Jak se dívat na BBC iPlayer na Novém Zélandu


Jak se dívat na BBC iPlayer na Novém Zélandu

Potřebujete se podívat na BBC iPlayer na Novém Zélandu? Poté použijte zařízení VPN, IOS, Android nebo Amazon Fire TV. Pomocí PureVPN překonejte bloky BBC iPlayer na Novém Zélandu a sledujte úžasné televizní pořady odkudkoli. PureVPN vydává novou 7denní zkušební verzi za pouhých 0,99 $ poprvé, která vám pomůže přistupovat k BBlayer iPlayer doma a předcházet stresu ze zablokování.


Podívejte se na BBC iPlayer na Novém Zélandu

BBC iPlayer patří mezi nejlepší streamingové služby v okolí. Kanál je již mezi britským publikem populární. Ale zatímco si Britové stále užívají kanál ve své zemi, nebudete mít přístup na kanál na Novém Zélandu, pokud nemáte PureVPN.

Kanál se může pochlubit velmi úžasným obsahem ve své síti. Obsahuje fantastický originální obsah, který jinde nebudete moci sledovat. Mezi její neuvěřitelný obsah patří Killing Eve a Our Girl. A pokud jste fanouškem komediálních seriálů, pak byste rádi sledovali Emmy nominovanou sérii Fleabag.

Skočit do…

Mohu sledovat BBC iPlayer na Novém Zélandu?

Na Novém Zélandu bohužel nemůžete přímo přistupovat. Kanál je ve všech zemích s výjimkou Spojeného království omezen. Mnoho kanálů se řídí touto zásadou omezování jejich obsahu v zahraničí a BBC iPlayer je jedním z nich.

Nyní je kanál k dispozici pouze v USA, Austrálii a Velké Británii. To znamená, že nikdo, kdo žije na Novém Zélandu, nebude mít přístup ke kanálu ve své zemi.

Ale naštěstí existuje způsob, který vám pomůže při jeho streamování na Novém Zélandu. Pokud používáte PureVPN a změníte svou IP adresu do kterékoli z výše uvedených zemí, budete mít přístup a užít si BBC iPlayer na Novém Zélandu.

Jak se dívat na BBC iPlayer na Novém Zélandu

Většina kanálů po celém světě má na svých kanálech omezení umístění, která lidem z jiných zemí brání v přístupu k kanálu. Služba se řídí stejnou strategií, jak zachovat svůj kanál pouze pro některé země.

Tato omezení jsou pro každého streamingového nadšence velmi nepříjemná. A zhoršuje se, když si uvědomíte, že nebudete moci sledovat původní obsah na kanálu, který jinde nenajdete..

Naštěstí existuje způsob, jak se těmto omezením vyhnout a užít si svůj oblíbený obsah odkudkoli s PureVPN.

PureVPN umožňuje přístup k vašim oblíbeným kanálům odkudkoli. Pokud máte předplatné PureVPN, můžete na Novém Zélandu snadno přistupovat a sledovat kanál. Tato služba umožňuje připojení k serveru ve Velké Británii. Vaše nová britská IP adresa vám k ní umožní snadný přístup.

Jak získat BBC iPlayer v NZ?

Následující kroky vám pomohou sledovat to na Novém Zélandu:

 1. Přejděte na web PureVPN a zaregistrujte se na prémiovém plánu
 2. Získejte aplikaci PureVPN pro streamovací zařízení a nainstalujte ji
 3. Spusťte aplikaci a přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla
 4. Vyberte UK ze seznamu dostupných zemí
 5. Počkejte, až se PureVPN připojí k nejlepšímu serveru ve Velké Británii
 6. Po připojení navštivte web BBC iPlayer nebo spusťte aplikaci
 7. Nyní můžete streamovat veškerý obsah v iPlayeru BBC

Co vám chybí?

Od dobrodružné fantasy show (Doctor Who) po vesele zábavné seriály (King Gary) a high-energy taneční soutěže (The Greatest Dancer) jsou nekonečné televizní pořady, na které byste se mohli dívat, pokud nemáte přístup k iPlayeru BBC . Mezi nejoblíbenější pořady na iPlayer BBC patří:

 • Smrt v ráji
 • Storyville
 • Jíst s mým Ex
 • Top Gear
 • Přehlídka Graham Norton
 • Wisting
 • Soud Christine Keelerové

Jak přistupovat k televizním programům na iPlayer BBC?

Nyní můžete streamovat iPlayer BBC a další obsah specifický pro region pomocí PureVPN. Pokud žijete na Novém Zélandu nebo mimo Spojené království, pomocí následujících kroků sledujte své oblíbené televizní pořady v iPlayeru BBC.

 • Spusťte aplikaci PureVPN
 • Připojte se k britskému serveru
 • Zaregistrujte se pro BBC iPlayer
 • Zadejte 8místný kód
 • Procházejte širokou škálu televizních pořadů

Jak se dívat na BBC iPlayer na vaší Smart TV?

Po získání PureVPN máte přístup k BBC iPlayer a všem vzrušujícím televizním programům, které jsou k dispozici zdarma. Pokud však chcete přistupovat k BBlayer iPlayer v televizi místo streamování pořadů v telefonu nebo notebooku, máme pro vás hladce efektivní řešení. Následuje několik zásadních kroků, které musíte udělat, abyste mohli sledovat chytrý televizor Top Gear nebo Fleabag:

 • Vytvořte si účet BBC
 • Nainstalujte si do svého chytrého televizoru aplikaci PureVPN a BBC iPlayer
 • Použijte PureVPN pro připojení k britskému serveru
 • Přihlaste se k účtu BBC iPlayer
 • Zaregistrujte svůj účet BBC pomocí zabezpečeného 8místného kódu
 • Zadejte kód a stiskněte tlačítko potvrzení
 • Vychutnejte si obsah blokovaný regionem snadno

Proč používat PureVPN?

PureVPN je určitě jednou z nejlepších streamingových služeb na světě. Je to také nejspolehlivější VPN, která je v podnikání více než deset let. PureVPN je jednou z mála VPN služeb, které mají skutečnou certifikaci jako No-Log VPN, což znamená, že ukládá nulové protokoly uživatele.

Mezi řadu funkcí, které služba VPN nabízí, patří šifrování vojenské úrovně. Tato služba nabízí mnoho různých protokolů, z nichž nejbezpečnější poskytuje nejrobustnější šifrování typu end-to-end. Děláte to proto, abyste byli na webu v bezpečí a anonymně a aby žádná entita nemohla sledovat, co děláte.

Tyto funkce zvyšují hodnotu pro zákazníka. Ale to není vše. PureVPN je ještě lepší, pokud jde o poskytování funkcí streamování svým uživatelům.

S PureVPN se můžete připojit k obrovské serverové síti 2 000+ serverů ve 140 zemích. Tato obrovská síť serverů zajišťuje úplnou svobodu online. Můžete přistupovat ke spoustě kanálů z Nového Zélandu, i když nejsou původně v zemi k dispozici. Služba navíc nabízí nejrychlejší rychlosti VPN, takže si můžete vychutnat kompletní zážitek z vyrovnávací paměti.

Ohromující vlastnosti PureVPN

Obejít obsah specifický pro umístění

PureVPN zabraňuje bolestem hlavy, jak zjistit, jak získat přístup k jakémukoli obsahu uzamčenému v regionu. Toto je největší výhoda používání PureVPN pro binge-watchers, kteří milují streamování celé sezóny o víkendu.

Zabezpečené Wi-Fi

Možná nemáte potuchy, ale svou digitální identitu vystavujete mnoha kybernetickým útokům, i když používáte domácí Wi-Fi. PureVPN však chrání vaši IP adresu a historii prohlížení, zatímco si užíváte Dublin Murders nebo Peaky Blinders na BBC iPlayer.

Bezdrátový internet

Pomalý internet může být zabijákem nálady, zejména pokud jste připojeni ke své oblíbené televizní show a úplně rozloženi. PureVPN vám však může pomoci streamovat televizní pořady bez jediné závady nebo nepříjemné reklamy.

Bezproblémové zkušenosti

PureVPN se zaměřuje výhradně na poskytování neuvěřitelných zážitků zákazníkům, kteří hledají nástroj pro streamování online obsahu bez jakýchkoli regionálních hranic. Pomáhá vám získat přístup k nekonečnému seznamu televizních pořadů a filmů specifických pro danou oblast v iPlayeru BBC.

Konečné vzlety

S pomocí PureVPN můžete nyní přistupovat k široké škále televizních pořadů, které jsou k dispozici na iPlay BBC. PureVPN vám může pomoci zvýšit rychlost internetu, break-pass pass-specific content (BBC iPlayer) a několik dalších geograficky omezených streamovacích webů, které zahrnují Netflix, Hulu nebo Disney Plus. Pokud jste častým cestovatelem a hledáte dlouhodobé řešení pro přístup k více streamingovým webům po celém světě, získejte PureVPN, spolehlivé řešení VPN pro každého.

Tak na co čekáš? Získejte PureVPN nyní a získáte přístup na BBC iPlayer na Novém Zélandu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map