Jak sledovat německý Netflix odkudkoli


Jak sledovat německý Netflix odkudkoli

Chcete-li sledovat německý Netflix v Austrálii, USA nebo Velké Británii, použijte na svém streamovacím zařízení VPN. Vzhledem k tomu, že PureVPN poprvé poskytuje 7denní zkušební verzi za pouhých 0,99, můžete ušetřit peníze a užívat si německé televizní pořady, jako jsou Dogs of Berlin. Sledujte německý Netflix a předcházejte nudě doma.

Získejte PureVPN 31denní záruku vrácení peněz

Jak se dívat na německé zámořské Netflix?

Stačí sledovat níže uvedené kroky a sledovat německý Netflix odkudkoli:

American Netflix VPN

Přihlaste se k odběru PureVPN.

Je to rychlé a bezproblémové.

připojit purevpn netflix server

Stáhněte a nainstalujte PureVPN.

Podporuje stovky zařízení.

Otevřete německý Netflix pomocí VPN

Streamujte německý Netflix.

Stačí se připojit a užít si to!

Stáhnout PureVPN

Na vašem oblíbeném zařízení!

Windows Mac Android Chrome Firefox

Získejte PureVPN na svém zařízení a streamujte německé Netflix hned

S PureVPN a jeho uživatelsky přívětivým rozhraním máte nyní přístup ke German Netflix na všech streamovacích zařízeních, což vám umožňuje streamovat obsah odkudkoli.

Windows Mac Android iOS Chrome Firefox Router Kodi

A to je jen polovina. PureVPN je dokonce kompatibilní s různými herními konzolami, BoxeeBoxem, Roku, Apple TV, Android TV a mnoha dalšími.

31denní záruka vrácení peněz

Mohu sledovat německý Netflix ze zahraničí?

Dříve jste měli přístup k německému Netflixu, pouze pokud jste aktuálně bydleli nebo cestovali do Německa. To byl jediný způsob. Ale s PureVPN se věci úplně změnily. Nyní máte přístup k německému účtu Netflix odkudkoli na světě. Jinými slovy, k přístupu do Německa nemusíte chodit.

Dostupné země v USA

Nejlepší filmy jsou k dispozici pouze na německé Netflix

Netflix Německo

Da Geht Noch byl (2013)

Da Geht Noch Was je německý komediální film, který v roce 2013 uvedl režisér Holger Haase a jako hlavní herci vystupovali Florian David Fitz a Henry Hübchen. Je to příběh přerušeného vztahu mezi otcem a synem a toho, jak láska mezi rodinami nikdy nezmizí. Conrad, který hrál Florian, nyní všichni dospělí si stále udržovali odstup od svého otce po tom, jak se s ním zacházelo, jako když byl dítě. Po zvláštní žádosti jeho umírající matky se však vrací, aby viděl svého otce a vydal mu obálku. Když však dosáhne, zjistí, že jeho otec prochází opravdu těžkým časem, a začíná svou cestu, aby opravil svůj vztah se svým otcem a pomohl mu vstát na nohy..

Netflix Německo

Zelená kniha (2018)

Na základě skutečného příběhu, Zelená kniha je biopic představovat černý jazzový klavírista Don Shirley, hrál Mahershala Ali, a jeho bílý řidič Tony Lip, hrál Viggo Mortensen. Film sleduje tyto dva, kteří cestují po zemi, která začala v New Yorku, až do jižních států v 60. letech. Brzy si tito dva vytvoří zvláštní, nečekané pouto, zatímco v té době budou čelit rasismu.

Netflix Německo

Hubert und Staller – Unter Wölfen (2016)

Unter Wölfen je 90 minut dlouhý německý celovečerní film založený na televizních seriálech 2006, Hubert a Staller. Sleduje dva detektivy, Franze Huberta a Johannese Stallera, kteří se ocitli uvězněni mezi vraždou Kröpfa, policejního náčelníka. Připojte se k nim, když vyšetřují a zjistí, kdo byl za tento zločin zodpovědný.

Kdo používá VPN pro německý Netflix?

procento uživatelů, kteří používají netflix s vpn

PureVPN pomáhá každý měsíc stovkám tisíc streamerů přístup k obsahu Netflixu z různých částí světa.

Nejlepší VPN pro německý Netflix

Svět je plný stovek různých služeb VPN. Některé jsou placené, jiné zdarma. Pro zájemce o sledování a přístup k německé síti Netflix jsou však jejich možnosti poměrně omezené, protože mnoho sítí VPN tam podporuje síť Netflix nebo nemá servery v Německu. Výsledkem je, že PureVPN je nejlepší VPN pro danou úlohu. Nejen, že má servery v Německu, ale také podporu Netflix, která vám umožňuje neomezený přístup ke streamovací službě a jejím obsahu..

  • Cestovatel

  • Expat

  • Unikátní obsah

  • Split Tunneling

  • Anonymita

Cestování do jiné země je samo o sobě docela vzrušující. Přesto však sledování vašich oblíbených televizních pořadů a filmů může být docela složité. A protože byste nechtěli nechat rozmazlit své zážitky, vždy se doporučuje sledovat vaše oblíbené pořady a filmy co nejdříve.

Jak ale můžeme sledovat své oblíbené pořady a filmy, když jsou na cestě? No, je to docela jednoduché. Získáte ruce na připojení VPN. Díky tomu se můžete snadno připojit k německé síti Netflix a sledovat obsah, než vám to někdo pokazí.

Život v jiné zemi kvůli požadavkům vaší práce nebo vaší firmy je sám o sobě docela obtížný, protože nemáte společnost svých přátel nebo rodiny. Nyní, pokud vyloučíte možnost sledovat vaše oblíbené pořady a filmy, život může být těžký.

Takže pro všechny naše německé expat, kteří jsou pryč, máme způsob, jak můžete získat všechny své oblíbené televizní pořady a filmy zpět na Netflix. Vše, co potřebujete, je PureVPN. Slouží k připojení k Německu a získání přístupu k německé Netflix.

Chcete sledovat nejlepší německé televizní pořady a filmy, ale nemůžete je najít na Netflixu? Je to tak proto, že tento obsah je k dispozici pouze na německé Netflix. Jediným způsobem, jak k tomu získat přístup, je, pokud se přestěhujete do Německa.

Až dosud vám PureVPN umožňuje přístup k německé síti Netflix a to i odkudkoli na světě. Jediné, co musíte udělat, je připojit se k německému serveru a to je vše. Vydejte se na Netflix a uvidíte všechny ty fantastické, exkluzivní německé pořady a filmy.

V dnešní době většina uživatelů věří, že při používání připojení VPN mají vaše internetové rychlosti tendenci se zpomalit, a tak tomu je u většiny VPN. Avšak s PureVPN a jeho průlomovým rysem Split Tunneling jsou věci úplně jiné.

Tato funkce umožňuje uživatelům předem se rozhodnout, které weby a služby chtějí používat s připojením VPN a které chtějí provozovat volně. Získáte tedy výhody použití připojení VPN, aniž byste museli snižovat rychlost. Je to win-win.

Přístup na německý internet je jedna věc, zatímco zůstáváte chráněni, je to úplně jiný příběh, který je stejně důležitý. Pokud se rozhodnete pro PureVPN, získáte to nejlepší z obou světů. Nejen, že vám poskytuje přístup k německé Netflix, ale také chrání vaše online soukromí.

Jak sledovat německý Netflix s VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me