Jak se dívat na Disney Plus ve Španělsku


Jak se dívat na Disney Plus ve Španělsku

Publikováno: 16. ledna 2020


Španělsko je pod přísným zablokováním. Zůstaňte doma a sledujte Disney + ve Španělsku, abyste zabili čas příjemným způsobem. Vyzkoušejte PureVPN na pouhých 0,99 $ po dobu 7 dní a streamujte bez omezení. Tady je jak.

  1. Přihlaste se k odběru PureVPN a přihlaste se na preferovaném zařízení.
  2. Klepněte na server US / CA a poté klepněte na Připojit.
  3. Navštivte Disney Plus a začněte streamovat.

Sledujte Disney Plus ve Španělsku

Disney vždy získala srdce svých diváků nějakým úžasným obsahem z různých studií. Po spuštění služby Disney + streamování opět překvapilo své uživatele se službou, která by mohla porazit současné giganty streamovacího průmyslu. Jak již bylo řečeno, jediným problémem s nejnovější službou streamování je to, že k ní nemáte přístup mimo regiony, kde je k dispozici, a to včetně Španělska.

Kdy se Disney Plus spustí ve Španělsku?

Beta byla poprvé vydána v Nizozemsku a odtud se služba oficiálně zahájila ve Spojených státech a několika dalších zemích. Služba bohužel rozšiřuje pokrytí sítě několik oblastí najednou. Ve skutečnosti bylo prostřednictvím oficiálního účtu Twitter oznámeno, že Disney Plus bude spuštěn ve Španělsku, Itálii a Francii do března 2020. Podobně by západní Evropa mohla získat přístup ke službě do třetího a čtvrtého čtvrtletí téhož roku. Neztrácejte však srdce, protože stále existuje naděje a můžete získat přístup k Disney Plus ve Španělsku a dalších regionech východní a západní Evropy s velkou lehkostí.

Jak se dívat na Disney Plus ve Španělsku?

Omezení regionálního obsahu běžně praktikuje mnoho služeb. Omezení se vztahují na obsah, který pro příslušné regiony nemá licenci na vysílání. Streamování a další online služby proto sledují IP adresy uživatelů internetu, aby sledovaly jejich skutečnou polohu, a rozhodnou se, zda omezí svůj přístup ke službě nebo ne. Dobrá věc je, že mechanismus sledování můžete vždy oklamat spoofingem svých IP adres, a tím se projevit jako uživatel připojený z jiné oblasti, kde je služba k dispozici. Je třeba zvážit několik kroků, abyste to dokázali:

  • Přihlaste se k odběru vašeho přání plánu PureVPN
  • Získejte klienta VPN pro vybrané zařízení
  • Spusťte VPN a přihlaste se
  • Přejděte do seznamu Země a vyhledejte server USA
  • Stisknutím tlačítka Připojit se připojte k serveru
  • Po navázání spojení otevřete Disney + a užívejte si

Disney +: Jak se přihlásit k odběru?

Síť VPN by vám velmi usnadnila přístup k Disney + odkudkoli ze Španělska nebo mimo něj. Při přihlášení k odběru služby však můžete najít nějaké překážky z důvodu nedostatku platebních metod. Například nemůžete mít možnost přihlásit se k odběru služby tradičním způsobem PayPal, pokud není účet zaregistrován v zemi, kde je Disney + k dispozici. Naštěstí existuje alternativa, kterou můžete zvážit k odběru služby. Pokud používáte Android, můžete si vybrat platbu dárkovou kartou Google. Podobně, pokud jste uživatelem systému iOS, můžete vždy vybrat způsob platby dárkovou kartou iTunes, abyste získali předplatné Disney +.

Co je na Disney+?

Někteří věří, že Disney Plus by mohl být schopen vzít korunu od současných obrů streamingového průmyslu za pár let. Důvodem takové víry je, že služba streamování obsahuje výkonnou knihovnu obsahu, která je nejen nejlepší, ale také nejtěžší najít pod jednou střechou. Bez ohledu na to, jakmile budete mít úplný přístup k streamovací službě Disney +, budete moci získat exkluzivní přístup k filmům Marvel a také k nejnovějším televizním pořadům, jako je Loki a paní Marvel, k úplným televizním seriálům a filmům Star Wars, americkému obsahu Hulu i ESPN.

Kromě toho můžete také sledovat aktuální hity, jako je Mandalorian, který díky svému úžasnému spiknutí a roztomilé Yodě vyzařuje vlny po celém internetu..

Závěrečná slova

Pokud chcete sledovat Disney + ve Španělsku dnes a hladce si užívat obsah, musíte si stáhnout a nainstalovat PureVPN. Máme servery ve 140 zemích, včetně USA a Kanady, a naše systémy jsou optimalizovány pro optimální výkon. To znamená, že máte jistotu, že budete mít vždy maximální rychlost streamování, prohlížení a stahování. Navíc můžete použít PureVPN k skrytí vaší IP, vaší polohy a vašich internetových aktivit. Celkově vzato, s PureVPN si můžete užít lepší streamovací zážitek a soukromí.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me