Jak se dívat na Bilibili mimo Čínu?


Jak se dívat na Bilibili mimo Čínu?

Publikováno: 22. července 2019

Bilibili je nejoblíbenější čínskou webovou stránkou pro sdílení videa. Pro přístup do Bilibili v zahraničí však budete potřebovat PureVPN. Zaregistrujte se do 7denní zkušební verze za pouhých 0,99 $

 • Přihlaste se k odběru PureVPN
 • Nainstalujte do zařízení aplikaci VPN
 • Otevřete aplikaci a připojte se k serveru VPN v Číně
 • Sledovat Bilibili ze zahraničí s lehkostí!

img

Bilibili je jednou z nejpopulárnějších služeb sdílení videa v Číně. Pokud jste si toho nevšimli, internet v Číně je trochu odlišný od toho, co vidíme ve zbytku světa. Zatímco lidé v jiných zemích sledují YouTube, Číňané používají Bilibili jako platformu pro streamování videa.

Bilibili je nejoblíbenější čínskou webovou stránkou pro sdílení videa. Chcete-li se však dívat na Bilibili mimo Čínu, budete muset následovat tyto jednoduché kroky níže.

Skočit do…

Jak se dívat na Bilibili online ze zahraničí?

Svět online je plný různých omezení. Některá omezení jsou vymáhána vládou ve formě cenzury. Ostatní jsou vynucovány samotnými webovými stránkami.

Pokud se pokusíte získat přístup k Bilibili odkudkoli mimo Čínu, bude vám služba nepřístupná. Nejen, že je to nespravedlivé vůči obyvatelům jiných zemí, ale je to také tvrdé vůči Číňanům, kteří cestují nebo žijí v zahraničí.

Naštěstí existuje způsob, jak se snadno dostat do Bilibili ze zahraničí. Službu VPN můžete využít k přístupu na jakýkoli kanál, včetně Bilibili odkudkoli. VPN vám může pomoci změnit vaši IP adresu. Protože weby používají vaši IP adresu ke sledování vaší fyzické polohy, můžete přimět web, aby si myslel, že žijete někde jinde, změňte svou IP adresu pomocí VPN.

Na webu jsou k dispozici stovky služeb VPN. Chcete-li si však užít dokonalý zážitek ze streamování, budete potřebovat službu VPN, která dokáže provádět všechny níže uvedené úkoly:

 • Měl by vám poskytnout přístup k hlavním platformám pro streamování.
 • Měl by poskytovat vysokorychlostní rychlost VPN a rozsáhlou síť serverů.
 • Měl by používat silné šifrování a pokročilé funkce zabezpečení.
 • Mělo by to vést nulové záznamy vašich dat.

Pokud chcete najít službu VPN, která dokáže provádět všechny výše uvedené úkoly, neměli byste hledat nic jiného než PureVPN..

Jak se dívat na Bilibili mimo Čínu pomocí VPN?

Pomocí PureVPN můžete snadno odemknout a streamovat Bilibili odkudkoli a snadno. Následující kroky zjednoduší proces, který vám pomůže sledovat Bilibili ze zahraničí:

 • Přihlaste se k odběru PureVPN
 • Nainstalujte do zařízení aplikaci VPN
 • Otevřete aplikaci a připojte se k serveru VPN v Číně
 • Sledovat Bilibili ze zahraničí s lehkostí!

Proč potřebujete Bilibili VPN??

Byl čas, kdy byl online svět volný. Na internetu neexistovaly žádné hranice ani žádná omezení. Pro přístup na web nebo kanál online jste nepotřebovali cestovní pas. Mohli byste jednoduše navštívit libovolný web podle vašeho výběru a snadno přistupovat k libovolnému obsahu odkudkoli.

Internet však ovládly i geografické hranice, které na našem světě existují. Namísto toho, aby byl internet zcela svobodným územím, začal se stát místem plným hranic a omezení. Naše vlády nejprve začaly tyto hranice na World Wide Web kreslit ve formě cenzury. Mohli zablokovat přístup na jakýkoli web ve své zemi a nikdo s tím nemohl nic dělat. Zákon o cenzuře obsahu se brzy začal šířit po celém světě.

Pokud chcete zkontrolovat rozsah těchto omezení, doporučujeme vám přečíst si o velkém čínském Firewallu. Můžete si také přečíst, jak arabské vlády blokují přístup ke službám VoIP, aby tam telekomunikační společnosti mohly i nadále vydělávat spoustu peněz. Můžete si také přečíst, proč Turecko zakázalo Twitter, nebo Brazílie zakázala WhatsApp. Tato cenzura a omezení nadále trápí náš svět. Pokud to však nestačilo, začalo se trendem omezování přístupu k obsahu také několik soukromých společností. Platí to do velké míry pro streamovací průmysl a také pro kanál Bilibili.

Například, když se pokusíte získat přístup k Bilibili z vnější Číny, budete překvapeni, když si uvědomíte, že k němu nemáte přístup. Většina vysílacích kanálů, včetně Bilibili, je přístupná pouze v některých zemích. Patří sem také některé hlavní streamingové weby včetně Netflix, HBO Now, Amazon Prime a Hulu. Tyto webové stránky jsou z velké části omezeny v důsledku procesu udělování licencí pro geo. Když produkční společnost uvolní jakýkoli obsah, umožňuje to určitým webům streamovat jej v jejich umístěních. Tato licence však přichází za cenu. Protože tyto kanály omezují přístup k jejich obsahu mimo jejich země.

Aby bylo možné tyto licence dodržovat, jsou výše uvedené webové stránky přístupné mimo jejich umístění. Těmto omezením se však můžete vyhnout a mít přístup na jakýkoli web na planetě, pokud máte PureVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me