Jak sledovat NBA na Kodi – Stream Live s nejlepšími doplňky


Jak sledovat NBA na Kodi – Stream Live s nejlepšími doplňky

Publikováno: 2. července 2019


Pokud cestujete někam mimo USA nebo Kanadu a nechcete si nechat ujít elektrizující okamžiky, máme pro vás dobrou zprávu. Následující průvodce, jak sledovat NBA na Kodi, pomocí nejlepších doplňků NBA a zachytit všechna roční období z jakéhokoli místa na světě.

Dále probereme některé z nejlepších oficiálních doplňků a doplňků NBA Kodi od třetích stran a jak je nainstalovat. Takže, bez dalšího povyku, začněme.

Jak sledovat NBA na Kodi pomocí PureVPN

PureVPN je navržen tak, aby usnadnil všechny vaše problémy se streamováním, i když jde o streamování na Kodi. Naše 2 000+ serverů VPN a 300 000+ IPs je vám k dispozici 24 hodin denně, takže můžete sledovat své oblíbené sporty a zábavu rychlostí bláznivou rychlostí a přitom udržovat svou anonymitu anonymní.
Nastavte naši důvěryhodnou síť VPN tak, aby spoofovala vaši polohu, učinila váš internetový provoz anonymním a tak přistupovala ke všem oblíbeným doplňkům Kodi bez obav z omezení země. Kromě obcházení omezení obsahu můžete snadno omezit škrtení ISP a užít si streamování bez vyrovnávací paměti.
Musíte pouze:

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN.
 2. Stáhněte a nainstalujte požadovanou aplikaci pro své zařízení
 3. Připojte se k americkému serveru a získejte nejlepší streaming.
 4. Sledujte NBA na Kodi naživo na jakémkoli zařízení a odkudkoli.

Nejlepší doplňky NBA Kodi [oficiální & Doplňky třetích stran]

Kodi má pro uživatele k dispozici širokou škálu úložišť a doplňků. Doplňky se obvykle dělí na oficiální a třetí strany. Oficiální doplňky nabízejí oficiální možnosti streamování. Většina oficiálních doplňků však potřebuje předplatné, aby mohla sledovat živý obsah, jako jsou sporty NBA. Na druhou stranu doplňky třetích stran většinou poskytují bezplatné možnosti streamování.
Prohledali jsme oficiální a neoficiální galerii doplňků společnosti Kodi, abychom uvedli nejoblíbenější doplňky. Podívejme se na ně rychle.

NBA League Pass Add-on (Official)

Pokud máte předplatné ligového průchodu, můžete pomocí tohoto doplňku snadno zachytit většinu pravidelných sezón NBA. Protože se jedná o oficiální doplněk, najdete jej ve výchozím úložišti Kodi a nainstalujte jej několika kliknutími (více o něm později).
Problém s průchodem ligy NBA spočívá v tom, že může dojít k výpadku proudu, pokud je událost vysílána na místním kanálu. Navíc lidé z USA nemusí být schopni se k nim připojit kvůli omezeným umístěním.

Doplněk Sportsnet Now (oficiální)

Další oficiální doplněk Sportsnet vyžaduje prémiové předplatné, které začíná na 24,99 $ měsíčně. Doplněk je spojen s kanadskou sítí, a má tedy licenci k vysílání až na 40 pravidelných období NBA. Sportovním fanatikům může Sportsnet Now přijít jako svatý grál, protože nabízí velký počet zápasů NHL, MLB i Premier League. Po instalaci doplňku je třeba pouze přidat pověření Sportsnet Now, abyste mohli začít.

ESPN Player Add-on (Official)

Přehrávač ESPN je také potenciálním uchazečem v seznamu doplňků, protože nabízí funkci on-demand i live streaming. Předplatné začíná na 10 $ měsíčně. Pokud však potřebujete pouze jednodenní vstupenku, můžete ji získat za 7 $.

USTV nyní (oficiální)

USTV Now má některé z největších sportovních knihoven, pokud jde o sportovní doplňky. Doplněk nabízí až 7 sportovních kanálů zdarma. Pokud však máte zájem o více kanálů, můžete odemknout dalších 29 kanálů za 19,99 $. Na doplňku USTV Now můžete zachytit všechny sporty vysílané v síti ESPN a ABC.

Popcorn TV Add-on (Third-Party)

Popcorn TV je široce populární doplněk, který uživatelům nabízí poklad online obsahu, jako jsou filmy na vyžádání, televizní pořady, sport, živé kanály a další. Naštěstí můžete také zdarma zachytit sportovní přenosy Live NBA na doplňku.

UK Turk Playlist Add-on (Third-Party)

Doplněk se může pochlubit velkým množstvím obsahu z různých zemí, zejména z USA a Velké Británie. Nabízí zcela zdarma možnosti streamování, včetně sportovních přenosů. Doplněk často přepíná repozitáře, aby se vyhnul podezřelým očím autorských práv.

Jak nainstalovat oficiální NBA League Pass na Kodi

Nyní, když jsme uvedli některé z nejpopulárnějších oficiálních doplňků a doplňků Kodi od třetích stran pro NBA, přejdeme k instalační příručce. Používáme doplněk pro vstup do ligy NBA například:

 1. Spusťte aplikaci Kodi
 2. Přejít na Doplňky volba
 3. Přejít na Instalační program balíčku v levém horním rohu
 4. Nyní klikněte Instalace z úložiště
 5. Jít do Úložiště doplňků Kodi a pak Doplňky videa
 6. Poklepejte na NBA League Pass and Install
 7. Počkejte, až se doplněk přepne na Povoleno
 8. Vraťte se zpět na Domov obrazovka
 9. Jít do Doplňky a pak Doplňky videa
 10. Přejděte a vyhledejte NBA League Pass doplněk
 11. Přihlaste se k doplňku pomocí předplatného League Pass
 12. Užijte si NBA živě na Kodi odkudkoli

**Poznámka: Oficiální doplňky můžete nainstalovat pouze pomocí výše uvedených pokynů. U doplňků třetích stran musíte nejprve stáhnout a nainstalovat úložiště příslušného doplňku.

Proč pro sledování NBA na Kodi potřebujete VPN??

Kodi je uživatelsky přívětivé zábavní centrum. Poskytuje uživatelům řešení „one-stop“ pro streamování širokého spektra obsahu, ať už jde o sport, filmy, dokumenty nebo dokonce živé kanály..
Aplikace je napájena doplňky, které jsou k dispozici v repozitářích. Nevýhodou je, že ne každý doplněk je k dispozici v každém regionu. Za druhé, některé populární doplňky, jako například pro sport, mají výpadek napájení, díky kterému jsou uživatelé rozzlobení a neschopní streamovat obsah.
Virtuální privátní síť zde přichází jako jediný nástroj schopný vyřešit tento hrozný problém. S dynamickým rozsahem funkcí zabezpečení a anonymity, jako jsou šifrování a anonymní adresy IP, VPN pomáhá uživatelům zkazit svou polohu a obejít všechna omezení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me