Jak se dívat na Amazon Prime na Novém Zélandu


Jak se dívat na Amazon Prime na Novém Zélandu

Publikováno: 26. října 2019


Nemůžete sledovat Amazon Prime na Novém Zélandu? Vyzkoušejte PureVPN ještě dnes za pouhých 0,99 $ a začněte se svým oblíbeným pořadem na Amazon Prime.

Sledujte Amazon Prime na Novém Zélandu

Eurosport je s právy na pokrytí Premier League, Tour De France, Tennis Grand Slams a několika významnými basketbalovými událostmi jedním z největších jmen ve sportovních streamovacích kanálech. Mnoho lidí ji má ráda, ale je k dispozici pouze lidem v Evropě, což je pro fanoušky, kteří žijí jinde, docela zklamáním..

Nový Zéland, země známá svými masivními sportovními aktivitami, neustále hledá kanály, které uspokojí potřeby svých sportovních fanoušků. A protože poskytují pouze několik vybraných kanálů, ne každý fanoušek a sport je zajištěn. Například Eurosport je velmi populární kanál, ale kvůli jeho regionální politice není k dispozici pro obyvatele žijící na Novém Zélandu.

Amazon Prime je však plný úžasného obsahu. Kanál je pouze druhořadý vůči Netflixu, pokud jde o kvalitu, kterou nabízí svým uživatelům. Kanál nejenže nabízí úžasný obsah třetích stran, ale také produkuje úžasné originály, které jinde nenajdete.

Mezi nejoblíbenější originály Amazon Prime patří The Boys, The Romanoff a Jack Ryan od Toma Clancyho. Ti, kteří milovali Top Gear, by se rádi dozvěděli, že původní hostitelé show se nyní objevují společně na Amazonu Prime’s The Grand Tour.

To není všechno. K Amazon Prime se přidají další úžasné pořady, včetně nové série Jack Reacher. Celkově můžete na Amazon Prime sledovat spoustu obsahu kdykoli chcete.

Mohu sledovat video Amazon Prime na Novém Zélandu?

Ne, na Novém Zélandu nemůžete sledovat Amazon Prime. Přestože je Amazon Prime jedním z nejpopulárnějších kanálů na světě a má tak fantastickou knihovnu obsahu, udržuje své služby omezeny pouze na některé země.

Momentálně je Amazon Prime k dispozici pouze v USA, Austrálii a Velké Británii. To znamená, že nikdo, kdo žije na Novém Zélandu, nebude mít přístup ke kanálu ve své zemi.

Ale naštěstí existuje způsob, který vám pomůže při streamování Amazon Prime na Novém Zélandu. Pokud používáte PureVPN a změníte svou IP adresu na některou z výše uvedených zemí, budete mít přístup a užít si Amazon Prime na Novém Zélandu.

Jak se dívat na Amazon Prime na Novém Zélandu

Většina kanálů po celém světě má na svých kanálech omezení umístění, která lidem z jiných zemí brání v přístupu k kanálu. Amazon Prime se řídí stejnou strategií, jak zachovat kanál omezený pouze na některé země.

I když taková omezení dráždí, stále je můžete překonat, pokud máte k dispozici správné nástroje. Nejlepší nástroj je v tomto případě PureVPN.

PureVPN vám poskytuje přístup k jakémukoli kanálu po celém světě, který zahrnuje Amazon Prime. S PureVPN můžete snadno změnit umístění IP kamkoli chcete. Po připojení k serveru v USA, Austrálii nebo Velké Británii si budete moci snadno vychutnat veškerý obsah dostupný na Amazon Prime.!

Chcete-li sledovat Amazon Prime na Novém Zélandu, musíte udělat následující:

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN výběrem svého oblíbeného plánu z webu PureVPN
 2. Stáhněte si do svého streamovacího zařízení aplikaci PureVPN nebo rozšíření prohlížeče
 3. Přihlaste se do aplikace PureVPN pomocí svého uživatelského jména a hesla, které vám zašleme e-mailem
 4. Přejděte na seznam zemí a jako preferovanou polohu vyberte USA
 5. Počkejte, až se PureVPN úspěšně připojí k nejlepšímu americkému serveru pro Amazon Prime
 6. Po připojení navštivte streamingovou platformu a začněte streamovat Amazon Prime na Novém Zélandu

Proč používat PureVPN?

PureVPN je jednou z nejspolehlivějších služeb VPN, na které můžete narazit. Byli jsme v podnikání více než 10 let. Jsme jedna z mála služeb VPN, které nejsou certifikovány bez protokolování, tj. Neuchováváme žádné protokoly.

PureVPN nabízí několik funkcí zabezpečení a anonymity. Jeho 256bitové šifrování na vojenské úrovni je jednou z jeho nejlepších funkcí, která zaručuje úplné zabezpečení na internetu.

I když tyto funkce pro spotřebitele přinášejí spoustu hodnoty, funkce, o které byste se více zajímali, se zaměřují na streamování. V tomto scénáři zjistíte, že PureVPN je ještě užitečnější.

PureVPN nabízí 2 000+ serverů ve 140 zemích. Tato obrovská síťová stopa zaručuje úplnou svobodu na internetu. Můžete se připojit k jakékoli zemi, kterou chcete, a přistupovat k webům, které jsou jinak ve vaší lokalitě jinak omezené.

Tyto 2 000+ serverů jsou neustále optimalizovány, takže si můžete užívat nejrychlejší rychlosti VPN. Při streamování nebudete ani minutu vyrovnávací paměti a můžete si užít ten nejlepší zážitek.

Tak na co čekáš? Získejte nyní PureVPN a získejte přístup k Amazon Prime na Novém Zélandu.

Často kladené otázky

Mohu získat přístup k Amazon Prime na Novém Zélandu?

Ano můžeš. A pokud byste chtěli získat přístup k regionálnímu obsahu Nového Zélandu na Amazon Prime, nepotřebovali byste žádnou VPN. Možná však budete potřebovat virtuální soukromou síť, pokud chcete získat přístup k mezinárodnímu obsahu, který není k dispozici v regionální knihovně.

Existuje nějaký způsob, jak získat přístup k hlavnímu na chrome?

Samozřejmě máte přístup k Amazon Prime v prohlížeči Chrome. Aby to bylo pohodlné, PureVPN nabízí rozšíření VPN proxy pro Chrome. Můžete si stáhnout a nainstalovat rozšíření pro přístup ke službě v NZ mimo NZ kliknutím.

Existují nějaké dobré tituly na Amazon Prime?

Existuje několik, ale mnoho titulů, které stojí za to sledovat. Zde jsou nejlepší tipy:

 • Velké turné
 • Úžasná paní Maisel
 • Dobré znamení
 • Ostrov Guava
 • A více.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map