Jak sledovat filmy bez Wi-Fi zdarma


Jak sledovat filmy bez Wi-Fi zdarma

Streamovací služby, jako je Netflix a prvotřídní video Amazon, nám umožnily dohnat naše oblíbené a nejžhavější televizní pořady. Streamování však má stále jednu hlavní nevýhodu, že musí mít přístup k internetu za všech okolností.


To znamená, že při cestování do zahraničí nejsou vůbec výhodné. Ale nebojte se, nejlepší streamingové služby nyní umožňují lidem sledovat filmy offline. Navíc je to vše zdarma jako součást standardního účtu. V této příručce dále poskytneme úplný popis toho, jak sledovat filmy bez Wi-Fi zdarma. Nejlepší část je zdarma a zcela legální.

Netflix

Můžete si zdarma stáhnout filmy pro sledování offline na Androidu a dalších platformách, které jsou integrovány do vašeho pravidelného předplatného. Stahování obsahu nepočítá počet obrazovek, na kterých je můžete sledovat.

Ne veškerý obsah je však možné stáhnout, ale hledejte ve svých kompatibilních zařízeních šipku dolů, která zajišťuje obsah, jako je například sledování filmu bez Wi-Fi. Netflix se celosvětově osvědčil jako jeden z nejlepších způsobů stahování filmů nebo jakéhokoli jiného obsahu.

Pokud chcete vědět, jak sledovat filmy bez Wi-Fi zdarma pomocí Netflixu, je to velmi základní: musíte si stáhnout aplikaci Netflix přímo do vašeho počítače místo použití vašeho prohlížeče..

V obchodě Google Play a obchodu Microsoft je k dispozici aplikace Netflix, kterou si můžete stáhnout pro přístup k těmto streamovacím službám. Linux nebo Mac bohužel nemají k dispozici aplikaci Netflix, takže nemá možnost sledovat filmy offline.

Netflix usnadňuje vyhledávání filmů ke stažení zadáním názvu žánru nebo konkrétních klíčových slov souvisejících s vaším výběrem. Kromě toho si také získal pověst díky vysokým přenosovým rychlostem, ale to by se lišilo v závislosti na typu a rychlosti vašeho připojení. Většina lidí však může sledovat filmy zdarma i bez stahování nebo offline.

Hlavní video Amazon

Je snadné stáhnout filmy a sledovat je offline z prvotřídního videa Amazonu. Při procházení všemi možnostmi vyberte možnost „Zdarma pro mě“ v horní části obrazovky v aplikaci. Vše na Amazonu je možné stáhnout a sledovat offline bez Wi-Fi.

Jak stahovat filmy do notebooku je velmi jednoduché. Stačí kliknout na tlačítko stáhnout pod popisem vybraného filmu a poté přímo na můj obsah a získat přístup ke všem offline filmům.

Jednou z konkrétních výhod Amazon Prime’s je rozsáhlá sbírka filmů ke stažení, která nabízí, která má sortiment napříč všemi žánry, včetně možností pro děti..

Amazon Prime navíc nabízí mnohem více ve svém balíčku s přístupem k slyšitelným seriálům, hudebním skladbám, elektronickým knihám a mnoha dalším slibným členstvím. Prvotřídní video Amazon je k dispozici na různých platformách, jako je Android nebo IOS, což je jeden z nejlepších způsobů stahování filmů nebo jejich streamování online.

STREMIO

Těšíte se na to, že během vaší cesty získáte nějaké informace a motivaci? STREMIO zajišťuje, že mezera je zaplněna. Můžete si snadno stáhnout obsah pro pozdější prohlížení offline na svém notebooku a nezapomeňte si ho vzít po celou cestu.

STREMIO může být během cesty spolehlivým společníkem na cestách, proto jej před odjezdem nainstalujte do svého zařízení. STREMIO nabízí ke stažení více než 2000 obsahu a obsahuje titulky pro více jazyků.

Po procházení STREMIO hovorů, které se zdají být užitečné, klepněte na šipku a stáhněte si filmy pro sledování offline. STREMIO také nabízí kreativní funkci vytváření vlastních seznamů skladeb pro určení vašeho výběru témat, která se vám líbí, takže je můžete sledovat během svého volného času, aniž byste museli trávit drahocenný čas procházením.

Na rozdíl od mnoha jiných výše zmíněných aplikací poskytuje tato aplikace obsah zdarma, takže je vynikající volbou být lehčí na kapsách.

Google přehrává filmy a televizi

Filmy Google Play si můžete stáhnout offline, což vám umožní stahovat filmy a televizní pořady do pěti zařízení. Pokud vlastníte zařízení IOS, nemůžete v aplikaci nakupovat. To však neplatí pro uživatele systému Android.

Najít obsah na Google Play je snadné díky jeho zjednodušenému uspořádání. Je to docela podobné prvkům Amazon, takže můžete rychle najít, jaké filmy musíte kdykoli a kdekoli sledovat. Možnost stahování filmů a televizních pořadů do přenosných zařízení, zejména při cestování s dětmi, poskytuje klid a cestování bez nápěvu po celou vaši volnou cestu.

Prémie na YouTube

Můžete si stáhnout filmy a sledovat je offline na notebooku pomocí YouTube, pokud je najdete. Ke každému popisu videa je připojeno tlačítko pro stažení, ale aby fungovalo, vyžaduje službu prémiového předplatného. Prémiová služba YouTube má své výhody tím, že poskytuje přístup k milionům videí bez reklam a zahrnuje i hudbu YouTube. Kromě toho umožňuje rodičovskou kontrolu pro kontrolu zobrazovací aktivity pro děti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map