Jak používat iOS VPN Connect na vyžádání nebo vždy na iPodu iPhone na iPhonu nebo iPadu?


Jak používat iOS VPN Connect on Demand nebo vždy na iPn iphone na vašem iPhone nebo iPad?

Získejte to nejlepší z obou světů díky funkcím iOS VPN on Demand. Ve vašem zařízení iOS najděte současně svůj internetový provoz skrz šifrovaný tunel VPN a svého poskytovatele internetových služeb. Maximalizujte skutečný potenciál a plně využívejte služby VPN.


Bezpečně směrovat svůj internetový provoz současně prostřednictvím VPN a vašeho ISP.

Obsah

Co znamená připojení na vyžádání?

VPN On Demand nebo vždy zapnutá VPN v Apple ios iphone nebo ipad zařízení je důmyslná funkce / služba pro zařízení iOS. Tato technologie zajišťuje, že váš internetový provoz proudí současně sítí VPN a sítí ISP. V tomto případě se VPN vytvoří automaticky, když předvolíte weby, které by se měly otevírat pomocí služby VPN připojené k zařízení Apple ios iphone nebo ipad prostřednictvím vždy zapnuté VPN.

Jak získám iPhone, aby se automaticky připojil k VPN?

Pokud například chcete získat přístup k bankovním údajům prostřednictvím zabezpečeného připojení ios iphone VPN, můžete se ujistit, že se připojíte přidáním webových adres. Pokaždé, když otevřete svůj prohlížeč a zadáte bankovní webovou adresu, vždy se připojí funkce vždy připojeného VPN nebo VPN profilu na vyžádání detekuje váš internetový požadavek a aktivuje připojení vždy na VPN iphone nebo vždy na Apple ipad VPN, takže můžete bezpečně pokračovat ve svých online aktivitách.

Jak se automaticky znovu připojím k síti VPN?

Tato metoda funguje pro všechny webové stránky, které jsou uvedeny v předponě ipn ios, jako vždy zapnuto, profil VPN na vyžádání v iphone. PureVPN Connect VPN on Demand zvyšuje shodu tím, že snižuje jakékoli šance na krádeže dat a úniky dat. Bezproblémová a beztřísková funkce zvyšuje pohodlí vašeho každodenního života na internetu, aniž byste museli používat síťový profil VPN vždy fyzicky.

Proč potřebujete VPN na vyžádání?

Jednoduše řečeno, konfigurace VPN On Demand zvyšuje pohodlí vašeho života na internetu. Tato funkce zvyšuje účinnost a poskytuje spolehlivé zabezpečení pro případ, že zapomenete zapnout VPN. Konfigurace VPN On Demand se hodí zejména, když:

• Máte vzdálenou pracovní sílu: Vzdálená pracovní síla znamená, že máte zaměstnance nebo pracovníky na volné noze, kteří by mohli pracovat z různých geografických lokalit. Zajištění jejich online aktivit je bezpečné a poskytnutí jim bezpečného přístupu pokaždé může být výzvou. VPN On Demand uniká této nepříjemnosti.

• Podporujete zásady BYOD: Pokud jste jednou z těchto organizací, která přináší svou vlastní kulturu zařízení, určitě by to mohlo snížit vaše náklady na infrastrukturu, ale rozhodně to zvyšuje bezpečnostní rizika. Důvodem je, že si nejste jisti, jaké zařízení mají zaměstnanci, protože jejich software může být zastaralý. Aplikace VPN na vyžádání zajišťuje bezpečné online připojení, i když se připojujete k nezabezpečeným sítím Wi-Fi.

• Vaši zaměstnanci cestují do klientských lokalit: Podnikání je podnikání, protože to vyžaduje, abyste šli do jiných částí světa. Protože vaši zaměstnanci cestují do klientských míst, potřebují přístup do vaší soukromé obchodní sítě. VPN On Demand zajišťuje, že jste připojeni k soukromé síti vaší organizace bez ohledu na vaše geografické umístění a regionální omezení webových stránek. Zůstanete také v bezpečí na veřejných Wi-Fi hotspotech, jako jsou letiště, hotely, kavárny a mnoho dalších.

• Chcete zabezpečenou komunikaci a prohlížení: Není pochyb o tom, že webové stránky stále více přecházejí na HTTPS (částečně zabezpečené); existuje však řada dalších, kteří se stále spoléhají na HTTP (nezabezpečené připojení). Nezajištěné připojení Wi-Fi může potenciálně vystavit citlivá data, jako jsou hesla a obchodní údaje. Připojení aplikace PureVPN VPN On Demand (plně zabezpečené) vás chrání před kybernetickými útoky a zloději dat.

Pokud jste průměrný uživatel internetu, který je většinou doma a používá vlastní zabezpečené připojení Wi-Fi, nemusí být pro vás připojení VPN na vyžádání nutné. Je to proto, že s největší pravděpodobností jste jediný, kdo používá zabezpečenou síť Wi-Fi, takže se nemusíte obávat hackerů, kteří vám ukradnou vaše informace..

Současně není na škodu využít další vrstvu zabezpečení, jakou potřebujete v dnešním moderním období, kdy jsou běžné kybernetické útoky a narušení dat. O zločincích je známo, že jsou nemilosrdní a nalézají vykořisťování, pokud vás šifrování nezálohuje.

PureVPN iOS VPN na vyžádání

Celkově je cílem VPN On Demand udržovat připojení k internetu prostřednictvím zabezpečené linky v maximální možné míře, když jste na veřejnosti a kde narazíte na veřejné Wi-Fi hotspoty, o nichž je známo, že jsou živnou půdou pro hackery a podobně.

Pokud jste jednotlivec, který hodně cestuje a připojuje se k veřejným hotspotům Wi-Fi, pak VPN On Demand je právě funkce, kterou musíte využít, protože poskytuje online soukromí, online bezpečnost a podporuje klid v duši.

Jak tuto funkci používat?

Zde je návod, jak tuto funkci aktivovat

1. V nabídce Menu klepněte na Nastavení.

ios6 vpn na vyžádání

2. Klepněte na „VPN na vyžádání“

iphone vpn

3. Přidejte požadované adresy URL a klepněte na „Hotovo“.

wifi na vyžádání

4.Otevřete prohlížeč

ios vpn

5. Po zadání adresy URL uvidíte, že se PureVPN automaticky připojí před načtením požadované adresy URL.

vpn na vyžádání

PureVPN WiFi Exkluzivní funkce

ikona

Zabezpečené WiFi

Uživatelé Androidu se mohou připojit k jakémukoli Wi-Fi s naprostou důvěrou a klidem mysli

ikona

Split Tunneling

Získejte svobodu při distribuci vašeho internetového provozu podle potřeby mezi PureVPN a vaším ISP

ikona

VPN hotspot

Chcete-li zabezpečit všechna připojená zařízení, transformujte své zařízení Windows na aktivní bod

ikona

Konfigurace směrovače

PureVPN je kompatibilní s celou řadou směrovačů pro zabezpečení vaší domácí nebo kancelářské sítě

ikona

Zabezpečené WiFi

Uživatelé Androidu se mohou připojit k jakémukoli Wi-Fi s naprostou důvěrou a klidem mysli

ikona

Split Tunneling

Získejte svobodu při distribuci vašeho internetového provozu podle potřeby mezi PureVPN a vaším ISP

ikona

VPN hotspot

Chcete-li zabezpečit všechna připojená zařízení, transformujte své zařízení Windows na aktivní bod

ikona

Konfigurace směrovače

PureVPN je kompatibilní s celou řadou směrovačů pro zabezpečení vaší domácí nebo kancelářské sítě

Další informace o funkcích PureVPN

 • Split Tunneling
 • Šifrování AES
 • Zabezpečené WiFi
 • Bezpečné sdílení souborů P2P
 • Ochrana proti netěsnosti IPv6
 • Přepínač zabíjení Internetu
 • Ochrana před únikem DNS
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map