Jak opravit chybu „Netflix nefunguje v prohlížeči Chrome“


Jak opravit chybu „Netflix nefunguje v prohlížeči Chrome“

Publikováno: 3. března 2020

Chyba Netflix v Chromu existuje již nějakou dobu. Jak je opravit:

  1. Vymažte mezipaměť Chrome
  2. Vyzkoušejte anonymní režim
  3. Zakázat rozšíření
  4. Přepnout na jiný profil

Netflix nefunguje v prohlížeči Chrome

V průběhu let se Netflix stal volbou pro uspokojení potřeb uživatelů online streamování videa. S přihlášením více než 140 milionů uživatelů je však spravedlivé, aby služba prošla několika problémy sem a tam. Nedávno se objevila nová chyba, která zcela omezuje přístup ke službě. Mluvíme o chybě „Netflix nefunguje v prohlížeči Chrome“.

Takže pokud jste se v poslední době stali obětí této chyby Netflix a hledáte cestu ven, pak jste na správném místě. Zde máme pro vás seznam oprav a zástupných řešení, která vám pomohou vyřešit tento problém.

Co je chyba „Netflix nefunguje v prohlížeči Chrome“?

Nová chyba s názvem „Netflix nefunguje v Chromu“ Chyba se šíří po celé komunitě. Jak však název chyby napovídá, týká se to pouze těch, kteří používají internetový prohlížeč Google Chrome.

Nyní, co tato chyba dělá, je stejná jako jakákoli jiná chyba Netflixu, omezuje to uživatele v používání přihlášení. Pokud tedy používáte Google Chrome a setkáte-li se s touto chybou, nebudete mít přístup k Netflixu ani k žádnému jinému svých služeb, dokud si to neopravíte. Než vám však řekneme, jak to můžete udělat, je důležité, abyste pochopili, co způsobuje, že se s takovým problémem setkáte.

Jaké jsou příčiny chyby „Netflix nefunguje v prohlížeči Chrome“?

Jak je uvedeno v názvu, tato chyba se týká pouze těch, které používají internetový prohlížeč Google. Protože je však Google Chrome jedním z nejoblíbenějších prohlížečů na světě, tato chyba způsobuje docela velký kus komunity Netflix, díky které nemohou sledovat své oblíbené pořady a filmy..

Protože Google Chrome nabízí svým uživatelům několik úprav, které mohou použít ve svém prohlížeči, některé z nich jsou v rozporu s Netflixem. To způsobí, že se tato chyba objeví při pokusu o přihlášení. Toto je však pouze jedna z příčin. Další informace naleznete v úplném seznamu níže:

  • Špatná data mezipaměti
  • Poškozené soubory
  • Rozšíření o konflikty
  • Problémy s profilem

Jak opravit chybu „Netflix nefunguje v prohlížeči Chrome“?

Nyní, když máte představu o tom, co tato chyba Netflix v prohlížeči Chrome dělá a jaké jsou její příčiny, je nyní čas na opravu. Pokud tedy chcete v prohlížeči Chrome vyřešit chybu Netflix, podívejte se na níže uvedený seznam:

Řešení 1: Vymažte mezipaměť Chrome

Podobně jako chyba chybového kódu Netflix UI-113 má chyba „Netflix nefunguje v prohlížeči Chrome“ také něco společného s mezipamětí prohlížeče. Vymazání nebo vyčištění těchto souborů v mezipaměti vám pomůže tyto problémy odstranit. Vše, co musíte udělat, je přejít k nastavení a hledat možnost, která zní „Vymazat mezipaměť“. Spusťte úklidovou službu a doufejme, že tento problém bude vyřešen za vás.

Řešení 2: Vyzkoušejte anonymní režim

Pokud možnost vyrovnávací paměti pro vás nefungovala, můžete zkusit přepnout do režimu inkognito. V některých případech to uživatelům pomůže vyřešit chybu Netflix v prohlížeči Chrome. Pokud však narazíte na problémy se spuštěním Netflixu v režimu inkognito, další informace naleznete v našem průvodci zde..

Řešení 3: Zakázat rozšíření

Existuje několik různých rozšíření Google Chrome, která mohou být v rozporu se službami Netflixu. Pokud se stále setkáváte se stejnou chybou, i po použití výše uvedených řešení, můžete zkusit rozšíření deaktivovat. Existuje vysoká šance, že tato změna vám pomůže zbavit se chyby jednou provždy.

Řešení 4: Přepnout profily

Viděli jsme tolik případů, kdy poškozené profily Google Chrome vedly k tomu, že uživatelé čelili podobným chybám na Netflixu. V důsledku toho se můžete pokusit přihlásit k Netflixu pomocí jiného profilu. Pokud běží bez problémů, je příčinou váš profil. Chcete-li jej opravit, můžete vytvořit zcela nový profil a začít nový, ale nezapomeňte před tím deaktivovat možnost Sync.

Řešení 5: Přepněte do jiného prohlížeče nebo do aplikace Netflix

Pokud pro vás žádná z výše uvedených oprav nepomohla, neztrácejte srdce. Nezapomeňte, že můžete vždy přepnout do jiného prohlížeče, nebo ještě lépe, vyzkoušet zcela novou aplikaci Netflix v systému Windows. I když nebudete moci sledovat Netflix v Chromu, ale alespoň se můžete stále přihlásit a sledovat své oblíbené pořady a filmy. To je vše, na čem záleží.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me