Jak přistupovat k webům Reddit, YouTube, Vimeo a blokovaným webům v Indonésii


Jak přistupovat k Reddit, YouTube, Vimeo & Blokované stránky v Indonésii

Publikováno: 17. prosince 2019

Přístup k několika webům a službám v Indonésii je omezen. Takto můžete přistupovat k Reddit, YouTube, Vimeo a dalším blokovaným webům v Indonésii pomocí PureVPN.

V oblasti je blokováno mnoho služeb. Tady je proč

Indonésie je jednou z těch zemí, které mají přísné zákony a předpisy pro všechny formy online obsahu, ke kterým mají její lidé přístup. Mnoho služeb a webových stránek, které indonéská vláda považuje za nevhodné, bylo v zemi omezeno regionálními poskytovateli internetových služeb.

Jak získat přístup k omezeným službám v Indonésii?

Odpověď zní: VPN. Je to nejbezpečnější a nejsnadnější způsob přístupu k jakékoli omezené službě odkudkoli na světě, aniž by došlo k ohrožení vašeho soukromí. Je důležité vědět, že existuje mnoho bezplatných služeb VPN dostupných online, které tvrdí, že umožňují přístup na omezené stránky, ale nejsou spolehlivé. Místo toho mohou ohrozit vaši online bezpečnost a učinit z vás kořist kybernetických zločinců.

Potřebujete prvotřídní VPN, která byla optimalizována pro streamování a soukromí. Nejlepší streaming VPN, která je nákladově efektivní a spolehlivá, je PureVPN. Umožňuje vám okamžitě změnit vaši polohu z Indonésie do kterékoli jiné oblasti podle vašeho výběru a získat přístup k obsahu, který není v této oblasti k dispozici.

Proč PureVPN?

PureVPN je nejlepší VPN, která byla optimalizována pro streamování. Díky tomu jsou uživatelé zcela anonymní online a umožňují jim přístup k obsahu bez jakýchkoli omezení či omezení. S více než 2000 servery umístěnými po celém světě ve více než 180 různých městech má PureVPN nejrozsáhlejší síť serverů, která zajišťuje 99,9% dostupnosti pro všechny uživatele na celém světě.

Když se připojíte k PureVPN, vaše IP adresa, která zakrývá vaši aktuální polohu, bude nahrazena novou pseudo IP adresou, kterou vám přidělí PureVPN. Nová adresa IP může být založena na libovolném místě podle vašich preferencí. Pokud vyberete USA, bude vaše nová IP adresa založena v USA, což vám umožní přístup ke veškerému obsahu, který není k dispozici v Indonésii, ale je přístupný z USA.

Jak získat přístup k Reddit v Indonésii?

Reddit je velmi populární fórum sociálních médií, na kterém mohou lidé komentovat témata a „komentovat“ komentáře dalších užitečných uživatelů. Reddit však byl neslavný, zřídka přítomný, nahota a jiný nevhodný obsah.

Indonéská vláda se rozhodla ponechat Reddit nepřístupným místním Netizens. S prémiovou sítí VPN, jako je PureVPN, však můžete přistupovat k Reddit pouhými několika kliknutími. Zde je návod, jak to udělat.

 • Přihlaste se k odběru PureVPN
 • Získejte PureVPN pro své zařízení.
 • Spusťte aplikaci PureVPN a přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla.
 • Vyberte USA ze seznamu dostupných zemí a stiskněte connect.
 • Po připojení navštivte Reddit.

Jak získat přístup na YouTube v Indonésii?

Před několika lety byl YouTube v Indonésii dočasně zablokován kvůli kontroverznímu obsahu, který byl do něj nahrán. Tehdy se nikdo nemohl dostat na YouTube. I v současnosti existují v Indonésii některé regiony, kde YouTube nefunguje správně nebo často dochází k regionálním výpadkům. Můžete se však vyhnout všem regionálním omezením a snadno se dostat na YouTube.

Vše, co musíte udělat, je připojit se k PureVPN a změnit vaši polohu z Indonésie do USA. Po připojení budete mít přístup k YouTube ak mnoha jeho tajným funkcím, jako je například Hudba YouTube.

Zde je návod, jak toho dosáhnout pomocí PureVPN několika kliknutími.

 • Přihlaste se k odběru PureVPN
 • Získejte PureVPN pro streamovací zařízení
 • Přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla PureVPN
 • Jako preferovanou polohu vyberte USA.
 • Připojte se ke svému streamovacímu zařízení a získejte přístup k YouTube.

Jak získat přístup k Vimeo v Indonésii?

Vimeo je v Indonésii zablokován již několik měsíců. Indonéské online regulační orgány uvedly, že obsah na Vimeo obsahuje nahotu, sexuální materiál a další nevhodný obsah, a rozhodli se jej v regionu zablokovat..

Tento krok indonéské vlády způsobil lidem mnoho problémů. Vimeo je vysoce hodnocená bezplatná služba streamování videa, na kterou se tisíce lidí spoléhají při výuce, prezentacích a jiném informativním obsahu.

Pokud čelíte podobným problémům kvůli převládajícímu zákazu videa v Indonésii, můžete použít PureVPN k okamžitému přístupu. Zde je návod, jak to udělat.

 • Přihlaste se k odběru PureVPN
 • Získejte PureVPN pro streamovací zařízení
 • Přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla
 • Vyhledejte USA v seznamu dostupných zemí a připojte se
 • Po připojení otevřete Vimeo a začněte streamovat.

Jak získat přístup k jiným blokovaným službám v Indonésii?

Kromě výše zmíněných služeb existuje v Indonésii nespočet dalších webových stránek a služeb, které jsou blokovány. Kvůli různým důvodům uváděným pro každé blokování webových stránek existuje v Indonésii obrovský kus internetu.

Pokud existuje nějaký web nebo služba, ke které chcete přistupovat, ale nejste schopni je kvůli zákazům a omezením zavedeným indonéskou vládou, můžete se vyhnout minulým zákazům a získat přístup k požadovanému obsahu a službám několika kliknutími..

Zde je návod, jak to provést několika kliknutími.

 • Přihlaste se k odběru PureVPN
 • Stáhněte si PureVPN pro streamovací zařízení
 • Spusťte aplikaci PureVPN na streamovacím zařízení
 • Vyberte USA ze seznamu dostupných zemí a připojte se
 • Po připojení navštivte omezený web, ke kterému jste dříve neměli přístup

Konečný svět

PureVPN není jen nástroj, který vám umožní přístup k omezeným službám a webovým stránkám, ale je také kompletní sadou ochrany kybernetické bezpečnosti, která vás vždy zajistí v bezpečí online. Poskytuje úplnou anonymitu online a umožňuje vám zůstat v bezpečí před všemi počítačovými trestnými činy, jako je hackerství, krádež digitální identity a ransomware..

V dnešní době, kdy je počítačová kriminalita stále vysoká, je nesmírně důležité chránit vaši online reputaci a chránit vaše data a zařízení před nebezpečnými jedinci, kteří chtějí vaše data ukrást a použít pro špatné prostředky proti vaší vůli a zájmům..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me