Jak sledovat Disney Plus v Jižní Africe


Jak sledovat Disney Plus v Jižní Africe

Zveřejněno: 10. ledna 2020


Znepokojuje vás, jak získat přístup k Disney Plus v Jižní Africe? Chcete-li to provést, musíte použít PureVPN k uvolnění geografických omezení Disney Plus. PureVPN nabízí 7denní zkušební verzi za pouhých 0,99 $ poprvé, aby pomohl Jihoafričanům sledovat Disney Plus a vyhnout se nudě doma.

Sledujte Disney + v Jižní Africe

Disney získal srdce důvtipných stuh, když představil nejslibnější streamovací službu vůbec, tj. Disney Plus. Ačkoli služba zaznamenala v prvním týdnu spuštění hroznou havárii, mnoho uživatelů ji neodradilo od přihlášení k odběru služby a pozdějšímu užívání si obsahu svého srdce. Většina streamerů však stále není šťastná, protože této službě chybí globální pokrytí.

Disney Plus je k dispozici v Jižní Africe?

Disney Plus zahájil svou službu z Nizozemska a poté se přestěhoval do Spojených států a poté do Kanady. Později nejnovější streamingová služba přidala na seznam několik dalších zemí. Ve skutečnosti služba také spustila svůj globální plán, který uživatelům ukazuje plány pokrytí na příštích několik let. Na uvedeném plánu bohužel nejsou žádné známky Afriky nebo Jižní Afriky. To znamená, že fanoušci streamování SA nebudou mít ve své zemi službu v dohledné době. Nenechte se však zneuctit, protože existuje způsob, jak snadno překonat tuto překážku.

Jak sledovat Disney Plus v Jižní Africe?

Omezení regionálního obsahu není nic nového. Ve skutečnosti je praktikováno mnoha streamingovými službami po internetu. Služba používá vaši IP adresu jako sledování polohy k určení vaší oblasti, a tak vám blokuje přístup k obsahu nebo službě úplně. Síť VPN vám však může pomoci překonat tuto překážku tím, že spoofuje vaši původní IP adresu anonymní IP. Výsledkem je, že můžete použít americkou IP adresu VPN v USA a sledovat Disney + v Jižní Africe pomocí několika kliknutí.

  • Přihlaste se k odběru vašeho přání plánu PureVPN
  • Získejte klienta VPN pro vybrané zařízení
  • Spusťte VPN a přihlaste se
  • Přejděte do seznamu Země a vyhledejte server USA
  • Stisknutím tlačítka Připojit se připojte k serveru
  • Po navázání spojení otevřete Disney + a užívejte si

Mohu se nyní zaregistrovat do Disney +?

Při hledání nejlepšího způsobu objednání služby se můžete setkat s některými překážkami. Koneckonců, služba nemá k dispozici mnoho platebních možností. Za druhé, služba přijímá platby pouze z těch účtů, které jsou registrovány v regionech, kde Disney Plus nabízí své služby. Bez ohledu na to se můžete vždy rozhodnout pro alternativní způsob platby, když se ocitnete v podobné situaci. Například můžete jít s dárkovou kartou iTunes a připojit se ke komunitě Disney +. Můžete také zvolit možnost platby dárkovou kartou Google, pokud používáte zařízení Android.

Doufejme, že v blízké budoucnosti pravděpodobně najdete více alternativ, jak získat prémiový účet služby streamování a přihlásit se k odběru bez jakýchkoli potíží..

Jaké pořady a filmy jsou na Disney plus?

Disney Plus možná nová služba ve městě, ale obsahuje jeden z nejpůsobivějších katalogů obsahu. Koneckonců, služba je spojena s nejlepšími studii na světě, Disney, která produkuje velké množství obsahu již téměř sto let. Je samozřejmé, že během svého staletého funkčního období získala služba mnoho podniků a dokonce rozvětvila více subjektů. Jakmile jste tedy předplatitelem služby Disney +, získáte úplný přístup k obsahu Marvel, Star Wars, Hulu USA a dalším.

Když už mluvíme o nejlepších filmech a pořadech dostupných na streamovací službě, nejlepšími tituly, které najdete, jsou Star Wars, Avengers a Mandalorian. Tato služba bude sporadicky přidávat další obsah do svého katalogu.

Závěrečná slova

Chcete se dívat na Disneyho v Jižní Africe, že? Pokud ano, budete potřebovat PureVPN. Nabízíme servery po celém světě, včetně stovek serverů v USA, Kanadě a dalších. Dohromady máme přes 2000 serverů a mnoho z nich je optimalizováno pro účely streamování. Když tedy přistoupíte k Disney Plus připojením k našemu americkému nebo kanadskému serveru, dostanete se k plynulému streamování kdykoli během dne. Navíc budete moci procházet svět online, aniž byste museli zanechávat stopy. Navíc, s VPN na vaší straně, existuje mnoho dalších výhod, které můžete sklízet, než si kdy dokážete představit.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me