Jak se dívat na Kentucky Derby Live Online?


Jak se dívat na Kentucky Derby Live online?

Zveřejněno: 16. dubna 2019

Chcete-li sledovat Kentucky Derby online odkudkoli, postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Získejte PureVPN.
2. Připojte se k americkému serveru.
3. Vstupte do NBC a sledujte, jak Kentucky Derby žije online!

watch-kentucky-online

Jak se dívat na Kentucky Derby odkudkoli?

Kentucky není jen známý pro své smažené kuře. Existují i ​​další věci, díky nimž je tento region také populární. Jedním z důvodů, proč je Kentucky slavný, je kvůli oblíbenému dostihovému turnaji, který se koná každý rok ve státě.

To je pravda, Kentucky Derby je zpět na další rok! Derby se nazývá „Nejzajímavější dvě minuty ve sportu“, derby začne 3. května a končí 4. května. Kompletní rozvrh Derby Day si můžete zkontrolovat odtud.

Pokud máte rádi sport, určitě byste jej rádi streamovali online. Služby kabelové televize jsou strašně zastaralé a díky určitým vysílacím omezením se jen stěží můžete dívat na své oblíbené zápasy. Dokonce i zobrazené zápasy jsou plné reklam, které celý zážitek mění v hrozný.

Chcete-li si užít svůj oblíbený sportovní obsah, raději se vzdejte kabelové televize a přepněte se na streamování online. Tímto způsobem uvidíte zápasy, které chcete, aniž byste museli tolerovat ty hrozné reklamy. Cena kanálu je navíc mnohem levnější ve srovnání s tím, co obvykle platí za vaši digitální kabelovou službu.

Pokud však jde o dostupnost kanálů, můžete narazit na některé problémy. Nejhorší část o streamování online je, že některé kanály nejsou dostupné v různých regionech po celém světě. Vezměte například NBC je přístupný pouze z USA a nelze k němu přistupovat odkudkoli.

V takovém případě se ocitnete v nesnázích, pokud chcete streamovat své oblíbené sportovní události, jako je Kentucky Derby live online. Naštěstí existují způsoby, jak se těmto omezením vyhnout a snadno přistupovat k vašim oblíbeným online kanálům. Níže je uveden kompletní průvodce, jak můžete sledovat Kentucky Derby live online s VPN.

Sledujte Kentucky Derby Live online pomocí VPN

Chcete-li sledovat Kentucky Derby online odkudkoli, postupujte podle níže uvedených kroků:

 1. Získejte PureVPN.
 2. Připojte se k americkému serveru.
 3. Získejte přístup k NBC a sledujte, jak Kentucky Derby žije online!

I přes všechna zavedená omezení můžete stále sledovat Kentucky Derby pomocí VPN, jako je PureVPN. Umožňuje kliknutím na tlačítko změnit vaši IP adresu na jinou zemi. Protože většina streamovaných kanálů sleduje vaši IP adresu a určuje, odkud jste, můžete pomocí tohoto hacku přistupovat k vašim oblíbeným kanálům online odkudkoli.

Pokud například žijete v Austrálii a chcete streamovat Kentucky Derby na NBC, nebudete moci, protože vaše IP adresa je australská. Pokud se však připojíte k PureVPN a připojíte se k VPN serveru v USA, budete mít snadný přístup k libovolnému americkému kanálu podle vašeho výběru.

PureVPN vám poskytuje přístup k více než 2 000 serverům a 300 000 anonymním IP ve 140 zemích, což znamená, že na webu máte přístup ke všemu, co chcete. Tyto servery jsou vysoce optimalizované a jsou konstruovány tak, aby vám poskytovaly maximální rychlosti, takže si můžete užívat streamování živého obsahu bez přerušení.

PureVPN je ideální pro ty, kteří trpí problémy s omezováním rychlosti ISP. Je známo, že poskytovatelé internetových služeb zpomalují rychlost internetu, když si myslí, že spotřebovávají velké množství dat. Ale s PureVPN můžete web používat anonymně, takže váš poskytovatel internetových služeb nemůže zjistit, co děláte online, a omezit šířku pásma.

Kam sledovat Kentucky Derby live online?

NBC a NBC Sports mají právo streamovat závody Kentucky Derby na svých příslušných kanálech. Pokud hledáte další streamingové služby, které budou vysílat závody živě online, měli byste projít níže uvedený seznam:

 1. fuboTV
 2. fuboTV je populární internetová televizní služba, ze které můžete streamovat Kentucky Derby živě online. Existuje několik balíčků a promo balíčků, které si můžete objednat, abyste mohli streamovat své oblíbené kanály živě na fuboTV.

  NBC Sports je také součástí jednoho ze svazků dostupných na fuboTV. Platbou 44,99 $ měsíčně získáte přístup ke spoustě streamovacích kanálů.

 3. Sling TV
 4. Sling TV je další alternativou, kterou můžete použít ke sledování živého Kentucky Derby online. NBC a NBC Sports najdete v obou balíčcích dostupných na Sling TV. Kanál stojí zhruba 25 $ měsíčně..

 5. Hulu
 6. Hulu je jednou z nejpopulárnějších streamovacích služeb. Za 39,99 $ měsíčně uvidíte několik desítek živých televizních kanálů a také několik prémiových sítí. Na Hulu jsou k dispozici NBC a NBC Sports. Závody můžete odtud snadno streamovat online.!

Závěrečné myšlenky

Pro koho toužíte v nadcházející Kentucky Derby? Doufáme, že své oblíbené závody snadno uvidíte podle výše uvedeného průvodce.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me