Jak sledovat ESPN na Kodi


Jak sledovat ESPN na Kodi

Publikováno: 2. července 2019


Potřebujete sledovat ESPN na Kodi? Poté použijte tuto příručku. Streamování ESPN nebo jiných doplňků na Kodi však může být riskantní. Používejte PureVPN na vašem zařízení, abyste zabránili škrcení ISP a bezpečně streamovali. PureVPN nabízí 7denní zkušební verzi za pouhých 0,99 $ poprvé, aby pomohl předplatitelům Kodi projít tímto stresujícím uzamčením a užít si ESPN doma.

Pokud hledáte streamingovou službu, která je zcela zdarma, pak je Kodi tou nejlepší možnou volbou. Poskytuje nekonečné možnosti získání přístupu k obsahu, který máte rádi. Stejně jako existují aplikace pro chytré telefony, existují i ​​doplňky pro Kodi.

Na výběr jsou tisíce doplňků, z nichž většina je zdarma. Některé doplňky jsou oficiální, takže je lze stáhnout z oficiálního úložiště Kodi. Většina doplňků však bude nutné stáhnout z jejich příslušných (neoficiální repozitář).

ESPN Kodi Add-on?

ESPN je sportovní síť, která má mnoho různých kanálů. Na ESPN můžete sledovat desítky různých sportů. Mezi populární sporty vysílané v síti ESPN patří fotbal, fotbal, baseball, basketbal, kriket, lední hokej a tenis.

Ke sledování obsahu ESPN potřebujete správný doplněk. Existuje mnoho doplňků, které nabízejí sportovní obsah ESPN, ale ten, který vyniká, je doplněk ESPN 3 Player. Zajímavé je, že tento doplněk je oficiálním doplňkem Kodi, a lze jej tedy nainstalovat přímo z oficiálního úložiště nalezeného v Doplňky videa možnost na Domovská obrazovka.

Jak sledovat ESPN na Kodi v.18 nebo vyšší

Pokud máte verzi v.18 nebo vyšší, můžete takto sledujte ESPN na vašem Kodi instalací správného doplňku.

 1. Spusťte aplikaci Kodi, přejděte na Doplňky a klikněte vlevo nahoře na instalační program balíčku
 2. Vybrat Instalace z úložiště > Úložiště doplňků Kodi > Doplňky videa > ESPN 3 > ESPN 3 > Nainstalujte
 3. Počkejte, až se zobrazí oznámení s povolením doplňku ESPN 3
 4. Na domovské obrazovce vyberte Doplňky
 5. Klikněte na ESPN 3

Ověřte / nainstalujte ESPN na Kodi

Po instalaci doplňku je třeba jej ověřit. Aby tento doplněk fungoval, je nutné ověřit. Chcete-li ověřit svůj doplněk Kodi a sledovat ESPN, postupujte podle níže uvedených kroků.

 1. Jít do Doplňky a spustit ESPN 3
 2. Vybrat Ověřte se u poskytovatele
 3. Poznamenejte si zadaný aktivační kód a pokračujte v přihlášení pomocí svého účtu ESPN
 4. Vybrat Apple TV odkaz (i když máte jiné streamovací zařízení)
 5. Vyberte poskytovatele a zadejte aktivační kód
 6. Vybrat Charterové spektrum jako váš výchozí poskytovatel a stiskněte OK
 7. Restartujte Kodi

Díky tomu je váš doplněk ESPN pro Kodi připraven k použití!

ESPN Live Stream na Kodi

Po instalaci správného doplňku získáte okamžitý přístup k obsahu z ESPN. ESPN hostí mnoho různých sportovních programů, z nichž většina je živých. Stačí přejít na doplněk videa ESPN z domovské obrazovky Kodi a okamžitě přistupovat k živým streamům ESPN Kodi.

Je důležité pochopit, že některé doplňky vám nemusí poskytnout dobrý streamovací zážitek. Můžete čelit problémům se streamováním a dostupnosti živých streamů ve vašem regionu. Chcete-li vyřešit všechny problémy související se streamováním, které mohou zničit vaši zkušenost s Kodi, musíte získat dobrou síť VPN, jako je PureVPN..

PureVPN vás dělá zcela anonymním online, což vám umožní vyhnout se všem omezením a omezením, která vám mohou zabránit v dokonalém zážitku z streamování, který si opravdu zasloužíte. Není žádným tajemstvím, že svoboda přístupu k informacím je uznávaným lidským právem již téměř deset let, ale zřídka se v něm implementuje..

Proč získat VPN pro Kodi

Kodi je open source přehrávač médií, což znamená, že kdokoli pro něj může vytvořit doplněk a zveřejnit jej. Díky tomu je Kodi vysoce riskantní platformou a činí uživatele Kodi zranitelným vůči online rizikům a hrozbám, které představují subjekty, jako jsou kybernetičtí zločinci, poskytovatelé internetových služeb a státní dozorové úřady.

Navíc ne všechno na Kodi je přístupné všude. Na serveru Kodi jsou stovky doplňků, které jsou geograficky omezené. To znamená, že některé doplňky nemusí být ve vašem regionu k dispozici, bez ohledu na to, jak moc je chcete.

Kodi VPN je streamovaná VPN, která vám umožní rozšířit vaše zážitky ze streamování bez ohledu na to, jaký nástroj nebo službu používáte. Dobrá datová síť VPN je taková, která vám umožní stát se zcela anonymním online, přistupovat k omezenému obsahu a zůstat v bezpečí před veškerými zlovolnostmi online..

PureVPN je nejlepší streamingová VPN, na kterou můžete narazit. Je rychlý, bezpečný a okamžitě vám umožňuje přístup k veškerému obsahu, který je ve vaší oblasti omezen. PureVPN má více než 2000 serverů umístěných na 180 různých místech po celém světě.

Zde je návod, jak získat PureVPN pro Kodi:

 1. Přejděte na stránku úložiště Kodi PureVPN a stáhněte si soubor zip.
 2. Spusťte Kodi a jděte na Doplňky.
 3. Klikněte na ikonu otevřeného pole nahoře.
 4. Instalace ze souboru zip.
 5. Nainstalujte úložiště
 6. Spusťte PureVPN z Doplňky > Programové doplňky
 7. Jít do nastavení a zadejte své uživatelské jméno a heslo.
 8. Nastavte VPN, aby se při každém spuštění automaticky připojila.
 9. Klikněte na OK.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map