Jak se dívat na prezidentský pohár 2019


Jak se dívat na prezidentský pohár 2019

Aktualizováno: 14. listopadu 2019

Postupujte podle níže uvedeného třífázového procesu a sledujte nadcházející 2019 prezidentský pohár v přímém přenosu a online odkudkoli na světě.

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN
 2. Stáhněte a připojte se k umístění serveru USA
 3. Zamiřte na NBC, najděte živý přenos a začněte sledovat

Prezidentský pohár je řada golfových zápasů pořádaných mezi dvěma týmy, z nichž jeden zastupuje Spojené státy a druhý reprezentuje zbytek světa (bez Evropy). Probíhá každé dva roky a následuje formát Match Play, kde týmy nebo hráči získávají body za každou jamku, ve které porazí svého soupeře..

2019 prezidentský pohár

V letošním roce budeme svědky 13. prezidentského poháru 2019, 13. ročníku mezinárodní golfové soutěže. Uskuteční se od 12. do 15. prosince 2019 v golfovém klubu Royal Melbourne v Melbourne ve Victorii.

Oba týmy dříve měly celkem 12 hráčů. Po 18. srpnu 2019 se však osm nejlepších hráčů dostalo do konečné kvalifikace. Podívejte se na konečné umístění obou týmů níže.

Mezinárodní tým USA
Marc LeishmanBrooks Koepka
Hideki MatsuyamaJustin Thomas
Louis OosthuizenDustin Johnson
Adam ScottPatrick Cantlay
Abraham AncerXander Schauffele
Li HaotongWebb Simpson
Pan Cheng-fanoušekMatt Kuchar
Cameron SmithBryson DeChambeau

Kde se dívat na prezidentský pohár 2019?

Dříve CBS vlastnila výhradní práva pro vysílání prezidentského poháru. V roce 2000 však byli přesunuti do NBC a od té doby je NBC jediným vysílatelem prezidentského poháru. Takže pokud jste golfovým fanouškem, který má zájem sledovat nadcházející 2019 prezidentský pohár, NBC je pro vás jedinou možností.

To znamená, že existují další služby streamování třetích stran jako Sling TV, FuboTV a Hulu s Live TV, které nabízejí NBC jako jeden ze svých streamovacích kanálů. Pokud tedy ne přímo prostřednictvím aplikace NBC, můžete se podívat na tyto služby pro živé pokrytí 2019 prezidentského poháru.

Jak se dívat na prezidentský pohár 2019?

Vzhledem k tomu, že se soutěž koná v Austrálii a společnost NBC je pro ni jediným vysílatelem, nebudou mít lidé žijící ve Spojených státech a Austrálii žádný problém se streamováním 2019 prezidentských pohárů online. Protože však mezinárodní tým zahrnuje i další mezinárodní golfisty, budou se lidé z celého světa zajímat o sledování této nadcházející soutěže naživo. Ale tady se věci trochu komplikují.

NBC přichází s regionálními omezeními, která brání mezinárodním uživatelům v přihlášení k jejich mobilní aplikaci nebo na jejich webové stránky. A protože jsou jedinými vysílacími hráči pro nadcházející golfovou soutěž, může se masivní část komunity zajímat, kde mohou sledovat živou akci naživo..

Takže pokud jste mezinárodní hráč, který chce soutěž sledovat naživo, budete potřebovat připojení VPN. Postupujte podle níže uvedených kroků a začněte:

 • Přihlaste se k odběru PureVPN
 • Stahujte si na svém preferovaném streamovacím zařízení
 • Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 • Připojte se k serveru „USA“ >> Zamiřte na NBC
 • Vyhledejte Livestream a začněte sledovat

Často kladené otázky

Kdo hraje v prezidentském poháru 2019?

Kapitán USA Tiger Woods oznámil Freda Couplesa, Zach Johnsona a Steve Strickera jako tři z jeho kapitánových asistentů pro prezidentský pohár 2019.

Kdy a kde je příští prezidentský pohár?

Prezidentský pohár 2019 se bude konat ve dnech 9. až 15. prosince 2019, kdy se vrací do prestižního golfového klubu Royal Melbourne

Jaký je formát Poháru prezidentů??

Prezidentský pohár používá 4-denní, 34-zápasový formát, který zahrnuje relace foursomes, fourball a single match play.

Další informace Proč potřebujete VPN, abyste mohli sledovat golf!

Sportovní návody

Kliknutím na ikonu získáte kompletní průvodce streamováním probíhajících a nadcházejících sportovních událostí!

 • Moto GP
 • Premier League
 • LA LIGA
 • Formule 1
 • NFL
 • Serie A
 • WRC
 • MLB
 • Liga mistrů UEFA
 • Bundesliga
 • LIGUE 1
 • UFC
 • Tenis
 • NBA
 • IPL
 • NHL



Stream Presidents Cup Golf Tournament Live

Sledujte všechny golfové akce naživo online pomocí optimalizovaných streamovacích serverů PureVPN.

1 – Vyberte svůj plán Změnit měnu: americký dolar

 • americký dolar

1 měsíční plán Ušetřete 0% 10,95 $ / mo za měsíc 10,95 $ účtováno každý měsíc Získejte 1 měsíční plán 31denní záruka vrácení peněz 88% SLEVA – na omezenou dobu! Masivní úspory! Plán 5 let Ušetřete 88% 10,95 $ 1,32 $ / mo měsíčně $ 79 Fakturováno po dobu 5 let Získejte 5letý plán 31denní záruka vrácení peněz 47% SLEVA 1 roční plán Ušetřete 47% $ 10,95 5,83 $ / mo za měsíc Získejte 1 roční plán 31denní záruka vrácení peněz 1 roční plán Ušetřete 82% 1,99 $ / mo za měsíc 10,95 $ účtováno každý měsíc Získejte 1-roční plán 31-denní záruku vrácení peněz 2-roční plán Ušetřete 82% 1,99 $ / mo za měsíc Získejte 2letý plán 31denní záruka vrácení peněz 2- Vyberte způsob platby Bezpečná a šifrovaná platba ikona mcafee Vyberte způsob platby Kreditní karta PayPal PaymentWall kryptoměny (nevratné) Dárkové karty Alipay BlueSnap (nevratné) Kliknutím sem zobrazíte všechny možnosti platby Souhrn vašich objednávek 79,00 USD

Rekapitulace vaší objednávky

PureVPN 5 let plánuje 657 USD addony

Celkem 79,00 USD MÁ KÓD COUPON? Aplikovat X

Zadejte platné jméno držitele karty.

Zadejte platnou e-mailovou adresu.

Mám kreditní kartu propojenou s mým účtem PayPal Kreditní karta

31denní záruka vrácení peněz

Bezpečné a šifrované platby

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s našimi smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.

Platba byla úspěšná

Děkujeme, že jste vyzkoušeli ukázku košíku PVPN. (Během procesu nebyly účtovány žádné peníze).

Chcete přidat Vyhrazená IP pro 0,99 USD/ mo?
Co je to? Vyhrazená IP? Dostat Vyhrazená IP Odebrat doplněk Vyberte zemi

 • Austrálie
 • Kanada
 • Německo
 • Hongkong (SAR)
 • Malta
 • Spojené království
 • Singapur
 • Spojené státy

Dostat Vyhrazená IP Chcete přidat Ochrana DDos pro 0,99 USD/ mo?
Co je to? Ochrana DDos? Dostat Ochrana DDos Odebrat doplněk Vyberte zemi

 • Austrálie
 • Kanada
 • Francie
 • Holandsko
 • Nový Zéland
 • Spojené království
 • Spojené státy
 • Německo

Dostat Ochrana DDos Chcete přidat Port Forwarding pro 0,99 USD/ mo?
Co je to? Port Forwarding? Dostat Port Forwarding Odebrat doplněk × Vyhrazená IP VPN

S vyhrazenou IP VPN PureVPN můžete dělat mnohem víc, než si dokážete představit. Tento doplněk slouží jako skvělé řešení pro jednotlivce a firmy, které chtějí omezit přístup do svých sítí.

Proč potřebuji vyhrazenou IP VPN?

Servery pro vzdálený přístup s šifrováním

Bez ohledu na to, ke kterému serveru se vzdáleným přístupem se připojujete, můžete to snadno udělat, aniž byste se museli obávat kompromitování, zejména protože jste podporováni šifrováním vojenské úrovně.

Ideální pro firmy

Jednotlivci a firmy se mohou připojit k omezeným sítím a serverům. Spíše než jen o kohokoli, kdo má sdílenou IP přístup k síti, to mohou udělat pouze ti, kteří mají specifickou IP adresu, čímž posilují zabezpečení skoky a mezemi.

Možnosti jsou neomezené

Ať už chcete přistupovat k kamerám CCTV, bankovním účtům nebo si chcete prohlížet důvěrné informace umístěné v zabezpečené nemocniční síti, možnosti jsou neomezené.

× DDoS chráněná VPN

S vyhrazenou IP VPN PureVPN můžete dělat mnohem víc, než si dokážete představit. Tento doplněk slouží jako skvělé řešení pro jednotlivce a firmy, které chtějí omezit přístup do svých sítí.

Proč potřebuji VPN chráněnou DDoS?

Blokuje neoprávněný provoz

Při neoprávněném provozu lze očekávat pokles rychlosti internetu a zpoždění. To však již nebude případ naší VPN chráněné DDoS.

Je vždy ostražitý

Namísto ručního aktivování naší VPN chráněné DDoS pokaždé, bude vždy aktivní. Jakmile je detekován útok, naše VPN chráněná DDoS jej okamžitě neutralizuje.

Ideální i pro hráče

Naše VPN chráněná DDoS slouží jako další vrstva ochrany pro hráče, kteří jsou pravidelně cíleni kybernetickými zločinci a konkurenčními hráči. Buďte ujištěni; budete mít konkurenční a bezpečný herní zážitek.

× Port Forwarding

Funkce Port Forwarding se hodí, když potřebujete přistupovat k zařízení / službě připojené k internetu odkudkoli na světě.

Jaký přínos má Port Forwarding??

Řekněme, že chcete přistupovat k počítači, notebooku nebo serveru odkudkoli na světě. Náš doplněk Port Forwarding vám to umožní.

Pokud chcete sdílet přístup na svůj web / FTP nebo jakoukoli jinou službu, budete potřebovat náš doplněk Port Forwarding.

Pokud si chcete zahrát online hru se svými přáteli, budete potřebovat náš doplněk Port Forwarding, aby se vaši přátelé mohli připojit k vašemu hernímu serveru..

Pokud na svém routeru používáte PureVPN, budete potřebovat doplněk Port Forwarding, který umožní jakýkoli specifický port na PureVPN IP.

× Zabezpečení podnikové třídy & Soukromí

Pokročilé funkce nové generace poskytují spolehlivé zabezpečení & Soukromí. Dříve byla tato technologie dostupná pouze pro firmy & Podniky. Poskytuje vám Anti-Malware / Anti-Virus, blokování reklam, filtrování aplikací, mechanismus prevence narušení a filtrování URL / kategorií. Přemýšlejte o tom jako "Velmoci" pro vaši běžnou VPN.

Poznámka 1:

Od nynějška zabezpečení Enterprise-Grade & Doplněk ochrany soukromí nefunguje současně s naším vyhrazeným doplňkem IP. V našich aplikacích VPN však můžete použít jakýkoli jiný režim k zabezpečení zabezpečení Enterprise-Grade & Doplněk ochrany osobních údajů.

Poznámka 2:

Vezměte prosím na vědomí, že v současné době ruční nastavení PureVPN nepodporuje konfiguraci naší Enterprise Grade Security & Doplněk ochrany osobních údajů. Chcete-li ji povolit, laskavě použijte naše aplikace VPN.

× Ochrana P2P

Doplněk P2P Protection zajišťuje, že ani nejchytřejší nastavení dekódování hackery nebo vládními agenturami nevedou k vašemu zařízení nebo počítači. Naše proaktivní ochrana automaticky blokuje destruktivní soubory, jako jsou viry, malware, ransomware, trojské koně atd., Maskované jako torrenty před stahováním a udržuje vaše zařízení v bezpečí.

Plán PureVPN zahrnuje:

 • Aplikace pro
 • Zabezpečení na úrovni podniku
 • 10-Multi přihlašování, takže můžete používat jeden účet na 10 zařízeních současně.
 • 2000+ zabezpečených serverů ve více než 140 zemích
 • Zákaznická podpora 24/7

nologů a zákaznické podpory Trustpilot

Plaťte kreditní kartou a ZÍSKEJTE 10% SLEVU!

Budu platit kreditní kartou Pokračovat s Alipay ×

Byla zjištěna chyba

Ano ne

Potřebovat pomoc? Promluvte si s naší nepřetržitou živou podporou

Vaše platba byla odmítnuta

Zkuste platit prostřednictvím Bluesnap.

Vyberte způsob platby

Získejte tuto nabídku nyní Pokračujte s

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me