Jak se dívat na ZEE5 v USA


Jak se dívat na ZEE5 v USA

Publikováno: 2. července 2019


Chtěli byste sledovat indické televizní pořady a filmy během zámku dolů? Vyzkoušejte PureVPN za pouhých 0,99 $ a užijte si ZEE5 v jakékoli zemi.

Sledujte Zee5 v USA

ZEE5, dříve známá jako OZEE, se stala jednou z nejpopulárnějších indických služeb pro streamování videa na vyžádání.

Může se pochlubit až 100 000 a více hodin zábavy ve 12 různých indických jazycích a poskytuje kombinaci prémiového a bezplatného obsahu. Musíte se však přihlásit k odběru ZEE5, pokud chcete sledovat celou řadu exkluzivního obsahu, který služba streamování nabízí..

Poskytuje vám neomezený přístup k originálům ZEE5, živým televizním programům, filmům Bollywood a Hollywood, dokumentárním filmům, hudbě a stovkám televizních pořadů, abychom jmenovali alespoň některé.

Veškerý obsah si navíc můžete vychutnat na svém streamovacím zařízení bez nepříjemných reklam. Jediným problémem je, že k ZEE5 nelze přistupovat mimo Indii, existuje však řešení.

Skočit do…

Proč je ZEE5 blokován v USA?

Pokud se pokusíte přístup k ZEE5 v USA, zobrazí se následující zpráva:

„Zábava bude brzy mít nový cíl. Brzy přijedu do vaší země. “

Zajímá vás, proč? To je kvůli regionálním omezením. Obsah, který chcete zobrazit, je omezen na zemi, ze které vychází, a nelze k němu přistupovat zvenčí.

Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak obejít tyto digitální zátarasy a sledovat ZEE5 v USA super rychlými rychlostmi.

Jak sledovat ZEE5 v USA pomocí VPN?

S pomocí virtuální soukromé sítě můžete okamžitě získat indickou IP adresu a získat přístup k dostupnému obsahu.

Streamovací služba si bude myslet, že se nacházíte v Indii, a díky tomu budete moci sledovat obsah, který je v ní k dispozici..

VPN jsou skvělý způsob, jak zvýšit vaši bezpečnost a soukromí na vyšší úroveň, ale také se ukázaly neuvěřitelně užitečné, pokud jde o přístup k internetu bez jakýchkoli omezení.

Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat jeden na vybrané zařízení, vybrat indický VPN server a budete moci sledovat ZEE5 v USA! Postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

 • Přihlaste se k odběru PureVPN
 • Stáhněte si a nainstalujte aplikaci nebo software do upřednostňovaného zařízení
 • Spusťte VPN a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 • Použijte režim streamování
 • Jako preferované umístění serveru vyberte Indie
 • S indickou IP adresou můžete nyní sledovat ZEE5 v USA s lehkostí!

Jak sledovat ZEE5 na Android?

Pokud chcete streamovat ZEE5 v zařízení se systémem Android, služba streamování nabízí na Google Play speciální aplikaci. Při stahování byste neměli čelit žádným problémům, ale regionální omezení vám zabrání sledovat všechna videa. V tomto scénáři se VPN hodí. Následuj tyto kroky:

 • Přihlaste se k odběru PureVPN
 • Navštivte obchod Google Play
 • Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN pro Android
 • Nyní si stáhněte a nainstalujte aplikaci ZEE5
 • Spusťte VPN a vyberte režim Streamování
 • Jako požadované umístění serveru vyberte Indie
 • Spusťte a stáhněte pryč!

Získejte přístup k dalším indickým webovým serverům s VPN!

Nemůžete najít obsah, který chcete sledovat na ZEE5? Neboj se. Existuje mnoho dalších indických streamovacích služeb, které můžete vyzkoušet, včetně Hotstar, SonyLIV, Jio TV a dalších. S VPN můžete tyto streamingové služby přimět, aby si mysleli, že k nim přistupujete z Indie.

Máme stále rostoucí síť 2 000+ VPN serverů ve 141+ zemích po celém světě, včetně Indie, a přidělíme vám indickou IP adresu, která vám umožní přístup k obsahu dle vašeho výběru odkudkoli.

Navíc při používání naší služby budete mít vždy nejvyšší rychlost, protože máme stovky serverů určených pro streamování. Už se nemusíte obávat škrcení ISP při sledování vašich oblíbených televizních pořadů a filmů!

Po připojení k naší VPN je veškerý váš internetový provoz skrytý od začátku do konce pomocí šifrování na vojenské úrovni. To znamená, že ani váš poskytovatel internetových služeb, ani žádný kybernetický zločinec nemohou dostat ruce na vaše osobní údaje.

Velkorysá 31denní záruka vrácení peněz také podporuje naši službu VPN, bez ohledu na to, jaký tarif si vyberete. Tím získáte spoustu času na vyzkoušení VPN pro přístup k My5 a dalším britským streamovacím službám bez rizika.

Často kladené otázky

Je ZEE5 k dispozici v USA?

Jak již bylo zmíněno, ZEE5 není k dispozici nikde mimo Indii kvůli regionálním omezením. Plány na zavedení služby streamování po celém světě již fungovaly, ale dokud k tomu nedojde, budete potřebovat prémiovou VPN, jako je PureVPN, abyste k ní měli přístup ze Spojených států..

Jak sledovat ZEE5 v USA zdarma?

ZEE5 také nabízí nějaký volně sledovatelný obsah, který si uživatelé mohou prohlížet bez registrace. Pokud si chcete prohlédnout katalog, budete se muset vyzbrojit VPN. S indickou IP adresou přiřazenou vašemu zařízení se můžete přejít ke streamovací službě a užít si snadné sledování bezplatného obsahu, který máte k dispozici, s lehkostí!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map