Jak se dívat na hokej live online


Jak se dívat na hokej live online

Aktualizováno: 15. října 2019

Sledujte hokejové zápasy online online bez problémů. Podívejte se na následující kroky a začněte okamžitě streamovat.

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN
 2. Vyberte preferovanou zemi
 3. Přihlaste se k požadovanému kanálu a zahajte živé vysílání

Hokej

Jak streamovat hokej online s VPN?

Streamování hokeje live online nikdy nebylo tak snadné. Začněte dnes těmito třemi jednoduchými kroky.

Nejlepší VPN pro streamování fotbalu

Přihlásit se k odběru PureVPN

Super rychlý & Bez problémů

Stáhněte si VPN pro streamování fotbalu

Stáhnout PureVPN

Na preferovaném streamovacím zařízení

Sledujte fotbal s PureVPN

Změňte režim na stream

Vyberte kanál podle vašeho výběru

Stáhnout PureVPN

Na vašem oblíbeném zařízení!

Windows Mac Android iOS Chrome Firefox

Proč potřebujete VPN pro sledování online hokeje??

S více než 2 miliardami fanoušků je Field Hockey třetím nejoblíbenějším sportem na světě. To znamená, že pokaždé, když se koná turnaj, miliony fanoušků hokeje po celém světě hledají způsoby, jak mohou snadno streamovat zápasy. Nyní se někteří uchýlili k jejich sledování na kabelové televizi, zatímco jiní spoléhají na streamování svých oblíbených sportů na internetu. V dnešní době se však díky regionálním omezením věci staly komplikovanými.

Turnaje jako Světový pohár FIH nebo Hokejová Indie liga jsou některé z událostí, které se vysílají v několika vybraných zemích. Například, Hokejová Indie liga je taková, která je k dispozici pouze pro prohlížení na Hotstar, službě, která je dostupná divákům v Indii.

V důsledku toho drtivá většina fanoušků hokeje chce spolehlivý způsob, jak sledovat každý turnaj online. Řešením je služba VPN. Prémiová služba, jako je PureVPN, umožňuje změnit vaši virtuální polohu do kterékoli země, což vám umožní přístup k obsahu, který vám dříve nebyl k dispozici..

Nejsledovanější hokejové události

Hokej je celosvětově velmi populární, hlavní turnaje probíhají vlevo, vpravo a uprostřed. Sledování všech z nich může být velmi složité. Zde je seznam některých největších hokejových turnajů roku, abychom trochu pomohli komunitě.

Hokejová indická liga

Hockey India League (HIL) je polní hokejová liga, která se koná v Indii a je považována za jednu z největších sportovních událostí v zemi. Turnaj se koná každý rok, přičemž o titul mistrů soutěží celkem 6 týmů. V roce 2018 byla liga odložena z nejasných důvodů. Tento rok se však chystá vrátit, přičemž první hra bude naplánována na prosinec 2019.

Světový pohár v hokeji

Mistrovství světa mužů v hokeji je největší mezinárodní hokejový turnaj v historii. Více než 16 týmů z celého světa soutěží o titul mistrů světa. Organizuje ji Mezinárodní hokejová federace (FIH), mezinárodní řídící orgán hokejového pole, a stejně jako ostatní světové mistrovství se koná každé čtyři roky. Další hokejový světový pohár se má konat v roce 2022.

Hokej na olympijských hrách

Field Hockey byl poprvé představen na olympijských hrách 1908 v Londýně a od té doby je součástí letních her. To bylo odstraněno od 1924 Paříž her kvůli nedostatku sportovní struktury, ale s implementací pryč FIH, to bylo později přineseno zpátky do olympijských her. Další hokejová akce se bude konat během Tokijských her 2020.

Hokej na společenských hrách

Hokej, nebo jak se říká v Canada Field Hockey, je jedním ze sportů hraných na Commonwealth Games, což je celosvětová soutěž, která se koná každé čtyři roky. Od roku 1998 je součástí Commonwealth Games, přičemž Austrálie získala nejvíce zlatých medailí. Příští hokejový turnaj se odehraje na 2022 společenských hrách.

Champions Trophy

Hockey Champions Trophy je mezinárodní hokejový turnaj pořádaný FIH. Tvoří ji Pákistánský letecký maršál, Nur Khan a Pákistánská hokejová federace. Nyní je to jeden z nejprestižnějších hokejových turnajů na světě, který se koná každé dva roky. Další soutěž se stane někdy v roce 2020.

Major Field Hockey Turnaje

Champions Trophy Světový pohár v hokeji
Hokej na olympijských hrách Hokej na společenských hrách



Získejte PureVPN pro přístup k hokeji odkudkoli!

Sledujte hokejové zápasy online online odkudkoli

1 – Vyberte svůj plán Změnit měnu: americký dolar

 • americký dolar

1 měsíční plán Žádná sleva Ušetřete 0% 10,95 $ za měsíc za měsíc Získejte 1 měsíční plán 31denní záruka vrácení peněz Úplný přístup. Žadné limity. Nejoblíbenější! 7denní zkušební období + 47% OFF poté Ušetřete 0% 0,99 $ 10,95 $ / měsíc 5,82 $ / měsíc po zkušební době * 10,95 $ / měsíc 5,82 $ / měsíc po vyzkoušení * ZÍSKEJTE 7 DNÍ ZKOUŠKA 31denní záruka vrácení peněz

Po 7 dnech budete automaticky přihlášeni k našemu jednoletému plánu na 10,95 $ / měsíc 5,82 $ / měsíc

Plán 6 měsíců 24% SLEVA Ušetřete 24% 8,33 $ za měsíc za měsíc Získejte 6měsíční plán 31denní záruku vrácení peněz Pozornost prosím!Nenechte si ujít naši sedmidenní zkušební verzi za 0,99 $. 1-roční plán Ušetřete 82% 1,99 $ / mo za měsíc Získejte jednoletý plán 31denní záruka vrácení peněz 2- Vyberte způsob platby Bezpečná a šifrovaná platba ikona mcafee Vyberte způsob platby Kreditní karta PayPal Kliknutím sem zobrazíte všechny možnosti platby Souhrn vašich objednávek 0,99 USD

Rekapitulace vaší objednávky

PureVPN 7denní zkušební verze + 47% OFF poté Addons 0,99 USD

Celkem 0,99 USD MÁ KÓD COUPON? Aplikovat X

Zadejte platné jméno držitele karty.

Zadejte platnou e-mailovou adresu.

Mám kreditní kartu propojenou s mým účtem PayPal Kreditní karta

31denní záruka vrácení peněz

Bezpečné a šifrované platby

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s našimi smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.

Platba byla úspěšná

Děkujeme, že jste vyzkoušeli ukázku košíku PVPN. (Během procesu nebyly účtovány žádné peníze).

Chcete přidat Vyhrazená IP pro 0,99 USD?
Co je to? Vyhrazená IP? Dostat Vyhrazená IP Odebrat doplněk Vyberte zemi

 • Spojené království
 • Spojené státy
 • Singapur
 • Malta
 • Hongkong (SAR)
 • Německo
 • Austrálie
 • Kanada

Dostat Vyhrazená IP Chcete přidat Port Forwarding pro 0,25 USD?
Co je to? Port Forwarding? Dostat Port Forwarding Odebrat doplněk Chcete přidat Ochrana DDos pro 0,99 USD?
Co je to? Ochrana DDos? Dostat Ochrana DDos Odebrat doplněk Vyberte zemi

 • Spojené státy
 • Spojené království
 • Nový Zéland
 • Holandsko
 • Austrálie
 • Kanada
 • Německo
 • Francie

Dostat Ochrana DDos × Vyhrazená IP VPN

S vyhrazenou IP VPN PureVPN můžete dělat mnohem víc, než si dokážete představit. Tento doplněk slouží jako skvělé řešení pro jednotlivce a firmy, které chtějí omezit přístup do svých sítí.

Proč potřebuji vyhrazenou IP VPN?

Servery pro vzdálený přístup s šifrováním

Bez ohledu na to, ke kterému serveru se vzdáleným přístupem se připojujete, můžete to snadno udělat, aniž byste se museli obávat kompromitování, zejména protože jste podporováni šifrováním vojenské úrovně.

Ideální pro firmy

Jednotlivci a firmy se mohou připojit k omezeným sítím a serverům. Spíše než jen o kohokoli, kdo má sdílenou IP přístup k síti, to mohou udělat pouze ti, kteří mají specifickou IP adresu, čímž posilují zabezpečení skoky a mezemi.

Možnosti jsou neomezené

Ať už chcete přistupovat k kamerám CCTV, bankovním účtům nebo si chcete prohlížet důvěrné informace umístěné v zabezpečené nemocniční síti, možnosti jsou neomezené.

× DDoS chráněná VPN

S vyhrazenou IP VPN PureVPN můžete dělat mnohem víc, než si dokážete představit. Tento doplněk slouží jako skvělé řešení pro jednotlivce a firmy, které chtějí omezit přístup do svých sítí.

Proč potřebuji VPN chráněnou DDoS?

Blokuje neoprávněný provoz

Při neoprávněném provozu lze očekávat pokles rychlosti internetu a zpoždění. To však již nebude případ naší VPN chráněné DDoS.

Je vždy ostražitý

Namísto ručního aktivování naší VPN chráněné DDoS pokaždé, bude vždy aktivní. Jakmile je detekován útok, naše VPN chráněná DDoS jej okamžitě neutralizuje.

Ideální i pro hráče

Naše VPN chráněná DDoS slouží jako další vrstva ochrany pro hráče, kteří jsou pravidelně cíleni kybernetickými zločinci a konkurenčními hráči. Buďte ujištěni; budete mít konkurenční a bezpečný herní zážitek.

× Port Forwarding

Funkce Port Forwarding se hodí, když potřebujete přistupovat k zařízení / službě připojené k internetu odkudkoli na světě.

Jaký přínos má Port Forwarding??

Řekněme, že chcete přistupovat k počítači, notebooku nebo serveru odkudkoli na světě. Náš doplněk Port Forwarding vám to umožní.

Pokud chcete sdílet přístup na svůj web / FTP nebo jakoukoli jinou službu, budete potřebovat náš doplněk Port Forwarding.

Pokud si chcete zahrát online hru se svými přáteli, budete potřebovat náš doplněk Port Forwarding, aby se vaši přátelé mohli připojit k vašemu hernímu serveru..

Pokud na svém routeru používáte PureVPN, budete potřebovat doplněk Port Forwarding, který umožní jakýkoli specifický port na PureVPN IP.

× Zabezpečení podnikové třídy & Soukromí

Pokročilé funkce nové generace poskytují spolehlivé zabezpečení & Soukromí. Dříve byla tato technologie dostupná pouze pro firmy & Podniky. Poskytuje vám Anti-Malware / Anti-Virus, blokování reklam, filtrování aplikací, mechanismus prevence narušení a filtrování URL / kategorií. Přemýšlejte o tom jako "Velmoci" pro vaši běžnou VPN.

Poznámka 1:

Od nynějška zabezpečení Enterprise-Grade & Doplněk ochrany soukromí nefunguje současně s naším vyhrazeným doplňkem IP. V našich aplikacích VPN však můžete použít jakýkoli jiný režim k zabezpečení zabezpečení Enterprise-Grade & Doplněk ochrany osobních údajů.

Poznámka 2:

Vezměte prosím na vědomí, že v současné době ruční nastavení PureVPN nepodporuje konfiguraci naší Enterprise Grade Security & Doplněk ochrany osobních údajů. Chcete-li ji povolit, laskavě použijte naše aplikace VPN.

× Ochrana P2P

Doplněk P2P Protection zajišťuje, že ani nejchytřejší nastavení dekódování hackery nebo vládními agenturami nevedou k vašemu zařízení nebo počítači. Naše proaktivní ochrana automaticky blokuje destruktivní soubory, jako jsou viry, malware, ransomware, trojské koně atd., Maskované jako torrenty před stahováním a udržuje vaše zařízení v bezpečí.

Plán PureVPN zahrnuje:

 • Aplikace pro
 • Zabezpečení na úrovni podniku
 • 10-Multi přihlašování, takže můžete používat jeden účet na 10 zařízeních současně.
 • 2000+ zabezpečených serverů ve více než 140 zemích
 • Zákaznická podpora 24/7

nologů a zákaznické podpory Trustpilot

Plaťte kreditní kartou a ZÍSKEJTE 10% SLEVU!

Budu platit kreditní kartou Pokračovat s Alipay ×

Byla zjištěna chyba

Ano ne

Potřebovat pomoc? Promluvte si s naší nepřetržitou živou podporou

Vaše platba byla odmítnuta

Zkuste platit prostřednictvím Bluesnap.

Vyberte způsob platby

Získejte tuto nabídku nyní Pokračujte s

Často kladené otázky

Zde je několik odpovědí na nejčastější dotazy týkající se hokeje

SEPA:

Podporované nakupující země: Rakousko, Belgie, Kypr, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, éterské ostrovy, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko
Podporované měny: Euro

Boleto Bancário:

Podporované nakupující země: Brazílie
Podporované měny: BRL

ideál:

Podporované nakupující země: Nizozemsko
Podporované měny: EUR

paysafecard:

Podporované nakupující země: Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Francie, Německo, Velká Británie, Řecko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Slovenská republika, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie, Spojené státy
Podporované měny: CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, NOK, PLN, SEK, USD

SOFORT

Podporované nakupující země: Rakousko, Belgie, Německo, Itálie, Nizozemsko, Polsko, Španělsko, Švýcarsko, Velká Británie
Podporované měny: CHF, EUR, GBP, PLN

eNETS:

Podporované nakupující země: Singapur
Podporované měny: SGD

WebMoney:

Podporované nakupující země: Arménie, Bělorusko, Kyrgyzská republika (Kyrgyzstán), Kazachstán, Rusko, Tádžikistán, Turkmenistán, Ukrajina, Uzbekistán
Podporované měny: USD

Skrill:

Podporované nakupující země: Všechny země podporované BlueSnap
Podporované měny: Všechny měny podporované BlueSnap

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me