Jak sledovat BBC iPlayer na Kodi


Contents

Jak sledovat BBC iPlayer na Kodi

V této příručce se naučíte, jak sledovat doplňky BBC iPlayer na Kodi odkudkoli mimo Spojené království pomocí doplňků a VPN. Získejte PureVPN za pouhých 0,99 $ na streamování BBC iPlayer na Kodi a užijte si úžasné show během tohoto nudného uzamčení.


**Aktualizace: Novější, lepší verze naší aplikace Kodi je venku! Opravili jsme několik chyb & představil významná zlepšení výkonu. Upgradujte stávající aplikaci na verzi 1.5.0 (pokud jste tak již neučinili) tady.**

BBC iPlayer je nejoblíbenější službou on-demand a live streaming ve Velké Británii, kde můžete sledovat živé televizní kanály, poslouchat nahrané a živé rozhlasové vysílání, dohánět televizní pořady a programy, které jste zmeškali, a také zobrazit další exkluzivní obsah..

Vzhledem k tomu, že BBC iPlayer funguje pouze ve Velké Británii, nebudete si jej moci prohlížet ze zahraničí. Podobně, když se pokusíte sledovat televizní show s iPlayer WWW – oficiálním doplňkem Kodi pro BBC iPlayer Kodi – objeví se následující chyba.

BCC iPlayer TV Kodi

Ale nedělejte si starosti! V tomto podrobném průvodci vám ukážeme, jak přesně sledovat BBC iPlayer na Kodi odkudkoli na světě. Než se k tomu však dostaneme, podívejme se blíže na to, proč je tak důležité mít VPN pro Kodi.

Proč používat Kodi s VPN?

Četné doplňky Kodi jsou geograficky omezeny, což znamená, že k nim lze přistupovat pouze z určitých oblastí. Chcete-li obejít tyto digitální překážky a sledovat obsah libovolného doplňku Kodi, budete muset spoof své skutečné umístění.

Zde přichází do hry virtuální privátní síť (VPN) a umožňuje vám změnit virtuální umístění na místo v kterékoli zemi na světě, abyste si mohli užívat nepřetržitého přístupu ke všem doplňkům Kodi a jejich obsahu..

Získejte BBC iPlayer na Kodi

Kodi se daří na doplňcích Kodi. Jeho doplňky jsou to, co udržuje komunitu aktivně zapojenou do streamovacích aktivit. Stejně jako u jiných geografických omezení platí, že doplňky společnosti Kodi podléhají geografickým omezením, což znamená, že k nim máte přístup pouze z určitých regionů. Naštěstí existuje geniální způsob, jak obejít toto regionální omezení, a je známý jako VPN.

S virtuální privátní sítí, jako je PureVPN, můžete získat okamžitý přístup k jakémukoli doplňku Kodi a spoofovat svou skutečnou polohu prakticky do jakékoli země světa. Užijte si bezproblémové připojení k internetu a přístup ke všem doplňkům Kodi a jejich obsahu pomocí PureVPN.

Podívejte se na toto video a nainstalujte a nakonfigurujte Kodi VPN ve vašem zařízení:

Jak nainstalovat BBC iPlayer na Kodi?

BBC iPlayer nabízí širokou škálu televizních pořadů, filmů, dokumentů, zpráv a sportů pro vaše potěšení z streamování. Než však budete moci použít oficiální doplněk ke sledování svého oblíbeného britského obsahu, musíte si ho nejprve nainstalovat:

1. Otevřete Kodi V17 a v nabídce na domovské obrazovce vyberte položku Doplňky.

BCC iPlayer TV Kodi Krok 1

2. Klikněte na symbol balíčku v levém horním rohu.

BCC iPlayer TV Kodi Krok 2

3. Vyberte možnost Instalovat z úložiště.

BCC iPlayer TV Kodi Krok 3

4. Ze seznamu vyberte úložiště doplňků Kodi.

BCC iPlayer TV Kodi Krok 4

5. Nyní vyberte doplňky videa.

BCC iPlayer TV KodiStep 5

6. Ze seznamu vyberte iPlayer WWW.

BCC iPlayer TV KodiStep 6

7. Vpravo dole vyberte Instalovat.

BCC iPlayer TV KodiStep 7

8. Počkejte na oznámení o nainstalovaném doplňku.

BCC iPlayer TV KodiStep 8

9. Voila! Úspěšně jste nainstalovali doplněk iPlayer na zařízení Kodi.

BCC iPlayer TV KodiStep 9

Jak obejít omezení BBC iPlayer?

Nyní, když víte, jak získat BBC iPlayer na Kodi, pojďme diskutovat o tom, jak obejít jeho omezení pomocí PureVPN. Jak již bylo zmíněno, pokud se pokusíte streamovat film nebo televizní show na iPlayer WWW ze zahraničí, zobrazí se chybová zpráva, že BBC iPlayer lze sledovat pouze ve Velké Británii.

Zde je návod, jak tuto chybu jednou provždy obejít:

1. V nabídce na domovské obrazovce vyberte položku Doplňky.

BCC iPlayer TV KodiStep 10

2. Přejděte dolů a vyberte položku Doplňky programu.

BCC iPlayer TV KodiStep 11

3. Přejděte na doplněk PureVPN, na několik sekund podržte tlačítko Enter a poté vyberte Nastavení.

BCC iPlayer TV KodiStep 12

4. Po zadání uživatelského jména a hesla poskytnutého PureVPN vyberte Ok a spusťte doplněk.

BCC iPlayer TV KodiStep 13

5. Vyberte možnost Změnit nebo odpojit připojení VPN.

BCC iPlayer TV KodiStep 14

6. Přejděte dolů a vyberte Spojené království (UDP).

BCC iPlayer TV KodiStep 15

7. Počkejte několik sekund, než se naváže připojení VPN.

BCC iPlayer TV KodiStep 16

8. Po navázání spojení můžete pokračovat a užívat si obsahu, který chcete na iPlayer WWW.

BCC iPlayer TV KodiStep 17

9. Přejděte na iPlayer WWW, na několik sekund podržte tlačítko Enter a poté vyberte Nastavení.

BCC iPlayer TV KodiStep 18

10. Přejeďte přepínačem Enable BBC ID, zadejte své uživatelské jméno a heslo a vyberte Ok.

BCC iPlayer TV KodiStep 19

11. Po dokončení spusťte doplněk iPlayer WWW a užívejte si streamování požadovaného obsahu bez jakýchkoli překážek!

BCC iPlayer TV KodiStep 20

Streamujte BBC iPlayer na Kodi s doplňkem BBC iPlayer (krátká recenze)

BBC je celosvětově uznávaný kanál a jeho BBC iPlayer se neliší. Přehrávač multimediálních datových proudů je k dispozici na celé řadě zařízení, včetně mobilních telefonů a tabletů, osobních počítačů a chytrých televizorů.

Se stovkami kanálů vytváří BBC iPlayer některé z nejlepších komedií, dramat, dokumentárních filmů a dalších pořadů, které se divákům líbí. Nejlepší na tom je, že mezi nimi NENÍ reklama, která by mohla zničit váš zážitek ze streamování.

Po připojení k PureVPN získáte přístup k doplňku BBC iPlayer a pohodlně streamujte veškerý živý přenos BBC a obsah na vyžádání v Kodi. Je známo, že tento doplněk funguje po většinu času bez kompromisů v streamování HD.

Rozložení doplňku je pěkně provedeno, kde můžete snadno najít obsah, který hledáte. Může to být televizní show, film, program nebo dokument, BBC iPlayer hostí spoustu obsahu.

Máte-li zájem znát typy obsahu nabízené aplikací BBC iPlayer dříve, než se vydáte na předplatné a předplatíte, zde je žánr obsahu, který nabízejí:

  1. Realita ukazuje
  2. Životní styl
  3. Filmy
  4. Zprávy a aktuální záležitosti
  5. Drama
  6. Komedie

Pro všechny fanoušky IPTV tam, budete rádi, že kanály BBC mohou být živě streamovány zdarma s iPlayerem WWW add-on. Vzhledem k tomu, že se jedná o oficiální doplněk Kodi, zjistíte, že uživatelský dojem a kvalita obsahu jsou vynikající, s toky nejvyšší kvality, podrobným popisem každé show / epizody a samoobslužnými nabídkami.

Závěrečné slovo

To je vše, co potřebujete ke konfiguraci doplňku BBC iPlayer na Kodi. Spojte to s PureVPN, jste připraveni na fantastický streamovací zážitek, jako nikdy předtím.

Seznamte se s místními omezeními a streamujte BBC iPlayer, ať už cestujete po místní nebo mezinárodní. Jednoduše postupujte podle výše uvedených pokynů a je dobré jít.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me