Jak se dívat na kriket live online


Jak se dívat na kriket live online

Aktualizováno: 7. července 2019


Hledáte tedy řešení vašich živých kriketových potřeb? Pak jste na správném místě. V této příručce vám ukážeme, jak sledovat kriketové zápasy online bez problémů.

img

Kriket se stal jedním z nejpopulárnějších sportů, které můžete sledovat, a lidé vždy hledají probíhající zápas nebo ligu, kterou si mohou užít. Přestože tam jsou spousty webů a kanálů, které umožňují streamování kriketu, překážky, jako jsou regionální omezení, síťová omezení a jazykové bariéry, brání uživatelům užívat si jejich oblíbené zápasy..

Svět kriketu je zaplněn mnoha streamingovými platformami, ke kterým máte přístup, abyste uspokojili všechny vaše potřeby v oblasti sledování kriketu. Protože však většina z nich je k dispozici pouze v několika zemích nebo zobrazuje příliš mnoho reklam, ničí hru pro každého. Abychom vám a vašim zkušenostem pomohli, sestavili jsme pro vás seznam nejlepších kanálů pro kriket online.

 1. Austrálie – Fox Sports, Channel 9
 2. Hong Kong – Hvězdný kriket
 3. Blízký východ – OSN
 4. Nový Zéland -SKY Sport
 5. Singapur – Star Cricket, Star Hub
 6. India – Star Sports, SonyLIV
 7. Anglie -Sky Sports
 8. Spojené státy americké – Willow TV, Hotstar

Nejlepší webové stránky pro streamování kriketu

Stejně tak vám několik streamovacích webů umožňuje sledovat online kriket. Některé z nich jsou zdarma, zatímco jiné mohou vyžadovat platbu předplatného. Shell out money však obvykle znamená prémiový obsah s nulovými reklamami a HD službami. Podívejte se na níže uvedený seznam nejlepších webů dostupných pro streamování kriketu online.

SonyLiv:
SonyLiv je prémiová služba Video on Demand (VOD), která poskytuje streamování na více obrazovkách, kriketové zápasy uživatelům na všech zařízeních. SonyLiv má však více než jen kriket, protože nabízí širokou škálu filmů, televizních pořadů a pokrytí i jiných sportů. Takže pro ty, kteří hledají jediné místo, které uspokojí všechny jejich potřeby v oblasti zábavy, splňte SonyLiv.

Hotstar
Hotstar je online platforma pro streamování videa, která pokrývá a streamuje kriket naživo. To však není všechno, co Hotstar nabízí. Kromě sportovního pokrytí přichází s více než 50 000 hodin televizního obsahu a filmů v osmi jazycích.

Willow TV
Willow TV je online streamingová služba, která vysílá živé kriketové zápasy ve Spojených státech a Kanadě. Nabízí 24 × 7 televizních kanálů s vysokým rozlišením a digitálních video kanálů určených pro kriket. Pokud tedy hledáte jediný web, který uspokojí všechny vaše potřeby v oblasti kriketového streamování, pak je služba Willow TV pro vás služba.

WatchESPN
WatchESPN je oficiální web ESPN a stejně jako kanál vám umožňuje sledovat a streamovat všechny hrané zápasy kriketu. Díky ESPN je neuvěřitelně rychlá funkce scorecard v reálném čase ve hře, můžete získat neustálé aktualizace zápasů, ať jste kdekoli.

CricBuzz
CricBuzz je webová stránka, která je věnována všemu Cricket. Ať už chcete sledovat konkrétní zápas nebo hledáte novinky týkající se toho, co se děje ve světě kriketu, CricBuzz je tím pravým místem.

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci PureVPN
 3. Přihlaste se a připojte se k preferované zemi
 4. Vyberte svůj živý streamovací kanál / web a začněte sledovat!

Jak se dívat na kriket na Hotstar

Postupujte podle následujících kroků, pokud si přejete, aby se služba Hotstar stala nejlepší možností streamování kriketu. Nicméně, protože Hotstar je k dispozici pouze v několika zemích, možná budete potřebovat PureVPN, aby vám udělil přístup.

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci PureVPN
 3. Přihlaste se a vyberte jako preferovanou zemi Indie
 4. Přihlaste se k Hotstar a streamujte se do potěšení svého srdce!

Jak se dívat na kriket na SonyLiv

Pokud čelíte problémům se sledováním kriketu naživo, doporučujeme vám vyzkoušet SonyLiv. Díky aktivní službě VOD a živému HD pokrytí je to jedna z nejlepších dostupných online možností. Ale kvůli regionálním omezením existuje šance, že pro vás nemusí být k dispozici. Neztrácejte však srdce, protože existuje také řešení. Stačí jen dostat ruce na PureVPN.

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci PureVPN
 3. Přihlaste se a připojte se k Indii
 4. Jděte na SonyLiv a užijte si živé vysílání kriketů!

Sledujte kriketové zápasy na Sky Sports

Sky Sports je další místo, kde můžete snadno streamovat a sledovat živé kriketové zápasy. Protože je však služba dostupná v omezených zemích, možná budete muset maskovat své virtuální umístění pomocí PureVPN.

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci PureVPN
 3. Přihlaste se a vyberte požadovanou zemi
 4. Přejít na Sky Sports a sledovat své oblíbené kriketové zápasy!

Závěrečná slova
Pokud tedy hledáte způsob, jak můžete sledovat kriket naživo, doufejme, že vám výše uvedený průvodce pomůže. Pokud však stále čelíte některým problémům v živých přenosech kriketových zápasů, dejte nám vědět a my se vám ozveme.

Sportovní návody

Níže se vám mohou líbit i další sportovní akce

 • Moto GP
 • Premier League
 • LA LIGA
 • Formule 1
 • NFL
 • Serie A
 • WRC
 • MLB
 • Liga mistrů UEFA
 • Bundesliga
 • LIGUE 1
 • UFC
 • Tenis
 • NBA
 • IPL
 • NHL
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map