Jak ručně odinstalovat Kodi Build na Amazon Fire TV Stick


Jak ručně odinstalovat Kodi Build na Amazon Fire TV Stick

Publikováno: 2. července 2019


Potřebujete pomoci s odinstalací Kodi postavenou na Amazon FireStick? Nebo požární TV? Poté pokračujte ve čtení této příručky. Vysvětlíme, jak snadné je odinstalovat buildy Kodi sami. Navíc můžete použít PureVPN za pouhých 0,99 $ a užít si streamování bez vyrovnávacích pamětí na Kodi a zabránit stresu ze zablokování.

Amazon Fire Stick a Kodi jdou spolu jako arašídové máslo & želé. Používají se poměrně snadno, ale při pokusu o instalaci nebo může být situace složitější a vyžaduje nějakou legii ručně odinstalujte Kodi build na Amazon Fire Stick, zvláště pokud nejste technicky zdatní.

Co jsou Kodi Builds?

Přizpůsobení Kodi je velmi snadné díky jeho open-source povaze a komunita doplňků Kodi často vydává upravené verze aplikace známé jako Kodi builds.
Ať už potřebujete změnu uživatelského rozhraní nebo rychlý přístup k vašemu oblíbenému obsahu, tyto sestavy mohou sloužit vašemu účelu bez nutnosti instalace desítek úložišť. V případě, že je čas pustit zastaralou verzi Kodi z Amazon Fire Stick a nainstalovat novou, vytvořili jsme jednoduchého průvodce, který vám to pomůže ručně

Jak ručně odinstalovat Kodi Build na Amazon Fire TV Stick?

Existují dva způsoby, jak jít. Chcete-li sestavení odinstalovat, můžete použít doplněk třetích stran, jako je Indigo nebo Ares Wizard, ale pokud jej z jakéhokoli důvodu považujete za nebezpečný, můžete vynaložit trochu větší úsilí a ručně jej odstranit pomocí těchto jednoduchých kroků.

 • Krok 1: Zkontrolujte, zda váš prohlížeč souborů nemá zaškrtnuté políčko „skryté položky“.
  Pro Windows: Klikněte na kartu Zobrazit a zaškrtněte políčko „skryté položky“.
  V systému Android: Otevřete správce souborů, klikněte na tlačítko nabídky, otevřete „nastavení“ a zaškrtněte políčko „skryté položky“.
 • Krok 2: Nyní můžete zobrazit všechny skryté složky a soubory, vyhledat platformu v seznamu, přejít na místo a odstranit všechny složky a soubory.
  Pro Windows 7, 8-8.1: Vložte „% APPDATA% \ kodi \ userdata“ do pole spuštění v nabídce Start.
  Pro Windows 10: Vložte „% LOCALAPPDATA% \ Packages \ XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p \ Lo“ do pole spuštění.
  Pro Mac: Do pole spuštění vložte „/ Users // Library / Application Support / Kodi / userdata /“.
  V systému Linux: Otevřete terminál a vložte „~ / .kodi / userdata /“.
  Pro Android: Odstraňte složky „userdata“ a „addons“ ze složky „Android / data / org.xbmc.kodi / files / .kodi /“.
  Pro iOS: „/ private / var / mobile / Library / Preferences / Kodi / userdata /“

Poznámka: Použijte všechny výše uvedené příkazy bez uvozovek.

Kodi je super zábava, ale je bezpečná?

Kodi čelí v poslední době velkému množství tepla kvůli některým doplňkům třetích stran, které uživatelům umožňují získat minulá omezení a získat přístup k licencovanému obsahu. Přestože je řada doplňků Kodi předinstalovaná, doporučujeme vám před použitím doplňků důkladně prozkoumat „zákony online streamování obsahu“, které by mohly mít právní důsledky..

Další nevýhodou streamování pomocí Kodi je omezení vašeho ISP. Protože rychlost streamování do značné míry závisí na používaném připojení k internetu, váš místní poskytovatel internetových služeb, který udržuje přehled o vašich online aktivitách a zpomaluje rychlost internetu, může téměř zničit váš zážitek ze streamování Kodi.

Existuje bezpečný způsob použití Kodi?

Stále rostoucí online svět je plný příležitostí i hrozeb. Zatímco internet změnil způsob práce, chování a socializace; otevřel také dveře řadě hrozeb týkajících se našeho soukromí na internetu. Počítačové zločiny jako krádež dat a malware jsou jen špičkou ledovce. Používání doplňků třetích stran, například torrentů, může představovat riziko pro vaše soukromí online, proto se doporučuje používat VPN pro Kodi.

Proveďte práci všech sítí VPN?

Odpověď je ne. Zdarma VPN jsou často používány jako past k ukládání a prodeji dat uživatelů, proto se důrazně doporučuje používat spolehlivou placenou službu Kodi VPN, jako je PureVPN..

Proč byste měli používat Kodi VPN

 • VPN udržuje vaše online streamingové aktivity skryté před zvědavýma očima vašeho ISP, čímž eliminuje všechna rizika, která způsobují škrtení ISP.
 • Síť VPN umožňuje překonat geografická omezení a získat přístup k placeným streamovacím službám odkudkoli na světě.
 • VPN šifruje spojení mezi vaším počítačem a internetem a minimalizuje tak riziko počítačové kriminality, jako je krádež dat.
 • Síť VPN umožňuje lepší přístup k vašim datům komprimací šířky pásma.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map