Jak se dívat na Hotstar mimo Indii


Jak se dívat na Hotstar mimo Indii

Publikováno: 2. dubna 2020

Vyzkoušejte PureVPN za pouhých 0,99 $ a sledujte své oblíbené sportovní a televizní pořady na obsahu na Hotstar mimo Indii. Stačí získat naši aplikaci, připojit se k indickému serveru pro Hotstar Indii nebo americký server pro Hotstar USA a získat k němu přístup.

Hotstar změnil svou strategii po několika letech relaxace. Služba Streaming ve Velké Británii nedávno rozšířila svou předplatnou službu na USA a Kanadu. V aplikaci Hotstar můžete sledovat sporty jako IPL, Formule 1, Motorsports, Kabbadi, Kriket, Tenis atd..

Ve zbytku světa však tato služba ztmavla.

Dříve jste měli přístup k Hotstar odkudkoli, přestože je oficiálně dostupný pouze v Indii. Společnost se však stala přísnou a služba již není k dispozici mimo Indii, Kanadu a USA.

To znamená, že pokud se pokusíte získat přístup ke službě Hotstar odkudkoli mimo Indii, Kanadu nebo USA, je pravděpodobné, že k ní nebudete mít přístup a na obrazovce se zobrazí následující chyba: „Tento obsah není k dispozici v váš region. “

Přístup k Hotstar mimo Indii

Přístup k Hotstar je docela snadný, pokud máte správný nástroj, jak obejít omezení. Na rozdíl od Netflix, Hotstar nedrží přísné sledování, pokud používáte indickou VPN službu ke změně vaší IP adresy.

Proces přístupu k Hotstar mimo Indii je pěkný. Stačí změnit svou IP adresu pomocí služby Hotstar VPN. Sítě VPN umožňují snadno změnit vaši IP adresu na libovolné místo. Protože weby závisí na vaší IP adrese, aby zjistily vaši geografickou polohu, změna vaší IP adresy způsobí, že web bude přemýšlet o tom, že žijete v jiné zemi..

S sítí VPN můžete změnit svou IP adresu na libovolné místo. To je důvod, proč jsou sítě VPN neuvěřitelně populární, pokud jde o úplnou svobodu internetu.

Pokud se chcete vrátit k tématu, chcete-li se dívat na Hotstar mimo Indii, můžete tak učinit podle následujících jednoduchých kroků:

  • Stáhněte a nainstalujte PureVPN
  • Spojte se s jakýmkoli indickým serverem
  • Získejte přístup ke službě Hotstar India ze svého oficiálního webu nebo aplikace

Proč není Hotstar k dispozici mimo Indii?

I když žijete v USA nebo Kanadě, máte přístup ke zkrácené verzi Hotstar. Většina streamů, filmů a televizních pořadů, které jsou k dispozici indickému publiku, nebude přístupná z USA nebo Kanady.

Je to jako sledovat Netflix mimo USA. Získáte mnohem méně obsahu, než můžete získat zevnitř USA. Je to z důvodu geografických licencí, které streamingové společnosti často získávají kvůli konkurenci nebo kvůli úsporám nákladů.

Například určitá televizní show již mohla prodat svou americkou licenci společnosti HBO Now, Amazon Prime nebo jakékoli jiné síti. V takovém případě nebude společnosti Hotstar povoleno streamovat tuto televizní show v USA.

Nebo Hotstar jednoduše koupí indickou licenci pro konkrétní televizní pořad a licenci nekoupí pro jiné země, jen aby ji udržel levnou a ušetřil náklady. Tato televizní show nebude opět přístupná uživatelům Hotstar mimo Indii.

V tomto scénáři se budete ptát, jak získat přístup k Hotstar mimo Indii nebo jakoukoli jinou oblast, kde je již k dispozici. No, měli byste si dělat starosti, protože máme řešení, které vám pomůže naučit se sledovat Hotstar mimo Indii.

Služba Hotstar není ve většině zemí k dispozici

Dostupné země Hotstar

Služba byla zahájena v roce 2015 a je relativně nová. Postupně buduje svou infrastrukturu. Prozatím je přístupná pouze v Indii, USA, Kanadě a Velké Británii.

Hotstar – nejlepší výběr Indie

Dostupné země Hotstar

Po umístění veškerého místního obsahu na jedno místo dokázala Hotstar ve své uživatelské základně zaznamenat exponenciální růst, což naznačuje slibnou budoucnost.

Často kladené otázky

Následuje několik často kladených otázek týkajících se přístupu k Hotstar.

Jak stáhnout aplikaci Hotstar na Android mimo Indii?

Chcete-li stáhnout aplikaci Hotstar do zařízení Android mimo Indii, postupujte podle pokynů. Získejte PureVPN, stáhněte si aplikaci do svého zařízení, změňte svou polohu na Indii, otevřete obchod Play Play a stáhněte si aplikaci Hotstar na Android.

Jak se dívat na Hotstar ve Velké Británii?

Chcete-li sledovat Hotstar ve Velké Británii, stačí postupovat podle následujících kroků:
1. Získejte PureVPN
2. Stáhněte si aplikaci do jakéhokoli zařízení
3. Spojte se s jakýmkoli indickým serverem
4.Access Hotstar nebo si stáhněte jeho aplikaci
5. Užijte si sledování Hotstar ve Velké Británii

Pracuje Hotstar v USA?

Ano, Hotstar nedávno spustil svou službu pro americké publikum. Kromě Indie mohou uživatelé v USA i Kanadě sledovat Hotstar v jejich příslušných zemích.

Uvidíte však zmírněnou verzi služby streamování Hotstar, jak je uvedeno výše. V takovém případě doporučujeme připojit PureVPN nejprve k přístupu k indické verzi Hotstar ve vaší zemi.

Ve kterých zemích je Hotstar k dispozici?

Služba Hotstar je zatím k dispozici pouze ve třech zemích. Patří sem Indie, Kanada a USA.

I když máte přístup k Hotstar v USA a Kanadě, uvidíte, že je zkrácená verze služby s velmi menším obsahem ve srovnání s indickou verzí. V takovém případě vám doporučujeme sledovat výše uvedenou příručku a sledovat nejlepší verzi Hotstar odkudkoli.

Která streamovací zařízení jsou kompatibilní s Hotstar?

Následující zařízení jsou kompatibilní s Hotstar. Službu Hotstar můžete snadno streamovat na kterémkoli z těchto zařízení: Windows PC
OSX Mac
iPhone
iPad
Android
Apple TV
Chromecast

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me