Jak sledovat BT Sports na Kodi


Jak sledovat BT Sports na Kodi

Publikováno: 2. července 2019


BT Sports je jednou z nejpopulárnějších sportovních streamovacích platform, kterou Britové milují. Pokud žijete mimo Spojené království, stále můžete na svém zařízení Kodi Streaming sledovat živou akci BT Sports. Získejte PureVPN ještě dnes a streamujte s úplným soukromím a zabezpečením online.

Pokud máte rádi sport, je pravděpodobné, že o BT Sports již víte, o jaký skvělý sportovní streamovací kanál to jde. Přestože je služba určena především pro občany Spojeného království, je velmi oblíbená u sportovních fanoušků po celém světě, a to díky rozmanitosti a kvalitě služeb, které nabízí.

Bohužel je BT Sports k dispozici pouze ve Velké Británii. Mimo území Velké Británie budete potřebovat kvalitní datovou síť VPN, například PureVPN, abyste k ní měli bezpečný přístup. Pokud nemáte VPN, může to skončit v obtížných situacích, jako je například nemožnost získat přístup k požadovanému BT Sports stream, nebo ještě horší, hacknutí.

O společnosti Kodi

Kodi je v současnosti jedním z nejpopulárnějších streamovacích hráčů. Její popularitu lze přičíst skutečnosti, že je zdarma, a hostí nekonečné množství obsahu. Jediná věc, která může omezit obsah, který můžete na Kodi získat, je vaše představivost. Stejně jako existují aplikace pro chytré telefony a existuje aplikace pro všechno, na Kodi jsou i doplňky, a ano, pro vše existuje jedna.

I když existuje několik doplňků, které jsou placeny, většina z nich je zdarma. Lze je snadno stáhnout z příslušných úložišť a snadno nainstalovat.

Jak nainstalovat BT Sports na Kodi

Instalace doplňku BT Sports do zařízení pro streamování médií Kodi je snadné. Protože doplněk BT Sports je oficiálním doplňkem společnosti Kodi, najdete jej v oficiálním úložišti společnosti Kodi. Pokud jste již dříve na Kodi nainstalovali oficiální doplněk, víte, jak to udělat. Pokud ne, postupujte podle pokynů níže.

 • Spusťte Kodi.
 • Jít do Doplňky.
 • Klikněte vlevo nahoře na ikonu instalace addonu.
 • Vybrat Instalace z úložiště.
 • Jít do Úložiště doplňků Kodi > Video doplňky.
 • Klikněte na BT Sport Video > Nainstalujte.
 • Počkejte na oznámení s povolením Addon.
 • Na domovské obrazovce klikněte na Addony > Video addony.
 • Vybrat BT Sport Video.

Alternativní doplňky k získání BT Sports na Kodi

Může existovat řada důvodů, proč pro vás oficiální doplněk BT Sports Kodi pro vás nefunguje dobře. Nebojte se, pokud tomu tak je, protože stále můžete získat přístup k obsahu na BT sports s dalším addonem. Jenomže alternativy nejsou oficiálními doplňky Kodi, takže jejich instalační proces je trochu technický. Nenechte se tím vypnout, pokud budete postupovat podle pokynů krok za krokem, budete moci nakonfigurovat svůj neoficiální doplněk Kodi v žádném okamžiku.

Jít do domovská obrazovka Nastavení Systémová nastavení
Klikněte na Doplňky a povolit Neznámé zdroje
Jít do domovská obrazovka Nastavení Správce souborů Přidat zdroj
Zadejte adresu URL úložiště doplňků třetích stran
Jít do Domov obrazovka Doplňky Nainstalujte z Zip Soubor
Rolujte a klikněte na Addon, který chcete nainstalovat
Po instalaci doplňku klikněte na nainstalovat z úložiště a vyberte svůj doplněk
Jít do Domovská obrazovka Doplňky videa Vyberte svůj doplněk

 • Fox Sports Go
 • WWW iPlayer
 • televize
 • televize
 • USTVNow
 • NFL GamePass
 • NBA League Pass
 • Youtube

Vždy používejte PureVPN s Kodi

Kodi je multimediální přehrávač s otevřeným zdrojovým kódem. Existují tisíce různých otevřených zdrojů a doplňků online, které si může kdokoli stáhnout zdarma. Ale to je riskantní, protože si nikdy nemůžete být zcela jisti autoritou lidí za addonem a zda je addon škodlivý nebo ne.

Pro ty nešťastné uživatele, kteří nakonec stahují škodlivé doplňky Kodi, se život opravdu stává obtížným. Vaše data jsou zachycena škodlivými osobami, jako jsou hackeři a počítačoví zločinci. To jim umožní získat kontrolu nad všemi vašimi chytrými zařízeními, mít na sobě karty a zaznamenat vaši aktivitu, aby vás později vydírali za vydírání.

Jak získat PureVPN na Kodi

Získání PureVPN v Kodi je jednoduché. Pokud jste někdy nainstalovali doplněk Kodi z neoficiálního úložiště, už víte, jak to chodí. Pokud tomu tak není, přečtěte si výše uvedené pokyny o tom, jak nainstalovat doplňky Kodi ze zdrojů třetích stran.

 • Navštivte úložiště PureVPN pro Kodi Addon
 • Stáhněte a nainstalujte doplněk
 • Na domovské obrazovce přejděte na doplňky programu a vyberte položku PureVPN.

Závěrečné slovo

Digitální dohled a regionální omezení jsou na nejvyšší úrovni. Je téměř nemožné získat přístup k obsahu s omezeným přístupem k regionu, což je pro streamery vždy hlavní překážkou. Vaše online aktivita je navíc odhalena a je vystavena vysokému riziku napadení počítačovými zločinci, aniž by byla přijata příslušná opatření.

PureVPN je dokonalý nástroj kybernetické bezpečnosti, který je vysoce optimalizován pro streamování. Má režimy a funkce, které byly vytvořeny na míru, a to s ohledem na potřeby streamers.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me