Jak opravit chybu Netflix UI-122


Jak opravit chybu Netflix UI-122

Aktualizováno: 15. září 2019

  1. Oprava 1: Zkontrolujte připojení k internetu
  2. Oprava 2: Restartujte směrovač Wi-Fi
  3. Oprava 3: Změnit nastavení DNS

Další informace o řešení chyby rozhraní Netflix UI-122 naleznete v tomto článku

Chyba Netflix UI-122 je běžná chyba, se kterou se denně potýkají tisíce uživatelů Netflix, kteří streamují herní konzole, set-top boxy a streamovací hole. Překvapivě se tento problém netýká uživatelů počítačů PC a chytrých telefonů.

Skočit do…

Chyba rozhraní Netflix UI-122. Proč k tomuto problému dochází?

Existuje několik známých důvodů, proč k chybě Netflix UI-122 dochází. Na základě diskusí a řešení poskytnutých odborníky Netflixu po celém světě se vše snižuje až na pět důvodů, které způsobují chybu.

Omezené připojení k internetu

Pokud dojde k problémům se servery vašeho poskytovatele internetových služeb nebo pokud se vyskytne problém s některým ze síťových přepínačů, které do vašeho streamovacího zařízení přinášejí připojení k internetu, budete mít omezené připojení k internetu. Na PC je snadné si všimnout omezeného internetového připojení oznámeného uživatelům žlutým vykřičníkem na oznamovací liště. Na konzole nebo streamingové hole; nemusí však být tak snadno detekovatelné.

Nedostupný server DNS

Může být problém se servery DNS. DNS je adresář, který obsahuje záznamy o všech webech a serverech. Pomáhá uživatelům v přístupu k upřednostňovaným webům / obsahu. Pokud dojde k potížím s DNS, nebudete moci přistupovat k Netflixu nebo k jiným webovým stránkám v zařízení pro streamování.

Slabý signál Wi-Fi

Je váš Wi-Fi router umístěn příliš daleko od vašeho bezdrátového streamovacího zařízení? Nebo pokud používáte kabelové internetové zařízení, je drát poškozený nebo příliš starý? Tyto problémy mohou způsobit ztrátu datových paketů na cestě k datovému proudu, což má za následek chybu UI-122 Netflix Error..

Chyba směrovače

Stejně jako je to vynikající zvyk často restartovat svůj smartphone, to platí i pro router Wi-Fi. Pokud router nerestartujete tak často, může to v průběhu času vést k různým problémům, jako je například zmrazený router. Ve skutečnosti může být router také pomalejší. Nakonec vám skončí s problémy, jako je chyba Netflix.

Aktualizujte svůj prohlížeč a měl by váš problém vyřešit. Pokud to nepomůže, přejděte k další opravě.

Poškozená aplikace Netflix

Používáte starou verzi aplikace Netflix? Může mít některé nedostatky a slabé stránky, které mohou být opraveny v aktualizované verzi. Důrazně doporučujeme, abyste všechny své aplikace, včetně Netflix, aktualizovali na nejnovější verze.

Aplikace Netflix se také může poškodit, pokud ji používáte prostřednictvím některých hacků na zařízeních, která nejsou přímo podporována Netflixem. Pokud na takovém zařízení používáte Netflix, může být problém vyřešit problém, ale rozhodně to není nemožné.

Jak opravit chybu Netflix UI-122?

Oprava 1: Zkontrolujte připojení k internetu

Ujistěte se, že váš internet funguje dobře. Proveďte rychlostní test na svém smartphonu nebo PC, abyste se ujistili, že máte správnou šířku pásma. Ve směrovači Wi-Fi dále zkontrolujte, zda nesvítí žádné LED diody, které mohou být červené, a upozorní vás na možné chyby. Pokud máte problém s připojením k internetu, požádejte svého poskytovatele internetových služeb, aby jej vyřešil. Pokud se však zdá, že váš internet funguje všude jinde, ale nefunguje to pouze aplikace Netflix, přejděte k další opravě.

Oprava 2: Restartujte směrovač Wi-Fi

Tím se vyřeší většina problémů na routeru Wi-Fi, pokud problém nenastane na konci. Po restartování routeru Wi-Fi bude jeho mezipaměť vymazána, což znamená nový bezchybný start. Ve většině případů se rozhraní Netflix Error UI-122 vyřeší po restartování routeru Wi-Fi. Pokud tomu tak není, pokračujte dalším krokem.

Oprava 3: Změnit nastavení DNS

K tomu budete potřebovat počítač.

  • Přejděte na Ovládací panely > Síť a internet > Centrum sdílení sítě > Změnit nastavení adaptéru
  • Vyberte připojení a poté klikněte na kartu Sítě
  • Klepněte na tlačítko Upřesnit a přejděte na kartu DNS.
  • Zadejte následující hodnoty a klikněte na OK
  • ** Nastavení DNS: Ručně
  • ** Primární server DNS: 8.8.8.8
  • ** Sekundární server DNS: 8.8.4.4

To by mělo vyřešit váš problém.

Oprava 4: Odinstalujte aplikaci a znovu nainstalujte

Toto je vaše poslední možnost. Pokud váš problém dosud nebyl vyřešen, je pravděpodobné, že aplikace Netflix je poškozená nebo chybí některé důležité soubory, které jsou pro její fungování zásadní. Odinstalace a přeinstalování aplikace může váš problém vyřešit, pokud dojde k chybě UI-122 Netflix Error kvůli chybné aplikaci.

Závěrečné slovo

Pro většinu lidí jedna ze čtyř výše uvedených oprav vždy vyřešila a vyřešila chybu Netflix Error UI-122. Byli jste také schopni vyřešit váš problém pomocí tohoto průvodce řešením problémů? Dejte nám vědět v komentářích, které řešení pro vás fungovalo.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me