Jak skrýt IP adresu


Jak skrýt IP adresu

Přemýšleli jste někdy, jak konkrétní web zjistí vaši polohu na webu? Možná jste se divili, jak Facebook, Netflix nebo jakákoli jiná webová služba zná vaši zemi, i když jste z nastavení vypnuli polohu GPS.


Důvodem, proč je snadné zjistit vaši polohu, je to, že vaši IP adresu lze snadno zjistit na libovolném webu na internetu. A protože vaše IP adresa může odhalit spoustu informací o vás, je vždy užitečné naučit se maskovat IP adresu.

Než budeme pokračovat, musíte se nejprve naučit, jaká je IP adresa.

Jak skrýt IP adresu

Co je to IP adresa?

Adresa IP nebo internetový protokol je jedinečný řetězec čísel, která se často používají k identifikaci jakéhokoli zařízení, které se připojuje k internetu.

Každé zařízení, které máte, má jedinečnou IP adresu. Tato adresa funguje podobně jako v dopise. Pokud je například váš online dotaz dopis, vaše IP adresa funguje jako zpáteční adresa na obálce. U každého dotazu, který zadáte, je uvedena vaše IP adresa. A odpověď na váš dotaz je poté odeslána na tuto zpáteční adresu, což je váš systém.

IP adresa vašeho zařízení není přiřazena náhodně. Obvykle je poskytován vaším ISP. To znamená, že vaši IP adresu lze použít ke zjištění skutečné fyzické polohy.

Proč musím skrýt svou IP?

Možná se divíte, proč musím skrýt svou IP. Důvodů je mnoho a často se týkají vašeho soukromí na webu. Někteří lidé chtějí při procházení webu zůstat opatrní. A mají důvod být. Je to proto, že je známo, že mnoho silných entit špehuje lidi na internetu. Patří mezi ně silné vládní agentury jako NSA, CIA atd.

Pokud si nejste vědomi toho, jak vážná je tato hrozba pro vaše soukromí, stačí zkontrolovat odhalení zveřejněná Edwardem Snowdenem ještě před nedávnem. Podle něj agentury používají vaši IP adresu ke kontrole vaší historie prohlížení. A nezastaví se tam. Také je známo, že hackují kamery a špehují lidi, i když během jejich nejintimnějších okamžiků.

I když online anonymita není něco, co by vás zajímalo, stále máme důvody, abychom se naučili, jak skrýt moji IP online. Dalším důvodem, proč se naučit technikám maskování IP nebo duchů IP, je získat přístup k streamovacím kanálům na webu.

Pokud například chcete přistupovat k Disney + a streamovat jej z místa, kde není k dispozici, budete muset maskovat svou původní IP adresu a použít falešnou IP adresu. Ale jak to můžete udělat? Je to snadné!

Jak skrýt svou IP adresu?

Jak je vysvětleno výše, v mnoha případech je nutné skrýt vaši IP adresu. Nejlepším způsobem, jak skrýt svou IP adresu, je použít maskování. To znamená, že zůstanete skrytí, zatímco budete na dohled. A žádná entita na webu nebude moci najít vaši skutečnou polohu nebo vaši identitu.

Existuje mnoho způsobů, jak skrýt vaši IP adresu. Některé z nich jsou uvedeny níže:

Jak skrýt IP pomocí VPN?

Nejjednodušší způsob, jak aplikovat maskování na vaši IP adresu, je použít VPN. Použití VPN má mnoho výhod. Nenabízí pouze anonymitu online; umožňuje také změnit IP adresu na jiné místo a snadno přistupovat k vašim oblíbeným kanálům.

VPN je v podstatě síť serverů, ke které lze přistupovat prostřednictvím aplikace klienta VPN. Tyto servery jsou obvykle rozmístěny v různých zemích. A mají jednu primární funkci, která vám pomůže změnit vaši IP adresu.

Kdykoli se připojíte k serveru VPN, má vaše adresa IP podobu adresy IP tohoto serveru. Tím se také změní vaše IP adresa a můžete předstírat, že jste návštěvník ze země, i když žijete tisíce kilometrů daleko.

VPN jsou dodávány v různých formách. Nejlepší služby VPN jsou prémiové. Mezi ně patří mimo jiné PureVPN. Tyto služby VPN nabízejí přístup k největším serverovým sítím a svým uživatelům také nabízejí nejlepší funkce zabezpečení a ochrany osobních údajů.

Například PureVPN nabízí přístup k 2 000+ serverům ve 140 zemích. Nabízí přístup k 300 000+ IP adresám, na které můžete změnit. Nabízí také šifrování typu end-to-end, aby byla vaše online komunikace v bezpečí. Kromě toho můžete přistupovat k vašim oblíbeným kanálům, včetně Netflix USA a Disney + odkudkoli.

Připojení ke službě, jako je PureVPN, je nejbezpečnějším a nejsnadnějším způsobem, jak skrýt moji IP adresu.

Použití Tor k Bounce IP adrese

Tor je další nástroj, který vám pomůže skrýt IP adresu. Je také nejstarší metodou maskování IP adresy. Na začátku roku 2000 přišel Tor s cestou, jak se skrýt na webu.

V zásadě je Tor jako prohlížeč, který dokáže odrazit vaši IP adresu na různých místech. Váš online provoz prochází různými servery z celého světa. Tím se ukryje na webu.

S použitím Tor však existuje několik problémů. Pro jednoho je to pomalé. Vaše IP musí procházet různými servery, což snižuje rychlost. Dalším důvodem nepoužívání Tor je to, že již bylo agenturami dozoru několikrát ohroženo. Byly případy, kdy byly vyšetřovány nevinné osoby, protože se zdály podezřelé, když používaly Tor.

Proxy pro IP kódování

Použití proxy je další způsob, jak skrýt moji IP adresu. Je to nejzákladnější možnost, kterou můžete skrýt svou IP. Proxy je však příliš základní a často postrádá dokonalost, která přichází s používáním služby VPN. Je známo, že unikají vaše IP adresy. A postrádá mnoho důležitých bezpečnostních funkcí potřebných k tomu, aby vaše IP zůstala skrytá.

Proč použít PureVPN ke skrytí vaší IP adresy?

Existuje několik způsobů, jak udržet vaši IP adresu skrytou. Nejlepší způsob, jak skrýt vaši IP adresu, je použít PureVPN. S PureVPN můžete přistupovat a používat více než 300 000+ IP adres ze 140 zemí. Můžete se těšit na nejlepší zabezpečení a anonymitu, které můžete získat. Mezitím můžete také přistupovat k vašim oblíbeným streamovacím kanálům a streamovat je odkudkoli!

Další informace o IP adresách

 • Jaká je moje ip adresa
 • Jak skrýt IP adresu
 • Anonymní IP
 • Výchozí brána
 • IP adresa směrovače
 • Netgear Router IP
 • Číslo portu
 • Co je soukromá adresa IP
 • Co je to adresa IPv6
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map