Jak se dívat na živou televizi na Kodi?


Jak se dívat na živou televizi na Kodi?

Aktualizováno: 31. října 2019


Chcete se dívat na živou televizi na Kodi? Poté použijte PureVPN na vašem zařízení, IOS, Android, PC nebo Amazon Fire TV. PureVPN nabízí zlevněnou 7denní zkušební verzi za pouhých 0,99 $ poprvé, která vám pomůže získat přístup k živé televizi na Kodi odkudkoli. Díky tomu můžete zabránit stresu ze zablokování a získat přístup k živé televizi na Kodi ještě dnes.

Kodi zbožňují miliony stuh po celém světě. Koneckonců to otevírá dveře neomezenému obsahu, včetně živého online televizního vysílání.

Existuje několik důvodů, proč se lidé rozhodnou pro Kodi, i když mají k dispozici sítě kabelové televize. Pro začátek se nudí omezený počet kanálů dostupných v jejich síti. Kromě toho také chápou skutečnost, že když mají přístup k 1 000+ místním a mezinárodním kanálům, aniž by vykašlali obrovské jmění, proč by se měli držet svých kabelových televizních sítí?

Takže pokud jste také někdo, kdo plánuje přejít na internetovou televizi, tento blog je pro vás. V této příručce se dozvíte, jak sledovat živé televizní vysílání na Kodi, a také některé z nejlepších doplňků, které nabízejí plynulý zážitek z IPTV..

Jak sledovat živou televizi na Kodi s VPN?

Než budeme pokračovat, chtěli bychom nejprve zdůraznit některé problémy související s Kodi a nejlepší řešení, jak je překonat. Přestože je Kodi aplikace s otevřeným zdrojovým kódem a nabízí doplňky zdarma, z důvodu regionálních omezení pravděpodobně nebudete mít přístup k některým doplňkům. Navíc, možná budete chtít držet hlavu dolů, když používáte Kodi, protože některé doplňky jsou přehlíženy poskytovateli internetových služeb a oficiálními provozovateli vysílání.

Tyto problémy však můžete vyřešit velmi snadno, když máte v zařízení nainstalován doplněk PureVPN Kodi. Pro začátečníky můžete spoof vaši polohu pomocí IP adresy země podle vašeho výběru, abyste získali přístup k doplňkům uzamčeným podle polohy. Zadruhé, můžete udržovat vaše připojení i své aktivity v anonymitě kvůli spoofed IP adrese.

Zde je návod, jak začít:

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN
 2. Stáhněte si aplikaci pro své zařízení
 3. Spusťte aplikaci a vyberte režim Stream
 4. Připojte se k požadovanému umístění
 5. Užijte si živou televizi na Kodi odkudkoli

Jak používat Kodi ke sledování živé televize?

Existuje mnoho doplňků pro přístup a sledování živé televize na Kodi. Konkrétně potřebujete doplňky, které nabízejí doplněk IPTV pro Kodi pro živé televizní přenosy. V této příručce použijeme pro instalaci doplněk Ultimate IPTV. Tady jsme:

 1. Spusťte aplikaci Kodi ve svém zařízení
 2. Vydejte se Nastavení systému a pak Doplňky
 3. Přepnout na Neznámé zdroje a klikněte na Ano, pokud se objeví vyskakovací okno
 4. Vraťte se do Domovská obrazovka
 5. Opět kliknutím přejděte na Systém Nastavení
 6. Klikněte na Správce souborů a pak Přidat zdroj
 7. Typ http://srp.nu/ v prázdném poli
 8. Typ Superrepo pojmenujte jej a klikněte na OK
 9. Jít do Doplňky z Domovská obrazovka
 10. Teď jdi ​​na Instalační program balíčku (ikona otevřeného pole)
 11. Klikněte na Instalace ze souboru Zip
 12. Najděte a klikněte Super Repo, pak Krypton a Všechno
 13. Klepnutím nainstalujte kodi.krypton.all-x.x.x.zip
 14. Jakmile je repo nainstalováno a povoleno, přejděte na Instalace z úložiště
 15. Klikněte na Vše Superrepo [Krypton] [v7] a pak Doplňky videa
 16. Klepnutím nainstalujte Ultimate IPTV
 17. Jít do Doplňky z Domovská obrazovka
 18. Otevřete doplněk Ultimate IPTV a užívejte si

Nejlepší Live TV Kodi doplňky – nejoblíbenější

Jak jsme již zmínili dříve, společnost Kodi nemá nedostatek doplňků. Ve skutečnosti má doplňky k dispozici ve všech úzce specializovaných a širokých kategoriích. Stejně tak má obrovský součet živých televizních doplňků. Samozřejmě celý seznam doplňků nemohl být zahrnut v jediném průvodci. Proto jsme přidali pouze spolehlivé doplňky, které mají širší nabídku.

Seznamy britských turků

Žádný seznam není úplný, pokud nemá oblíbené všechny, britské seznamy skladeb Turku. Pokud si však vyžádáte PIN kód, nebojte se. Stačí to Google a najdete mnoho webů odkazujících na seznam generátorů PIN kódů.

UK Turk Playlists je nicméně jedním z nejvšestrannějších doplňků Kodi s nabídkou obsahu ve více kategoriích, jako jsou koncerty, filmy, rádio, dokumenty, karikatury, televizní pořady a živá televize.

Pokud tedy chcete mít neomezenou zábavu, je to doplněk, který byste si měli vyzkoušet.

Mobdro

Mobdro může být méně známé jméno v komunitě Kodi, ale je to docela populární živá televizní aplikace v komunitě uživatelů Androidu. Ve skutečnosti více než 70% fanoušků Androidu používá Mobdro jako svou primární volbu pro sledování živé televize na svých zařízeních.

Doplněk má nejen obrovský inventář 1 300+ televizních kanálů, ale také dostupnost obsahu specifického pro danou oblast. Podívejte se tedy na doplněk a zjistěte, zda vyhovuje vašim potřebám nebo ne.

cCloud TV

Pokud jste fanouškem anglické Premier League (EPL), pravděpodobně byste rádi použili doplněk cCloud TV. Kromě EPL živé akce můžete také získat přístup k velkému počtu dalších živých televizních kanálů a dalšímu obsahu prostřednictvím doplňku..

Chronos

Chronos je jedním z nejstarších, ale zároveň jedním z nejlepších doplňků v komunitě Kodi. Nabízí silnou kombinaci různých populárních televizních služeb pod jednou střechou. V důsledku toho možná nebudete muset instalovat různé doplňky, protože je najdete všechny zde.

USTVnow Plus

Nejde jen o doplněk, ve skutečnosti jde o službu IPTV založenou na předplatném, která funguje ve Spojených státech. Navíc ji používá více než 90% uživatelů Kodi ke sledování online televizních kanálů na svých zařízeních s podporou Kodi. Prostřednictvím tohoto doplňku můžete sledovat živé sporty a další pořady.

SportsDevil

Pokud jste sportovním fanouškem, je nejdůležitějším doplňkem, který byste měli mít na svém zařízení, SportsDevil. Doplňky se řadí na vrchol, pokud jde o sportovní doplňky na Kodi. Ve skutečnosti je to Svatý grál pro sportovní fanoušky, protože nabízí živé sporty a zdůrazňuje mimo jiné živé kanály. Pokud je tedy sport jediným důvodem, proč chcete přidat živý televizní doplněk, stáhněte si a nainstalujte SportsDevil na Kodi.

Furious Streams

Pokud jste uživatelem Kodi v USA nebo Velké Británii a hledáte živý televizní doplněk, podívejte se na doplňky Furious Streams. Má obrovské množství populárních televizních kanálů včetně sportovních a jiných zábavních obsahů.

Nejlepší Live IPTV doplňky pro Kodi – méně známé

Ultimate IPTV

Ultimate IPTV je jedním z nejlepších agregátorů IPTV kanálů na internetu, zejména Kodi. Shromažďuje obsah z celé řady služeb IPTV a umožňuje uživatelům streamovat kanály online. Navíc je tento doplněk k dispozici v mnoha různých jazycích a uživatelům Kodi nabízí větší pohodlí.

IPTV Bonanza

Ještě další doplněk IPTV, který je domovem stovek satelitních kanálů převážně z USA a Velké Británie. Doplněk lze nainstalovat z úložiště Maniac. Samozřejmě nenajdete všechny odkazy, které fungují správně. Velký počet odkazů však nabízí živé vysílání.

Ultra IPTV

Doplněk Ultra IPTV byl vytvořen společností Cazlo, a proto jej lze nalézt v úložišti se stejným názvem. Doplněk používá skripty ke stírání obsahu nebo kanálů z různých zdrojů IPTV. Díky tomu se můžete dostat do rukou sportovních přenosů, zpravodajských kanálů a dokonce i PPV akcí.

SGTV

Pokud hledáte doplněk, který nyní nabízí stejný obsah a zkušenosti jako USTV, měli byste se podívat na doplněk SGTV Kodi. Můžete získat přístup k široké škále kanálů z USA a Velké Británie.

Phoenix Reborn IPTV

Nezaměňujte doplněk s oblíbeným doplňkem se stejným názvem. Phoenix Reborn IPTV, jak název napovídá, se věnuje streamování pouze obsahu IPTV, tj. Živých televizních kanálů. Jediným problémem s tímto doplňkem je to, že je k dispozici v neanglickém jazyce. Přesto můžete snadno procházet kanály podle vašeho výběru bez obav. Tento doplněk najdete v úložišti Tojelko.

Užijte si své oblíbené kanály pomocí nejlepších doplňků Live TV / IPTV Kodi

Kodi vám přináší bezchybnou platformu pro streamování, která vám pomůže snížit kabely, ušetřit náklady a získat přístup k neomezeným živým televizním kanálům. Vyberte si tedy správný doplněk Live TV / IPTV Kodi a streamujte své oblíbené kanály online pomocí PureVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me