Jak sledovat Kayo Sports na Novém Zélandu


Jak sledovat Kayo Sports na Novém Zélandu

Zveřejněno: 2. února 2020

Kayo Sports na Novém Zélandu nemůžete přistupovat ani s předplatným. Chcete-li to vyřešit, můžete pomocí sítě VPN sledovat Kayo Sports odkudkoli na Novém Zélandu. Na streamovacích zařízeních používejte PureVPN pouze za 0,99 $ a sledujte Kayo Sports během uzamčení.

Kayo Sports je plný fantastického obsahu, který zahrnuje některé z nejpopulárnějších fotbalových lig na světě! Na Kayo Sports můžete oživit La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 a A-League. To vše jsou úžasné fotbalové ligy, které sbírají některé z nejlepších fotbalových týmů a úžasné fotbalové hráče.

Kayo Sports je fantastický kanál pro sportovní přenosy. Kanál je však k dispozici pouze v Austrálii. To znamená, že pokud žijete na Novém Zélandu, nebudete mít přístup ke kanálu, pokud nemáte PureVPN. S PureVPN se stačí připojit k australskému serveru a okamžitě získáte přístup ke Kayo Sports.

To vše si užijete a ještě víc za pouhých 25 $ měsíčně. A poté použijete Kayo Sports na třech různých zařízeních.

Kayo Sports můžete hrát na mnoha různých zařízeních, včetně vašeho prohlížeče, Apple TV, App Store, Google Play a Chromecast. K dispozici je také podpora pro PlayStation 4, Xbox One, Telstra TV a mnoho dalších platforem Smart TV.

Průvodce krok za krokem pro přístup k Kayo Sports na Novém Zélandu

Získejte přístup ke Kayo Sports ve třech krocích a užijte si nejlepší sportovní přenosy na Novém Zélandu.

  1. Navštivte web PureVPN a získejte předplatné PureVPN, které vyhovuje vašim potřebám.
  2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci PureVPN, applet nebo rozšíření prohlížeče, v závislosti na nastavení streamování.
  3. Spusťte aplikaci a přihlaste se pomocí uživatelského jména a hesla zaslaného e-mailem.
  4. Po přihlášení klikněte na Země a vyberte Austrálii jako svůj region.
  5. Po připojení bude vaše skutečná adresa IP maskována australskou adresou IP.
  6. Nastavte si na svém zařízení Kayo Sports!
  7. Užijte si streamování!

Jak získat australské číslo?

V tomto případě můžete použít 3 možnosti. Kayo Sports samozřejmě potřebuje skutečné australské číslo, aby se mohla zaregistrovat do služby. Tento problém vyřeší kterýkoli z níže uvedených kroků.

Nejlepší možností je požádat australského přítele, který nemá v úmyslu používat Kayo Sports, aby vám sdělil své číslo. Potřebujete pouze jednorázový přístupový kód, který se odesílá prostřednictvím SMS. Po zadání kódu budete moci dokončit registraci.

Druhou možností je nákup australské SIM karty. To lze snadno zařídit, pokud máte peníze utratit. Za 60 $ (30 $ + 30 $ kredit) můžete získat své australské číslo. Doručení na Nový Zéland lze snadno zajistit prostřednictvím online služeb a bylo by dokonce aktivováno bez návštěvy Austrálie.

Třetí možností je pronajmout si virtuální australské číslo. Můžete jej použít k přijímání SMS od společnosti Kayo Sports a poté ji můžete přestat používat.

Jak se dívat na Kayo Sports v televizi?

Některé možnosti umožňují streamovat Kayo Sports v televizi. Obrazovku můžete převést ze zařízení Android nebo iOS na televizní obrazovku. Nebo můžete pomocí Google Chromecastu streamovat Kayo Sports na televizoru.

V krabicích pro Android je také k dispozici neoficiální plugin Kayo Sports Kodi. Stejný plugin si také můžete stáhnout, pokud máte Kodi .

Pokud máte PureVPN na kterémkoli z těchto zařízení nainstalován, můžete snadno přistupovat a streamovat Kayo Sports na Novém Zélandu.

Často kladené otázky

Zde jsou některé z nejčastějších dotazů ohledně Kayo Sports.

Je Kayo sport k dispozici v NZ?

Kayo sports je skvělá streamingová služba, ale je omezen pouze pro přístup v Austrálii. Pokud jste na Novém Zélandu, nebudete mít přístup k kayo Sports, dokud nezměníte svou polohu pomocí prémiového streamování VPN, jako je PureVPN.

Když se připojíte k PureVPN, můžete si vybrat, že změníte svou polohu na Austrálii nebo na jakoukoli jinou oblast podle vašeho výběru. Pokud se úspěšně připojíte k australskému serveru, zpřístupní se všechny služby, jako je Kayo Sports, které jsou dostupné pouze v Austrálii..

Jaké kanály jsou ve sportu Kayo?

Kanály dostupné na Kayo Sports zahrnují Fox Sports News, Fox Sports kanály 501 až 507, ESPN 1/2 a BeIN Sports 1/2/3.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me