný podle země, ze které je služba přístupná. Totéž platí v případě kanálu SYFY.

Není to však jediný kanál, který omezuje přístup k jeho obsahu mimo domovskou zemi. Mnoho dalších streamovacích kanálů postupuje stejným způsobem, jako jsou HBO Now, Hulu, Amazon Prime a další. I Netflix, který je k dispozici téměř v každé jiné zemi, má různé knihovny pro lidi v různých zemích.

V takovém případě může být VPN velmi užitečná. Protože weby a služby používají vaši IP adresu k určení vaší skutečné polohy, můžete pomocí VPN přepnout vaši IP do jiné země a vychutnat si online svobodu, po které opravdu toužíte..

V závislosti na používané službě VPN můžete snadno přistupovat k stanicím Syfy, Netflix, Amazon Prime, Hulu nebo k jakémukoli jinému streamovacímu kanálu odkudkoli. Přečtěte si níže a zjistěte, která PureVPN je nejlepší VPN pro Syfy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map